‘عظیم تست’ از coronavirus PUMs, PUIs برای شروع آوریل 14 – گالوز

TRIAGE. The National Kidney and Transplant Institute in Quezon City conducts triage at the hospital's compound to evaluate and categorize patients on March 29, 2020. Photo by Angie de Silva/Rappler

تریاژ. ملی کلیه و پیوند موسسه در شهرستان کزون انجام تریاژ در بیمارستان مرکب برای ارزیابی و طبقه بندی بیماران در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. عکس انجی de Silva/Rappler

مانیل فیلیپین – دولت به آغاز طرح “عظیم تست” اشخاص تحت نظارت (پمپ) و بیماران تحت بررسی (PUI) برای رمان coronavirus در مارس 14, ملی, نیروی کار (NTF) COVID-19 رئیس مجری, منشی, Carlito گالوز Jr گفت: روز پنج شنبه, آوریل 2.

هدف گالوز گفت: برای شناسایی به عنوان بسیاری از حامل ویروس به عنوان امکان پذیر است و منزوی کردن آنها در آنچه که او به نام “مجبور امکانات قرنطینه” مانند استادیوم ها و کنوانسیون سالن به منظور کاهش سرعت گسترش این بیماری است. (بخوانید: فهرست: ملی coronavirus قرنطینه مراکز)

“ما نیز مصمم به پیگیری سریع مجوز رسمی از محلی آزمایشگاه بنابراین ما می توانیم شروع گسترده تست PUIs و PUMs. ما انتظار داریم که در مارس 14, ما باید قادر به شروع گسترده تست. این اجازه خواهد داد که ما را به شناسایی COVID-19 حامل [به] منزوی و درمان آنها” گالوز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

این NTF در حال آماده سازی تعداد زیادی سالن به عنوان ملی قرنطینه مراکز PUIs و COVID-19 بيمار تنها با علائم خفیف به طوری که بیمارستان ها می شود تا برای coronavirus موارد با علائم شدید.

دولت انتظار دارد که حداقل دو سالن به آماده آوریل 10: فیلیپین کنوانسیون بین المللی مرکز (PICC) و ریزال یادبود ورزشی پیچیده است.

این کشور تا کنون 8 معتبر آزمایش در مقیاس کامل مراکز رمان coronavirus:

 • موسسه تحقیقات طب گرمسیری (RITM), مونتینلوپا گروه شهرستان
 • San Lazaro بیمارستان مانیل
 • بگویو عمومی بیمارستان و مرکز پزشکی Baguio City
 • ویسنت ستو یادبود مرکز پزشکی سبو (شهر)
 • جنوب فیلیپین, مرکز پزشکی, Davao City
 • دانشگاه فیلیپین, موسسه ملی بهداشت مانیل
 • ریه, مرکز فیلیپین, Quezon City
 • Western Visayas مرکز پزشکی شهرستان ایلوئیلو

اخیر ورود برخی از 168,000 کیت های آزمایش از چین و سنگاپور و کره جنوبی است که انتظار می رود به افزایش فیلیپین’ ظرفیت آزمون PUMs و PUIs. (بخوانید: هنگامی که شما باید آزمایش برای coronavirus?)

یک PUI کسی است که دارای دو و یا همه موارد زیر:

 • تاریخچه سفر در گذشته 14 روز به کشورهای محلی انتقال و خطر واردات از ویروس
 • سابقه مواجهه با یک مورد تایید شده
 • علائم بیماری تنفسی (سرفه و/یا سرماخوردگی) و/یا تب

در ضمن یک PUM است کسی که سابقه سفر به ویروس-آمار کشور و یا قرار گرفتن در معرض coronavirus بیمار است.

از بعد از ظهر پنجشنبه وزارت بهداشت ثبت کرده است 1,154 PUIs و 6,321 PUMs در کشور است.

گالوز گفت: دولت آغاز خواهد شد در حال حرکت ممکن است COVID-19 بيمار به ملی قرنطینه مراکز به عنوان به زودی به عنوان سالن های آماده که او تخمین می زند اواسط ماه آوریل است.

که همزمان با برنامه ریزی بلند کردن اجسام از “افزایش جامعه قرنطینه” و یا مستند از Luzon و مترو مانیل.

گالوز گفت: Inter-Agency نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی سیاست-ساخت بدن در پشت NTF است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا این مستند خواهد بود افزایش یافته است.

همانطور که از پنج شنبه در فیلیپین ثبت کرده است 2,633 تایید موارد COVID-19 با 107 کشته و 51 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im