McEnany به شمار سوالات به فشار بیش از مایکل فلین دولت اوباما

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در روز جمعه مطرح شده یک سری از سوالات خبرنگاران در اتاق بیش از مورد پیشین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور امنیت ملی ستوان ژنرال مایکل فلین و دخالت نهادهای مختلف در دولت اوباما.

McEnany سوالات باعث شد توسط خبرنگار شانل Rion از یکی از امریکا اخبار (OAN) که پرسید که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “در نظر گرفته عفو” رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفته “به طور غیر قانونی شنود در مغلوب ساختن پیشی جستن برج به طور غیر قانونی جاسوسی از شهروندان آمریکایی و دیگر پتانسیل جنایات خارج وجود دارد.”

McEnancy گفت: Rion “من صحبت نکرده به رئیس جمهور در مورد این که … من صحبت نکرده به [تهمت] در آن نقطه خاص [اما] سخن گفته اند به او در مورد این موضوع به طور کلی.”

“اما که من صحبت در مورد رئیس جمهور اوباما و دریدن مایکل فلین بودند مردان و زنان در این اتاق” McEnany گفت: عطف به گروه وسیع تری از خبرنگاران. “و من گذاشته یک سری از سوالات است که هر روزنامه نگار می خواهم برای پاسخ به در مورد اینکه چرا مردم آشکار شد و من فقط می خواستم به دنبال با شما بچه ها در آن است. آیا کسی آن را بر خود برای مطرح کردن هر گونه سوال در مورد مایکل فلین و دریدن به رئیس جمهور اوباما سخنگوی?”

“اوه نه یک روزنامه نگار را مطرح کرد که سوال” McEnany توجه داشت زیر مختصری سکوت.

“بنابراین من می خواهم برای ذخیره کردن یک سری از سوالات که شاید اگر من نوشتن آنها در یک اسلاید فرمت—شاید ما زبان آموزان بصری و شما بچه ها را دنبال خواهد کرد تا با روزنامه نگاری, کنجکاوی” او ادامه داد و به راه اندازی یک سری از پنج سوال که همراه شد با از پیش آماده اسلاید.

اسلاید نشان داد این پنج پرسش:

  1. چرا دولت اوباما استفاده مخالفت تحقیقات بودجه توسط یک سازمان سیاسی و پر از خارجی و خاک به نظارت بر اعضای تهمت مبارزات انتخاباتی ؟
  2. چرا سرهنگ ژنرال مایکل فلین unmasked توسط اوباما رئیس ستاد, جو بایدن, سوزان رایس و دیگران ؟
  3. چرا فلین هویت به بیرون درز کرد—یک عمل مجرمانه به مطبوعات?
  4. چرا DOJ, اطلاعات در مورد اف بی آی از علاقه فلین گفتگو با سفیر روسیه از گفتگو با اوباما در دفتر بیضی ؟
  5. چرا جیمز کف زننده, جان برنان سامانتا پاور و سوزان رایس خصوصی اعتراف تحت سوگند که آنها تا به حال هیچ مدرکی از تبانی در حالی که گفت مخالف عموم?
White House Press Secretary Kayleigh McEnan
دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany صحبت می کند به مطبوعات در بردی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در 22 مه سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

“این یک آخر هفته طولانی و شما باید سه روز برای پیگیری این سوالات و من قطعا امیدوارم که دفعه بعد من از برخی از دست رفتن است. چرا که اوباما سخنگوی باید پرسید این سوالات از آنجا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگویان قطعا خواهد بود” McEnany به خبرنگاران گفت: قبل از خروج از اتاق.

مایکل فلین مکالمات با آن-سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak در اواخر ماه دسامبر سال 2016 شد موضوع را به دریدن درخواست و به صورت غیرقانونی به بیرون درز به رسانه ها. نشت اعتقاد بر این است که در نهایت باعث اختلاف که منجر به فلین اخراج به عنوان برگ برنده سابق مشاور امنیت ملی. فلین التماس گناه در دسامبر. 1, 2017 به یک تعداد از دروغ گفتن به FBI اما در ژانویه 2020, فلین به دنبال برداشت خود را از گناه با خود وکلا استدلال می کنند که او تا به حال شده است entrapped توسط FBI در مصاحبه.

وزارت دادگستری در زمینه حرکت به اخراج این مورد در برابر فلین در 7 مه گفت که اف بی آی بود و اساس کافی برای سوال فلین و اظهارات او نمی شد مواد به اف بی آی را گسترده تر ضد جاسوسی رسیدگی به اتهامات روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین کد نام “Crossfire طوفان”نیز شناخته غیررسمی به عنوان “روسیه بررسی است.” رابرت مولر که در زمان بیش از این تحقیقات در ماه مه سال 2017 پس از 22 سال نداشت در نهایت پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد هر گونه تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مدت کوتاهی قبل از نما سوالات خود را McEnany خواسته شد چند تا سوال بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه پیش از آن در روز مورد چگونه بعد از ایمان باید بازگشایی این آخر هفته.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر. برای این آخر هفته. اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران. در آمریکا ما بیشتر نیاز به نماز, نه کمتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود پیش از آن در روز.

وقتی پرسیده شد که در این جلسه چه اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مجبور به جایگزین فرمانداران McEnany گفت که او نمی خواهد جواب یک سوال نظری.

“رئیس جمهور خواهد شد به شدت تشویق هر فرماندار اجازه می دهد تا خود را در کلیساها برای بازگشایی,” او گفت: “بعد اضافه کرد که آن را بی خطر است برای بازگشایی کلیساها و دیگر اماکن از ایمان اگر آن را انجام شده است مطابق با دستورالعمل های فدرال مراجعه کننده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمایی در مورد این مسئله که تا به حال ساخته شده قبل از کنفرانس مطبوعاتی.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de