قانونگذاران مریلند فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار پس از گزارش تهدید بازداشت

یک گروه از جمله قانونگذاران مریلند شبان و اعضای نظامی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر رژیم صهیونیستی است. لری هوگان پس از او گزارش تهدید به بازداشت یک نماینده که برنامه ریزی شده به صحبت می کنند در یک تظاهرات در روز شنبه.

نماینده دن کاکس یک جمهوریخواه بود رفتن به آدرس جمعیت در این رویداد که در آن مردم جمع شده بودند در اعتراض به هوگان اقامت در خانه سفارش دهید.

سفارش اجرا شده در ماه مارس به سعی کنید به سرعت گسترش CCP (دیروز) ویروس مجبور به بسته شدن از به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار تا حد زیادی محدود شده و مردم را به ماندن در خانه.

کاکس گفت: او هشدار داد آغاز اجرای قانون رسمی که هوگان “به مناظر خود را بر شما” و اگر با حضور او اعتراض او ممکن است دستگیر شود با توجه به کت و شلوار (pdf). Cox تایید دریافت که او ممکن است دستگیر شود از هوگان مشاور ارشد اندرو Cassilly و مشاور رئیس مایک Pedone.

هوگان و پلیس ایالتی مریلند نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Epoch Times Photo
سربازان با Maryland Army National Guard توزیع مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند در ویندسور آسیاب مریلند در طول COVID-19 همه گیر در آوریل 2 سال 2020 است. (Alex Edelman/خبرگزاری گتی ایماژ)

این مقامات با اشاره به لوگان و گفت: Cox زمین می تواند تا یک سال زندان و جریمه نقدی از $5,000.

کاکس با کت و شلوار درخواست “تسکین فوری اجازه او را به ترک خانه اش صحبت می کنند و شرکت در یک تظاهرات سیاسی در مریلند سیاسی خود را در منطقه و در سراسر مریلند است.”

احزاب دیگر به کت و شلوار نیز درخواست امداد از مستند از جمله اردوگاه یک پارک تفریحی و یک عضو نظامی.

“به نمایندگی از هزاران نفر از Marylanders به نمایندگی از 18 شجاع شاکیان من متاسفانه تا به حال به فایل کت و شلوار به دنبال برای مهار overreaching از فرماندار سفارشات” کاکس در بیانیه ای گفت.

نماینده نیل پروت که پیوست کت و گفت: در بیانیه ای که اجرایی شعبه نقض مریلند اساسی است. هوگان سفارش نیاز به ماسک توان در یک مثال است, او گفت:.

Epoch Times Photo
یک پارکینگ خالی و ساحل در اقیانوس City, مریلند در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. (Mark Wilson/گتی ایماژ)

هوگان در پاسخ به این کت و شلوار در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” روز یکشنبه گفت که او بیشتر احساس خطر با جمعیت زیادی در منطقه کلمبیا از کسانی که جمع شده بودند در Salisburg و فردریک.

“متاسفانه ما تا به حال به مراتب بیشتر از مردم می میرند دیروز در مریلند از ما تا به حال معترضان,” او گفت:.

بیست و شش نفر تایید شد فوت کرده اند یک شبه از COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس دولت وزارت بهداشت گفت:. چهار نفر دیگر به عنوان محتمل COVID-19 مرگ و میر.

تصاویر و فیلم از این تظاهرات نشان داد که ده ها تن از مردم محوری.

“نگاه ما بسیار مضطرب به کشور ما بازگشایی در یک راه امن به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا چون مردم در حال نا امید شدن و از آنها شده است در داخل خانه های خود” هوگان گفت.

“متاسفانه فشار است که آن را در یک راه امن و این چیزی است که ما بسیار نگران است.”

Epoch Times Photo
یک biohazard نشانه دیده می شود بر روی بدن یک COVID-19 قربانی در یک تابوت در Stauffer خانه های مراسم تشییع جنازه در Frederick, مریلند, on May 1, 2020. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

هوگان یک جمهوری خواه است و یکی از رو به کاهش تعدادی از فرمانداران که مجموعه ای از تاریخ است که آنها خواهد شد و یا امید به اجازه بازگشایی به شروع. ده ها تن از فرمانداران سراسر کشور را سست خشن محدودیت اجازه دهید به برخی از کسب و کار راه اندازی مجدد.

دولت دیده می شود حدود 1000 جدید تایید CCP ویروس موارد هر روز, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، همانطور که از دوشنبه 1,649 نفر در بیمارستان بستری شدند با بیماری از جمله 563 در بخش مراقبت های ویژه.

حدود 1,700 بیماران منتشر شده است از انزوا در دولت است که 26,408 موارد تایید شده.

این تظاهرات به رهبری توسط یک گروه به نام دوباره باز مریلند. معترضان گفت WMDT آنها باور دارند که همه کسب و کار ضروری هستند و خواستار شفافیت بیشتر در اطراف سخت سفارشات.

“ما در حال درخواست برای شفافیت در این مدل که او با استفاده از ما می خواهید به دانستن اطلاعات و تصمیم گیری است که او با استفاده از و چیزهای دیگر که او را در نظر نمی” گفت: تیم والترز رئیس این گروه است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de