Epoch Times Photo


شهر نمایندگان در کمبریج ماساچوست رای به منع افسران پلیس از دستگیری غیر قانونی می کردند که عامل وسیله نقلیه بدون مجوز.

تحت عنوان یک شهر گذشت فرمان در کمبریج ساکنان هنوز هم از نظر قانونی ملزم به انجام یک گواهینامه رانندگی اگر آنها یک وسیله نقلیه عامل اما اجرای قانون محلی دستور داده شده است به بازداشت غیر قانونی بیگانگان رانندگی بدون شناسایی بوستون 25 اخبار اولین گزارش شده است.

شهر فرمان مقدر Feb. 10 علائم آنچه به نظر می رسد بیشتر ملایم سیاست برای مهاجران مستند نشده و جاده قوانین.

شهر نمایندگان که گذشت فرمان می گویند لازم است با توجه به افزایش مهاجرت اجرای نشأت گرفته از کاخ سفید است.

“ما نیاز به حفاظت از اعضای جامعه ما از یک دولت فدرال است که خارج از کنترل” شهرستان کمبریج عضو شورا Quinton Zondervan گفت: از این قانون است. “وجود دارد هیچ دیگر دلایل پلیس به دستگیری کسی آنها را به دادگاه احضار به جای نگه می دارد که آنها را از چنگال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

شناخته شده به عنوان شهر استقبال فرمان قوانین طلسم از آنچه که انتظار می رود از اجرای قانون اگر آنها برخورد غیر قانونی بیگانه عامل یک وسیله نقلیه است.

“زمانی که اقدام علیه یک فرد است که یافت می شود رانندگی بدون گواهینامه رانندگی معتبر افسران کمبریج اداره پلیس باید هر زمان که ممکن است در این افسر اختیار و اگر وجود دارد هیچ دیگر باعث نقض فرد دستگیر موضوع, احضار به دادگاه به جای در نظر گرفتن این فرد را بازداشت” متن فرمان بخوانید.

“در چنین شرایطی که مامور اجرای قانون اقدام باید تلاش برای ارائه راننده یک فرصت مناسب به ترتیب به درستی مجوز اپراتور به رانندگی وسیله نقلیه قبل از به دنبال به نگه داشتن خودرو مگر اینکه تخلف است یک موضوع قانونی یا نظارتی مورد نیاز خودرو impoundment,” فرمان خود ادامه داد.

استقبال شهرستان فرمان است نه محدود به جاده بلکه منع اجرای قانون از پژوهنده در مورد یک فرد وضعیت مهاجرت و محدود به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری با اداره مهاجرت و گمرک (ICE).

تعداد فزاینده ای از کشورها اجرا قوانین اجازه می دهد بیگانگان غیر قانونی برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی. نیویورک و نیوجرسی برای مثال اخیرا به تصویب قوانین اجازه می دهد که بیگانگان غیر قانونی برای کسب مجوز. این فرمان در کمبریج طول می کشد مرحله بی سابقه ای از اجازه دادن به افراد برای راه اندازی یک وسیله نقلیه بدون شناسایی به طور کامل.

بیگانگان غیر قانونی گرفتار رانندگی بدون مجوز در این شهرستان می تواند هنوز هم دستگیر می شود, اما تنها اگر وجود دارد شرایط دیگر فراتر از یک عدم شناسایی.

The Daily Caller, اخبار بنیاد رسیده به کمبریج اداره پلیس برای اظهار نظر در مورد این قانون اما هیچ پاسخ بلافاصله ارائه شده است.

توسط Jason هاپکینز

دنبال جیسون در توییتر

از The Daily Caller, اخبار بنیاد

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net