مریلند سیاستمداران به دنبال پناهگاه دولت با قایق از قبوض جدید

مریلند مقننه است لگد کردن سالانه آن فشار به تصویب پناهگاه لوایح با هدف محافظت از مهاجران غیر قانونی از مقامات اداره مهاجرت فدرال.

جلسات در حال انجام برای چهار تطبیق صورتحساب در هر دو مجلس نمایندگان و سنا از جمله سه نفر که تقریبا کپی از کسانی که موفق به عبور از یک سال پیش.

دیگران SB 649 و HB 892, شبیه به نیویورک اخیر چراغ سبز قانون است که بلوک های مهاجرت و گمرک (ICE) از دسترسی به دولت گواهینامه رانندگی پایگاه داده. مریلند صورتحساب خواهد نیاز به یخ برای ارائه به دولت نقلیه موتوری دولت (MVA) با “معتبر حکم یا معتبر حکم صادر شده توسط دادگاه فدرال و یا یک دادگاه این کشور” به منظور دسترسی به پایگاه داده.

چراغ سبز قانون در نیویورک مواجه شده است و واکنش از اجرای قانون برای مانع تحقیقات در جرایم از جمله قاچاق انسان است که با تکیه بر چند آژانس نیروهای وظیفه.

برای مثال چند آژانس کارگروه قاچاق انسان در روچستر, نیویورک, شامل Wayne County معاون ماموران اف بی آی یخ و مرز ماموران گشت.

Wayne County Sheriff بری Anastacia گفت: Epoch Times on Feb. 12 نیروی کار تا به حال به شکل پیچیدگی کار با هم در حالی که اطمینان از یخ و ماموران مرزبانی نیست ضروری برای هر گونه راهنمایی و رانندگی اطلاعات مربوط به موارد.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: یخ است به طور معمول استفاده می شود نیویورک راهنمایی و رانندگی داده ها “در تلاش های خود برای مبارزه با جرایم باندهای مواد مخدر, قاچاق, قاچاق انسان و قاچاق … تقلب و سرقت هویت.”

با این حال او گفت که یخ نمی توانید یک پلاک جستجو در خودرو “حتی زمانی که یخ آگاه است که این خودرو مالک است و مرتکب جرم و جنایت.”

مریلند لایحه دارای 15 شرکت حامیان در نسخه مجلس سنا و 31 در خانه نسخه.

محدود کردن همکاری و ارتباطات

سه لوایح دیگر شبیه به کسانی که موفق سال گذشته.

شامل SB 901 و HB 1612 که گسترده خود قصد شدید تقریبا تمام ارتباطات و همکاری بین دولت و مقامات محلی و فدرال و مقامات اداره مهاجرت.

بخشی از صورتحساب’ هدف آن ایالت است که برای “حفظ جامعه اعتماد در مریلند دولتی عملیات و اجرای قانون است.”

صورتحساب اضافه کردن “وضعیت مهاجرت” به عنوان زمینه ای برای تبعیض در کنار دین و نژاد و جنسیت و گرایش جنسی و یا ملی و یا قومی منشاء.

این indemnifies دولت و مقامات محلی از ارائه اطلاعاتی خواهد بود که “استفاده می شود برای ایجاد و یا نگهداری از رجیستری برای این منظور از تبعیض علیه افراد” بر اساس معیارهای فوق از جمله وضعیت مهاجرت.

دولت های محلی و مقامات دولتی نیز اطلاع یک فرد در عرض 48 ساعت اگر درخواست شده است در مورد او و یا او توسط مقامات اداره مهاجرت.

مربوط به لایحه, HB, 388, افزایش فوق توسط “منع خاصی در اجرای قانون عامل از ساخت خاص تحقیق در مورد یک فرد مهاجرت, وضعیت, وضعیت شهروندی یا محل تولد یا انتقال فرد به مقامات اداره مهاجرت فدرال تحت شرایط خاصی است.”

همچنین ممنوعیت اجرای قانون عوامل از اطلاع مقامات اداره مهاجرت فدرال با یک فرد اطلاعات محل سکونت بدون حکم.

اسامی بازداشت شدگان مهاجر برای یخ

یکی دیگر از جفت اسکناس SB 850 و HB 677 ممنوع ایالتی و محلی در زندان از توافق به خانه مربوط به مهاجرت بازداشت شدگان و به فسخ قراردادهای موجود برای بازداشت مربوط به مهاجرت بازداشت شدگان است.

سه مریلند, شهرستان, به ویژه می تواند تحت تاثیر این قانون است. سه—فردریک سیسیل و Harford استان ها—همه باید زمان 287(گرم) موافقت نامه با یخ. تحت این موافقتنامه تعیین شده و افسران آموزش دیده و تحت نظارت یخ به انجام برخی از مهاجرت اجرای قانون توابع درون زندان تنظیمات.

کلانتر چاک جنکینز از فردریک شهرستان گفت: 287(گرم) برنامه کمک می کند تا نگه داشتن مجرمان کردن خیابان ها.

“تنها سوالات است که ما را در حال هنگامی که فرد دستگیر شده است و به ما رزرو مرکز در زندان است. همه خواسته است دو سوال: ‘متولد کجا هستید?’, و چه کشور شما یک شهروند؟” جنکینز گفت: در مصاحبه قبلی.

اگر بازداشت شدگان پاسخ هر چیزی غیر از “ایالات متحده آمریکا” مهاجرت و بررسی وضعیت انجام شده است با استفاده از پایگاه داده فدرال و یخ است مطلع شود.

مکان های حساس

نهایی صورتحساب SB 903 و HB 403 نیاز به دولت دادستان کل برای کمک به “عمومی و مدارس و بيمارستان ها و courthouses به پیش نویس سیاست های که محدود داخلی اجرای مهاجرت فعالیت خود را در ساختمان به منظور اطمینان از این امکانات باقی می ماند امن و قابل دسترس برای همه است.”

یخ را “نقاط حساس سیاست” نیاز به عوامل تنها به انجام اقدامات اجرایی در مکان های مانند مدارس و اماکن عبادت اگر “شرایط بحرانی وجود داشته باشد; اجرای قانون دیگر اقدامات منجر افسران به یک موقعیت حساس و یا قبل از تصویب به دست آمده از یک تعیین شده نظارت رسمی” آژانس ایالات وب سایت.

مهاجر غیر قانونی جرم

در حالی که قوه مقننه بحث محراب صورتحساب مریلند همچنان دست به گریبان با چند نمونه از بیگانگان غیر قانونی بودن اتهام با تجاوز به کودکان.

دو Montgomery County, مکان عمومی, مدرسه, دانش آموزان سنین 20 و 19 اخیرا بازداشت شده بودند در حوزه مربوطه خود را بالا مدارس در اتهامات آنها raped مختلف 11-year-old girls خارج از محوطه دانشگاه با توجه به گزارش ABC7 را Kevin Lewis on Feb. 25.

مردان, Jonathan Coreas-سالامانکا و ایوان ریس لوپز در حال برگزار شد و بدون پیوند با توجه به لوئیس. یخ تایید کرد که Coreas-سالامانکا یک بیگانه غیر قانونی از السالوادور لوئیس گفت. لوپز از هندوراس.

از اواخر ماه ژوئن تا اواسط ماه سپتامبر 2019, 13 بیگانگان غیر قانونی بازداشت شدند و به اتهام تجاوز به عنف در Montgomery County Maryland, زمان اطراف این شهرستان بود وضع خود را پناهگاه سیاست. بسیاری از قربانیان کودک بودند.

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im