عظیم تست در Dharavi برای جلوگیری از افزایش ویروس اعداد در بمبئی

بمبئی: Coronavirus موارد در بمبئی پرجمعیت Dharavi زاغه — یکی از آسیا بزرگترین — افزایش یافته و به 43 از جمله چهار مرگ و میر, مقامات روز یکشنبه گفت که آنها تا سطح شیب دار تست در یک مسابقه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

از آنجا که اولین ویروس مرگ در اوایل ماه آوریل مقامات با تشدید اقدامات برای نزدیک کردن مناطق که در آن موارد پدید آمده در Dharavi است که به حدود یک میلیون نفر است.

اما 15 نفر و یک مورد مرگ گزارش شد یک شبه در نظر گرفتن تعدادی از عفونت به 43 در منطقه معروف ساخته شده توسط 2008 برنده جایزه اسکار فیلم “میلیونر زاغه نشین” بمبئی سخنگوی شورای Vijay Khabale-Patil روز یکشنبه گفت.

تست سایت نیز راه اندازی شده است در روزهای اخیر به انتخاب کنید تا بدون علامت حامل ویروس Khabale-Patil, گفت:, و اضافه کرد که “به عنوان یک نتیجه بیشتر موارد مثبت پدید آمده اند”.

“ما شده اند در حال اجرا پزشکی گسترده اردوگاه در Dharavi و مناطق دیگر از بمبئی به تست بیشتر مردم برای coronavirus و مطمئن شوید که حامل هستند نادیده گرفته و فقط به این دلیل آنها نمایش داده نمی نشانه” او گفته است: شنبه.

مقامات محلی نیز بسته به تمام مغازه ها به جز داروخانه ها در نزدیکی به اصطلاح “مهار مناطق” در Dharavi از روز جمعه به منظور محدود کردن تعدادی از مردم در فضاهای عمومی.

هند شده است در سراسر کشور مستند از مارس 25.

برخی از ایالت ها از جمله ماهاراشترا که در بمبئی واقع شده است گفت: اقدامات سختگیرانه — با توجه به برداشته شود در 15 آوریل — خواهد بود توسعه یافته تا پایان ماه.

“دولت را نشان می دهد راه را به کشور و حتی در این دوران سخت” ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت: در گسترش مستند در دولت خود را.

“در روز دوشنبه, ما کامل خواهد شد و پنج هفته پس از اولین مورد از coronavirus گزارش شده در دولت است. ما می توانیم می گویند که تا حال حاضر ما موفق به جلوگیری از ضرب تعداد موارد تا حدی.”

ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد از موارد میان هند متحده و سرزمین در 1,761 از جمله 127 مرگ و میر. هند به طور کلی تلفات روز یکشنبه در ایستاده بود 8,356 عفونت از جمله 273 مرگ و میر.

کارشناسان هشدار داده اند که COVID-19 می تواند در گسترش مانند آتش سوزی در زاغه اجتماعی که در آن فاصله و خود انزوا هستند اما غیر ممکن است.

Dharavi را تراکم جمعیت است که تصور می شود 270,000 نفر در هر کیلومتر مربع با توجه به مجمع جهانی اقتصاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de