MEA: اتهامات از اسلام هراسی در برابر هند بر اساس ولگرد توییتهایی

دهلی نو: هند روز پنج شنبه با آمریکا در ادعاهای اسلام هراسی در حال وارد و در برابر آن در برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس. دهلی نو گفت: “ولگرد توییتهایی” که در آن چنین اتهامات در حال تاسیس نمی تواند در نظر گرفته به عنوان نمایندگی واقعیت در هند به عنوان “تصویر واقعی بسیار متفاوت بود”.

پاسخ به سوالات MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: نخست وزیر نارندرا و امور خارجی وزیر S Jaishankar شده اند در تماس با همتایان خود در منطقه خلیج فارس و که وجود داشته اند درخواست توسط کشورهای حوزه خلیج فارس برای ارسال تیم پزشکی از جمله پزشکان و پرستاران از هند برای کمک به آنها در مبارزه خود را در برابر coronavirus. یک تیم پزشکی در حال حاضر در کویت.

در پاسخ به یک پرس و جو در عمان, MEA, سخنگوی نشان داد که دولت عمان داشته باشید هند که ویزا از سرخپوستان ماندن وجود دارد می توان با در نظر گرفتن همه گیر است و این مسئله خواهد بود “مراقبت”. او همچنین روشن ساخته است که هیچ سیاست دولت عمان که به طور خاص به دنبال هدف سرخپوستان.

آن را ممکن است به یاد می آورد که جنجال شکست روز دوشنبه هنگامی که آن را به ظاهر که کابینه کویت در اوایل ماه مارس این سال به زودی پس از دهلی شورش در ماه فوریه در پایان ادعا که “قومی حمله به مسلمانان” شد و در نظر گرفتن محل در هند و خواسته جامعه بین المللی به “توقف” آن است.

اما به وضوح در پشت پا و آسیب-کنترل حالت زشتی کویت بلافاصله مطمئن دهلی جدید که آن را “پشتیبانی نمی هر گونه دخالت در امور داخلی هند” و آن را “عمیقا متعهد به روابط دوستانه با هند”.

برخی از افراد با نفوذ در کشورهای حوزه خلیج فارس شده است نصب یک کمپین علیه هند و آن را متهم کرد. علاوه بر این نیز وجود داشته اند جعلی توییتهایی به دنبال حمله دهلی نو است.

ناظران همچنین اشاره می کنند که دهلی نو آگاه است که ضد هند عناصر در منطقه خلیج فارس در حال خرناس یک فرصت برای صدمه زدن به روابط بین هند و جهان عرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de