فرماندار مریلند بسته مدارس بیش از Coronavirus

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان تایید شنبه که مقامات دولتی خواهد شد, مدارس بین مارس 16 مارس 27 برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

بیش از 12 نفر تست مثبت برای COVID-19 از جمله یک مورد مشخص به جامعه انتقال است.

“ما باید انتظار می رود تعداد موارد به طور چشمگیری افزایش” هوگان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

هوگان نیز کارگردانی ارشد مراکز و اجتماعات بزرگ برای لغو می شود, در حالی که همچنین بسته شدن کشتی کروز ترمینال در بندر بالتیمور. هوگان نیز فعال گارد ملی.

زندگی عادی نباید متوقف هوگان گفت: در کنفرانس خبری افزود که کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و رستوران ها باید باز بماند. هیچ تجمع بالاتر از 250 نفر باید برگزار شود فرماندار اضافه شده است.

“آنها ممکن است صدای شدید, و آنها ممکن است صدای ترسناک, اما آنها می تواند تفاوت در صرفه جویی در زندگی و نگه داشتن مردم در امن” هوگان گفت.

تمام بیمارستان ها در دولت در حال هدایت به استفاده از جدید بازدید کننده سیاست های محدود کردن COVID-19 گسترش چنین به عنوان یک بزرگسال بازدید کننده در هر بیمار هیچ بازدید کننده زیر سن 19 و همچنین گفت که افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم باید به نمایش در آمد. هیچ زندان بازدیدکننده داشته است می تواند برنامه ریزی شده.

“اولین مورد از COV-19 جامعه انتقال در مریلند بدان معنی است که ما در حال ورود به فاز جدیدی از کار برای کاهش و محدود کردن گسترش این بیماری همه گیر” هوگان در توییتر نوشت. “آنچه ما در حال حاضر شاهد است آنچه که ما پیش بینی شده است و در حال آماده شدن برای بیش از چند هفته گذشته است.”

در روز پنج شنبه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine همچنین اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس دولتی و خصوصی در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de