ژوپیتر فلوریدا. (AP) — حتی Miami Marlins می تواند خوش بینانه در آغاز بهار آموزش همین دلیل است که رئیس جمهور از بیس بال عملیات Michael Hill ایستاده بود رو به عمل زمینه قبل از اولین تمرین تیم ملی روز شنبه و نیست شانه خالی کردن در چه آمده است.

“این اردوگاه که در آن وجود دارد به اندازه استعداد که من تا کنون دیده ام” او گفت:.

که تنها متوسط ستایش با توجه به این که Marlins باید تحمل 10 متوالی و از دست دادن فصل همه با تپه در مقابل دفتر. پس از از دست دادن 105 بار در سال 2019 آنها می تواند بسیار بهبود یافته و هنوز هم پایان گذشته در NL East.

اما Marlins معتقدم که آنها در نهایت در شکوفایی در سال 3 Derek Jeter رژیم است.

“این زمان” مدیر همین Mattingly گفت.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر استعداد وجود دارد خیلی بیشتر veteran استعداد” هیل گفت. “شما می توانید در یک نگاه عمیق تر تبادل کارکنان بهتر اغل گاو یا حشم عمیق تر صف. انتظار برای برنده شدن بازی های بیشتر همراه با آن است.”

در میان کسانی که با loftier انتظارات است صاحب اکثریت بروس شرمن بخشی از Jeter را که خریداری طولانی رنج می برند حق رای دادن در اواخر 2017.

تبلیغات

“ما قصد داریم برای قرار دادن یک قهرمانی-نوع کیفیت تیم در این زمینه است که می تواند به انجام کارهای فوق العاده” شرمن گفت.

شرمن زندگی در فلوریدا برای 40 سال شده است و Marlins طرفداران پس از اولین بازی خود را در سال 1993. او را تشویق می کردند سری جهانی قهرمانی در 1997 و 2003 و تحمل دیگر 26 فصل است که همه به پایان رسید بدون postseason اسکله.

او و جتر بارها و بارها گفت: هدف این است که نه فقط برد اما پایدار برنده سال پس از سال است.

“من نمی خواهم به تا و فراز” شرمن گفت. “این راه احمقانه برای اجرای بیس بال باشگاه است.”

اما برنده پایدار و یا در غیر این صورت ممکن است حداقل یک سال دیگر به دور است. حقوق و دستمزد هنوز هم در میان بیس بال کوچکترین و مهمترین prognosticators انتظار میامی برای برنده شدن حدود 70 بازی.

تپه عاقلانه کاهش یافته است که پیش بینی پیروزی مجموع.

“ما قرار نیست محدودیت در بچه های ما,” او گفت:. “استعداد ، وجود دارد یک تن از استعداد در این اردوگاه بود. وجود دارد هیچ محدودیت زمانی که شما این نوع از استعداد از آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید.”

تبلیغات

در این فصل خواهد بود که بهترین فرصت و در عین حال برای تعیین چگونه به خوبی Jeter و کارکنان خود را ارزیابی کرده اند و توسعه این بازیکنان آنها را به دست آورد از جمله چشم انداز به دست آمده در ازای همه ستاره به عنوان بخشی از حقوق و دستمزد پالايش است.

وجود دارد حداقل نشانه ای از یک پایه و اساس برای برنده شدن با تشکر بسیار بهبود یافته سیستم مزرعه و فراوانی از تبادل چشم انداز است که به نظر می رسد در آستانه شکستن به رشته.

میامی به پایان رسید گذشته در رشته های اصلی در اجرا می شود در 2018-19 اما باید نمره بیشتر در این سال پس از کسب جانبازان Jonathan Villar کوری Dickerson و جخوزس اگویلار دو لا فرانترا.

اما Marlins ممکن است overselling فهرستی که کم است در قدرت ستاره حتی با استانداردهای خود را. این تیم نمی تواند برنده حتی زمانی که آن را تا به حال به Giancarlo استانتون مسیحی Yelich و J. T. Realmuto و در حال حاضر این صورت از حق رای دادن — گذشته از Jeter — احتمالا برایان اندرسون, یک .267 حرفه ای hitter وظیفه که هنوز به یک تیم همه ستاره.

پنجم-سال مدیر Mattingly ممکن است هیجان زده به رئیس خود را hyping Marlins به عنوان یک “قهرمانی-نوع کیفیت تیم است.” اما آن را در خدمت یک هدف به منظور بالا بردن انتظارات Mattingly گفت.

“ما می خواهیم یک باشگاه است که شروع به بیرون آمدن اعتماد به نفس و تکبر راه رفتن کمی و کمی فشار به عقب زمانی که ما در حال بازی خوب” Mattingly گفت. “ما باید به انتظار که در آن ما در حال رفتن است.”

___

دنبال استیون شراب در توییتر http://twitter.com/Steve_Wine.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de