مک کانل: خانه Coronavirus امداد لایحه یک “ایدئولوژیک لیست آرزو’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) در مارس 12 با انتقاد از coronavirus امداد لایحه ارائه شده توسط دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواستار آن است که یک “ایدئولوژیک لیست آرزو.”

مک کانل گفت: سنا که بیشتر محدود قانون می تواند به دنبال او به عنوان چشم خانه coronavirus امداد لایحه پرده برداری توسط آمریکا در روز چهارشنبه.

“متاسفانه به نظر می رسد در این ساعت که سخنران و آمریکا به جای تصمیم به تولید یک ایدئولوژیک لیست خواسته بود که طراحی نزدیک به شرایط” مک کانل گفت. “من امیدوارم که حزب دموکرات نمی خواهد بلوک پتانسیل درخواست از همکاران ما امروز به تصویب کوچکتر و غیر جنجالی قطعه از قانون امروز.

“یک یادآوری از نظر مشهور از رئیس جمهور اوباما اولین رئیس ستاد: “شما هرگز می خواهید یک بحران جدی برای رفتن به زباله’,” او اضافه شده است.

آمریکا اعلام کرد این طرح به عنوان قوانین اضطراری در پاسخ به شیوع کروناویروس با اقدامات از جمله گسترش بیمه بیکاری و پرداخت مرخصی استعلاجی که زودتر به ترتیب اولویت توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.).

پیشنهادات اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه به عنوان خانه دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی کردم کار به سمت مطلوب بسته محرک اقتصادی به کمک آمریکایی ها از طریق مالی اثرات شیوع ویروس.

پلوسی در ادامه به برگزاری بحث و گفتگو با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

“زبان بحث ادامه دارد” پلوسی سخنگوی در توییتر نوشت در روز پنج شنبه.

این پیشنهاد دریافت کرده است و نه گسترده پشتیبانی با جمهوری خواهان بالا بردن سوال در مورد پشتیبانی آن را دریافت خواهید کرد در این خانه و آینده آن در ایران-کنترل سنا.

“در این کشور است که به دنبال به دولت به گرد هم می آیند و دیدار با این چالش ها اما این لایحه که ما دیدم که فقط بيرون آمد شب گذشته در ساعت 11 شب می آید تا کوتاه” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

مک کانل شده بود اصرار برای هر دو حزب در تلاش برای عبور از “کوچکتر و غیر جنجالی قطعه از قانون است.” اما به عنوان روز کشیده و هیچ معامله پدید آمده از Pelosi-Mnuchin تلفنی مذاکرات مک کانل بسته کردن سنا برای هفته اعلام این امر بازگشت در روز دوشنبه.

وی افزود سنا خواهد بود و به تأخیر انداختن آن زنگ تفریح و کار خواهد کرد در هفته آینده در یک coronavirus امداد لایحه.

او در توییتر نوشته است که او خوشحال بود که مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و Pelosi بودند ادامه دارد.

“من امیدوارم که کنگره می تواند با تصویب قانون دو حزبی برای ادامه مبارزه با کروناویروس و نگه داشتن اقتصاد ما قوی,” او گفت:.

اما او ابراز نگرانی کرد که آمریکا فعلی لایحه ایجاد لایه جدید از بوروکراسی است که می تواند باعث “زیان کار عظیم” در کسب و کار و قرار دادن “هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در خطر است.”

سنا دموکرات ها در COVID-19 اقتصادی و خدمات اجتماعی پیشنهاد روز چهارشنبه شامل اقدامات برای پرداخت وام امداد به مدت شش ماه در فدرال بیمه وام مسکن و وام اضطراری وام مسکن و اجاره, کمک, بودجه فدرال برای جوامع محلی کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و بودجه اضافی برای مواد غذایی بانک ها و مدارس و سازمان های غیر انتفاعی, شومر نشان داد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن پیشنهاد کرده است یک تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد از طریق پایان سال به عنوان یک راه مستقیم برای کمک به خانواده ها از طریق coronavirus بحران است. نیویورک تایمز گزارش داد که اندازه گیری را اضافه کنید حدود 1 تریلیون دلار به بدهی های ملی از طریق از دست مالیات بر درآمد و ببینید دولت متوقف مجموعه ای از 6.2 درصد مالیات تامین اجتماعی در حال حاضر کسر از حقوق کارگران و 1.45 درصد مالیات مدیکر.

دموکرات ها استدلال کرده اند که که این پیشنهاد این است که بیش از حد گسترده و نه می تواند موثر ترین راه برای کمک به آمریکایی ها است.

رئیس جمهور همچنین پیشنهاد ارائه ضمانت وام به کشتی کروز هتل و شرکت هواپیمایی صنایع متاثر از شیوع کروناویروس.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de