ماسک ها در همه جا در آسیا اما باید به آنها کمک کرد?

NO MASK, NO ENTRY. File photo of a prison in the Philippines implementing a 'no-mask-no-entry' on March 10, 2020. Photo by Ben Nabong/Rappler

ماسک ورود. فایل عکس از یک زندان در فیلیپین اجرای ‘no-ماسک-بدون ورود در مارس 10 سال 2020 است. عکس بن Nabong/Rappler

توکیو ژاپن – استفاده از ماسک صورت در آسیا در طول شیوع کروناویروس شده است به مراتب بیشتر و گسترده تر در غرب که در آن دولت باید خواست مردم را به ذخیره منابع برای خط مقدم کادر پزشکی, به طوری که آنها کمک به محدود کردن عفونت?

کارشناسان معتقدند که عادی ماسک های جراحی معمولا فرسوده در بخش هایی از آسیا در طول سرد و hayfever فصل نیست یک ادم راه برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

اما مردم با این ویروس آلوده هستند توصیه به پوشیدن آنها را به متوقف کردن گسترش به دیگران و شواهدی وجود دارد که انتقال اتفاق می افتد قبل از اینکه یک فرد می داند که آنها بیمار هستند. است که تقویت این استدلال از ماسک هواداران که به اعتقاد آنها می تواند کمک به محدود کردن شیوع.

(بخوانید: Luzon ساکنان در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه)

در بخش هایی از آسیا و ماسک پوشیده شده است یک کلید پاسخ به شیوع بیماری با دولت ژاپن اعلام کرد چهار شنبه, آوریل 1 هر خانوار را دریافت دو قابل استفاده مجدد پارچه نسخه های هنگ Kongers نه تنها با پوشیدن آنها, اما ارسال آنها را به بستگان در خارج از کشور.

کیجی فوکودا مدیر و استاد بالینی در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت گفت: مردم در این شهر دیدن پوشیدن ماسک “به عنوان یک راه است که فرد در تلاش است برای محافظت از هر دو جامعه بزرگتر را به عنوان به خوبی به عنوان خود”.

(بخوانید: سبو (شهر) نیاز به پوشیدن ماسک صورت هنگام بیرون رفتن در عمومی)

“اما در جایی که من بزرگ شدم در ایالات متحده آمریکا با پوشیدن ماسک دیده می شود توسط برخی از, اگر, بسیاری, به عنوان یک شخصی تخلف — ناخواسته تحمیل تعهد” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

استفاده از ماسک در بخش هایی از آسیا نسبتا کم تعداد عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس از جمله ژاپن و هنگ کنگ باعث شده است که برخی به نظریه پردازی ماسک-پوشیدن است که تفاوت.

اما کارشناسان تردید دارند.

بن Cowling, یک استاد دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی به جای اعتبارات طیف وسیعی از بهداشت عمومی اقدامات اجرا شده در این کشور است.

این شامل “شناسایی موارد و جداسازی آنها را ردیابی و quarantining مخاطبین خود و همچنین پیاده سازی اجتماعی فاصله در جامعه” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

از امنیت کاذب

و فوکودا بیش از حد هشدار در برابر تفکر ماسک-پوشیدن “به عنوان یک سحر و جادو X-factor”.

“برخی از مکان هایی مانند سنگاپور را به طور کلی انجام می شود بسیار خوب و بدون به شدت تاکید ماسک” او اشاره کرد.

او ویژگی های کوچکتر شیوع بیماری به اقدامات از جمله تماس با ردیابی خوب و هماهنگی اجتماعی فاصله “و عمومی شده است که کاملا نگران از شروع و مایل به کار با مقامات بهداشتی”.

“این بسته کامل است که مهم است.”

AFP Graphics

AFP گرافیک

سازمان بهداشت جهانی در این موقعیت باقی می ماند که ماسک-پوشیدن برای عموم توصیه نمی با تاکید بر کمبود جهانی از ماسک و از جان گذشته نیاز به مسیر منابع در دسترس به خط مقدم سلامت کارگران است.

و برخی از کارشناسان هشدار می دهند ماسک-پوشیدن می تواند نتیجه معکوس حتی در جایی که منابع فراوان هستند.

“ماسک ممکن است مردم به یک از امنیت کاذب گفت:” سیمون کلارک استادیار سلولی و میکروبیولوژی در دانشگاه خواندن.

بهتر از هیچ چیز ؟

دفاع از ماسک استفاده او از ترس همچنین می تواند تشویق افرادی که تمایلی به پایبندی به اجتماعی فاصله گرفته است.

“من می توانم تصور یک وضعیت که در آن افرادی که آلوده می شوند و در نتیجه ریختن ویروس فکر می کنم خود را ماسک به آنها مجوز برای رفتن به مکان های عمومی و یا به کار” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“همه ما می دانیم افرادی که فکر می کنم هیچ چیز از آوردن سرماخوردگی به کار برای به اشتراک گذاشتن با هر کس – از آن خواهد بود برای کوروناویروس.”

با وجود فقدان شواهد قوی وجود دارد نشانه هایی که مقامات در غرب در حال حرکت به سمت تشویق ماسک استفاده کنید.

اتریش و اسلوونی در میان دیگران در حال حاضر موظف به استفاده از آنها و دانشمند Anthony Fauci این هفته گفت که زمانی که عرضه پایدار است ماسک-پوشیدن توصیه ها ممکن است گسترش برای کمک به جلوگیری از آلوده مردم از گسترش ویروس.

“یکی از بهترین راه برای انجام این کار با یک ماسک” او با سی ان ان گفت.

Cowling گفت: تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود برای هدایت سیاست در چه نوع از ماسک های مفید و چگونه آنها باید استفاده شود اما این افزایش ماسک استفاده ممکن است ارزشمند باشد.

“من فکر می کنم کشورهای در حال نگاه کردن به هر اندازه ممکن است به کم کردن سرعت انتقال به طوری که حتی اگر یک اندازه گیری مانند ماسک صورت می تواند تنها کاهش انتقال توسط مقدار کمی از آن هنوز هم ممکن است کار با ارزش است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im