برنده جایزه بازیگر Matthew McConaughey و همسرش کامیلا آلوز McConaughey اهدا خواهد شد 80,000 ماسک برای بهداشت و درمان کارگران آتش نشانان و افسران پلیس در Austin و نیواورلئان در میان CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

با توجه به Facebook پست از Austin آتش نشانی در مارس 10, McConaugheys’ ساخته شده یک سفر به C تغییر در ایستگاه 32 که در آن آنها گفت: آتش نشانان که آنها اهدا خواهد شد چندین هزار N95 ماسک به زودی به عنوان بخشی از تعهد خود را برای اهدای 80,000 ماسک به طور کلی.

“از طرف امنیت عمومی و بهداشت و درمان خانواده های بزرگ با تشکر از شما به McConaugheys برای خود هدیه سخاوتمندانه!” Austin آتش نشانی نوشت.

McConaughey, همسر, یک مدل و طراح نیز مشترک با تروریسم و کمک مالی در یک Instagram پست هفته گذشته بود که همراه با تصویری از زن و شوهر ارائه جعبه های آتش نشانی.

“ماموریت ما این است برای محافظت از کسانی که از ما محافظت می کند با ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران آتش نشانان و افسران پلیس و دیگران با حدود 80000 ماسک های مورد نیاز برای نبرد COVID-19 ویروس,” او نوشت. “متی و من دوستان ما, لایحه و تریسی مارشال را به همکاری با سازمان BStrong. ما پرشور در مورد کمک به اولین پاسخ از ما, شهر آستین تگزاس و لوئیزیانا و در سراسر کشور به عنوان ما مبارزه با این ملی همه گیر.”

Epoch Times Photo
Matthew McConaughey و همسرش کامیلا آلوز حضور F1 جایزه بزرگ ایالات متحده آمریکا در مدار آمریکا در Austin, تگزاس, on Nov. 3, 2019. (سوزان Cordeiro/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

با توجه به وب سایت خود را به BStrong برنامه یک “امداد رسانی ابتکار فراهم می کند که زمان واقعی کمک های اضطراری به افراد و خانواده های آنها در بحران” و ماموریت خود را به “توانمند سازی مردم زده با تراژدی با ارائه کارت های هدیه اضطراری کمک های غذایی و سرپناه برای قربانیان فاجعه.”

ابتکار راه اندازی شد با واقعیت های آمریکا شخصیت تلویزیونی Melindagates فرانکل در سال 2017 و اتحاد “مطرح و توزیع میلیون ها دلار پول نقد و لوازم برای قربانیان بلایای طبیعی در سراسر جهان” از جمله کسانی که در ایالات متحده آمریکا, پورتوریکو, آمریکای جنوبی و جزایر کارائیب و استرالیا.

در Instagram پست هفته گذشته McConaughey را افزود که او امیدوار است این حرکت را الهام بخش به دیگران برای کمک به بیش از حد و یا الهام بخش آنها را به “انتخاب یک خط برای کمک به دیگران هر چه که لین است و حتی اگر خط خود را کمک به همسایه خود را, تماس, مردم, حمایت عاطفی, کمک های مالی داوطلبانه است.”

Matthew McConaughey شده های تعدادی از فیلم ها در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر به منظور بالا بردن آگاهی اجتماعی فاصله در طول CCP ویروس همه گیر از جمله اخیر آموزش در مورد چگونه برای ایجاد خود را در خانه ماسک با استفاده از یک دستمال گلدار, یک فیلتر قهوه و دو باندهای لاستیکی.

از 14 آوریل وجود دارد 14,277 تایید موارد CCP ویروس در تگزاس و 295 مرگ و میر نسبت داده شده به این بیماری است که سرچشمه در ووهان چین در ماه دسامبر سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de