عظیم هند بازگشت آغاز می شود و با پرواز از امارات متحده عربی

GOING HOME. Indian nationals queue to check in at the Dubai International Airport before leaving the Gulf Emirate on a flight back to their country, on May 7, 2020, amid the novel coronavirus pandemic crisis. Photo by Karim Sahib/AFP

رفتن به خانه. هند اتباع صف به بررسی در فرودگاه بین المللی دبی قبل از خروج از خلیج فارس امارات در پرواز بازگشت به کشور خود در 7 مه سال 2020 میان رمان coronavirus بحران همه گیر. Photo by Karim صاحب/AFP

دبی, امارات متحده عربی – اولین موج عظیم ورزش برای بازگرداندن صدها نفر از هزاران نفر از سرخپوستان گیر کرده در خارج از کشور آغاز شد پنج شنبه, مه 7 با دو پرواز خروج از امارات متحده عربی.

هند ممنوع تمام ورودی پروازهای بین المللی در اواخر ماه مارس به آن تحمیل شده یکی از دقیقترین ویروس مستندات خروج تعداد زیادی از کارگران و دانشجویان رشته.

برخی از 15,000 اتباع خواهد بود عودت از 12 کشور در هواپیماها و کشتی های نیروی دریایی در یک ماموت ورزش که دیدم هواپیمایی وب سایت وزارت تصادف چهار شنبه, مه 6 به عنوان دست پاچه شهروندان با عجله به ثبت نام.

دو کشتی جنگی را بخارپز به مالدیو و دیگر به امارات متحده عربی – صفحه اصلی به 3.3 میلیون-قوی جامعه هند که باعث می شود تا برخی از 30 ٪ از دولت های خلیج فارس جمعیت.

کنسولگری در دبی گفت که آن را به تنهایی دریافت کرده بود تقریبا 200,000 برنامه های جذاب در توییتر برای “صبر و همکاری” به هند متعهد به “کار عظیم” بازگشت.

شهروندان هند با آرزو بلیط ورود در ابوظبی و دبی فرودگاه شد و مورد استقبال پزشکان در ماسک و دستکش و پیش بند پلاستیکی که در زمان نمونه خون برای تست آنتی بادی.

“نتایج آمد در 10 دقیقه. معدن منفی بوده. من فوق العاده رها” یک 40 ساله مسافر در ابوظبی فرودگاه گفت: خبرگزاری فرانسه (AFP).

“من از دست رفته کار من در شرکت من کار با. من احساس کمی عجیب و غریب رفتن به خانه – در حالی که من خوشحال هستم که من می خواهم صفحه اصلی نیز وجود دارد یک حس عدم اطمینان است.”

نفت خیز خلیج فارس است که متکی به نیروی کار ارزان از میلیون ها نفر از اتباع خارجی عمدتا از هند و پاکستان و نپال و سریلانکا است. بسیاری از زندگی کثیف در اردوگاه های دور از منطقه زرق و برق دار آسمان خراش ها و مراکز.

اما رمان coronavirus و خود ویرانگر اقتصادی تاثیر را ترک کرده اند بسیاری از کارگران بیمار و دیگران بیکار پرداخت نشده و در رحمت گاهی اوقات کارفرمایان بی وجدان.

“ما باید یک یا دو پرواز برنامه ریزی شده هر روز در حال حاضر برای آینده 5 یا 6 روز” سرکنسول Vipul به خبرگزاری فرانسه گفت در فرودگاه دبی.

او گفت: بسیاری از کسانی که در کشتی بودند کارگرانی که شغل خود را از دست همراه با زنان باردار و افراد مسن و برخی از رشته گردشگران است.

“برخی از مردم خواهد شد و از سمت چپ آن را اجتناب ناپذیر در این نوع از وضعیت…نه هر کس می تواند جایگزین شود بلافاصله,” او گفت:.

تاخیر و نا امیدی

دو پرواز از امارات متحده عربی – هر دو به مقصد جنوب هند ایالت کرالا – حمل و نقل خواهد شد فقط 354 نفر است.

یک پرواز برنامه ریزی شده برای روز شنبه از قطر به تعویق افتاده است تا آخر هفته.

با توجه به گزارش های رسانه های تاخیر شده اند باعث نیاز به تست پرواز برای کوروناویروس.

یک کشتی نیروی دریایی است که انتظار می رود برای رسیدن در دبی بندر رشید. هندی کمیسیون عالی در مالدیو تصاویر ارسال شده در توییتر از یکی از کشتی های جنگی خود را وارد نر بندر جلوتر از برنامه ریزی تخلیه در جمعه, مه 8, برخی از 1000 نفر است.

پروازهای دیگر را ترک خواهد کرد و سنگاپور و مالزی و فیلیپین و همچنین لندن در انگلستان و سان فرانسیسکو و نیویورک و شیکاگو و واشنگتن در ایالات متحده است.

اما ناکامی باید نصب شده بیش از سرعت آهسته از ورزش به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که آسمان را مجبور به پرداخت برای عبور خود را از خانه و گذراندن دو هفته در قرنطینه در هنگام ورود.

“بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست در اینجا آنها در حال رفتن به معنای واقعی کلمه گرسنه” یاسین 50 ساله مدیر رستوران که در حال حاضر از یک کار به خبرگزاری فرانسه گفت که او بررسی می شود برای پرواز خود را.

“و در حال حاضر دولت خواسته است برای مردم را به پرداخت هزینه برای بلیط. من صمیمانه می خواهم به درخواست دولت به صرف این که” او گفت:.

“آنها باید محافظت از مردم خود را. مردم پول ندارم برای زنده ماندن در اینجا برای پرداخت پرواز ممکن نیست در همه.”

کسانی که موفق به دریافت بلیط خانه را ابراز سرخوردگی خود را در تورنت پست در رسانه های اجتماعی در حالی که برخی تبدیل شده تا شانس خود را امتحان کنید.

Ajith یک مرد 43 ساله مهندس IT که گذشت دو روز پیش منتظر نگرانی در فرودگاه دبی چک کردن با رسمی برگزار شد که از همه مهم لیست انتظار برای پرواز است.

“مادرم پیر شد و به حال مسائل پزشکی و… وجود دارد هیچ کس در هند به مراقبت از همه چیز, بنابراین من ساخته شده یک اورژانس درخواست به کنسولگری” او به خبرگزاری فرانسه گفت در نهایت قبل از مدیریت برای تضمین یک صندلی در هواپیما. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de