فرماندار مریلند مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش متخلفان زمین می تواند یک سال حبس

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان امضا فرمان اجرایی در روز دوشنبه نیاز ساکنان دولت به ماندن در خانه به جز ضروری سفر, هشدار به متخلفان می تواند مجازات با حبس تا یک سال.

“هیچ مریلند ساکن باید ترک خانه خود را مگر اینکه آن را برای یک کار ضروری و یا برای ضروری دلیل” هوگان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

دلیل ضروری شامل به دست آوردن مواد غذایی خرید دارو یا پزشکی.

“ما دیگر هیچ درخواست یا پیشنهاد مریلند ساکنان خانه ماندن ما در حال کارگردانی آنها را به انجام این کار” هوگان گفت. “مردم نمی قفل شده است و در خانه های خود را,” او اضافه شده بعد.

سفارش طول می کشد اثر در 8 p. m. در مارس 30.

Epoch Times Photo
یک منطقه پیک نیک داخل مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری خالی است در بالتیمور مریلند در مارس 26 سال 2020 است. بالتیمور اوریولز و نیویورک یانکیز روز افتتاحیه بازی برای امروز برنامه ریزی شده همراه با کل MLB فصل به تعویق افتاده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. (راب Carr/گتی ایماژ)

هر فرد آگاهانه یا خواسته نقض سفارش به جرم تخطی از قانون و بر اساس اعتقاد است که موضوع را به حبس تا یک سال هوگان گفت. جریمه تا 5 ، 000 دلار می تواند وضع.

Marylanders که منطقه را ترک کرده اند باید خود قرنطینه جایی که آنها هستند برای 14 روز.

سفارش مجاز ضروری کسب و کار باز بماند اما آنها باید مراحل را به مقیاس پایین عملیات به منظور محدود کردن تعاملات میان کارکنان و عمومی و اجرای telework به عنوان آنجا که ممکن است.

“Marylanders نیاز به دانستن است که متاسفانه ما تنها در ابتدای این بحران است. و آن است که به طور قابل توجهی بدتر قبل از آن بهتر می شود” هوگان گفت.

تعداد تایید CCP (دیروز) ویروس موارد در مریلند رز به 1,413 در روز دوشنبه. شمار کشته شدگان سه برابر بیش از آخر هفته به 15 و جدید مجموعه ای از موارد شکست در یک خانه سالمندان در شهرستان کارول ،

Epoch Times Photo
یک ایالت مریلند سپاهی وسیله نقلیه از ورودی پلزنت ویو خانه سالمندان در ماونت ایری مریلند در تاریخ 30 مارس سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

این ویروس باعث بیماری به نام COVID-19 است که می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ در درجه اول در میان افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

مریلند در حدود شش میلیون نفر از ساکنان و مرزهای واشنگتن, ویرجینیا, پنسیلوانیا, غرب ویرجینیا و دلاور.

مقامات گفت: واقعیت این است که هیچ واکسن و یا اثبات شده درمان وجود دارد و برای بیماری میان در فرمان اجرایی صادر می شود.

“همین حالا برو بیرون. تنها نگاهی به راه رفتن توسط خودتان و یا افرادی که زندگی می کنند و برای یک زمان کوتاه” معاون وزیر بهداشت Fran فیلیپس گفت.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im