Maruthi رائو که Dalit پسر در قانون کشته در میریلگودا یافت مرده

داستان عشق Miryalguda زن و شوهر Amrutha و Pranay که در تراژدی به پایان رسید پس از پدر از دختر بچه Maruthi رائو, استخدام contract killers برای از بین بردن Dalit پسر در قانون در زمان به نوبه خود جالب و در روز یکشنبه.

Maruthi رائو نخست در قتل متهم 24 ساله Dalit پسر Pranay در Miryalguda مرده پیدا شد در داخل یک اتاق در Arya Vaishya Bhavan در حیدرآباد.

پلیس که او را مرده در اتاق مشکوک به خودکشی است. اما آنها نمی انعقاد هر چیزی و در عین حال کاوش دلیل خود را برای ورود به حیدرآباد. بدن فرستاده شد به Osmania بیمارستان در حیدرآباد برای پس از مرگ.

آن را ممکن است به یاد می آورد که Maruthi رائو مرحوم پرداخت کرده Rs 1 کرور به قرارداد قاتلان به خلاص شدن از شر Pranay که مورد ستایش قرار داد از Dalit جامعه است. Maruthi رائو بود در مقابل دختر خود را Amrutha ازدواج Pranay. Pranay کشته شد فقط در خارج از بیمارستان که در آن زن و شوهر رفته بود برای دریافت یک چک آپ انجام شده در Amrutha که باردار بود در آن زمان.

پلیس تا به حال نام هشت نفر در chargesheet از جمله Maruthi رائو.
رسانه های مردان بودند با عجله به Amrutha به واکنش او را در مرگ پدرش. آرام و متشکل Amrutha به مطبوعات گفت که او تا به حال قطع تمام ارتباطات با پدر پس از قتل شوهرش. او همچنین گفت که او یاد گرفته در مورد پدرش وفات تنها از طریق رسانه ها و منتظر تایید از بستگان او قبل از او می تواند ارائه هر گونه نظرات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de