Matteo Guidicelli تایید عروسی Sarah Geronimo, تکذیب پانچ حادثه در مراسم

MATTEO GUIDICELLI. The actor denies that he punched a bodyguard at his wedding to longtime partner Sarah Geronimo. File photo by Jay Ganzon/Rappler

MATTEO GUIDICELLI. بازیگر انکار می کند که او پانچ یک محافظ در مراسم عروسی خود را به شریک دیرین Sarah Geronimo. فایل عکس توسط جی Ganzon/Rappler

مانیل فیلیپین – ماتئو Guidicelli انکار کرد که او پانچ محافظ او در حال حاضر همسر Sarah Geronimo در عمران, مراسم عروسی برگزار, جمعه, مارس 20.

در مصاحبه ای با ABS-CBN ماریو Dumaual در جمعه 21 فوریه ماتئو گفت:”Wala akong sinuntok (من نمی پانچ هر کسی)” و تایید کرد که او و سارا در واقع گره خورده است گره.

اوایل روز جمعه جری, تامارا, یک محافظ از سارا, خانواده, گزارش به تگویگ پلیس که او تا به حال شده است منگنه شده توسط ماتئو پس از این بازیگر او را متهم کرد از اطلاع رسانی به پدر و مادر سارا از مراسم خصوصی.

سارا الهی مادر شناخته شده بود و سخت با دختر او – ظاهرا تبدیل به رویداد غیر منتظره.

به گفته پلیس کاغذ این حادثه در حال حاضر محروم توسط Matteo اتفاق افتاده است در حدود 11 ساعت در روز پنج شنبه و تامارا گزارش حادثه در 3:27 am جمعه.

تگویگ پلیس گفت که آنها در حال انتظار برای تامارا به شکایت رسمی علیه Matteo.

سارا 31 و ماتئو, 29, ازدواج کردم, در یک مراسم در یک هتل در Bonifacio در شهر جهانی.

سرگرمی نویسنده ریکی حقیقت آشکار که عروسی اتفاق می افتد با انتشار یک ستون در روز مراسم هر چند سارا همکاران در صدا به نظر می رسید به افترا گزارش با ارسال عکس ها و فیلم ها از ستاره پاپ در تمرینات نشان می دهد در همان روز.

تازه داماد زن و شوهر با هم بوده است پس از سال 2014 و در حالی که این دو را نگه داشته و رابطه خود را عمدتا خصوصی آنها را آشکارا صحبت در مورد عشق خود را برای یکدیگر با وجود مخالفت قرار از سارا پدر و مادر سخت. (جدول: Sarah Geronimo و ماتئو Guidicelli ترین kilig-ارزش لحظه ها)

آنها اعلام نامزدی خود را در ماه نوامبر سال 2019. مدت کوتاهی پس از, Matteo رسیده به پدر و مادر سارا علنا ابراز خود را در امیدوار است که آنها را یک روز ناهار خوردن با هم به عنوان یک خانواده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im