VANCOUVER, British Columbia (AP) — یعقوب Markstrom متوقف 36 عکس و الیاس Pettersson و J. T. Miller هر حال یک هدف و کمک به رهبری ونکوور کناکز به یک 6-2 برنده بیش از نشویل شکارچیان سه شنبه شب ،

زاک MacEwen براندون ساتر, Jordie بن و جیک Virtanen نیز به ثمر رساند در یک شب Vancouvber بازنشسته اعداد سابق ستاره دانیل و هنریک Sedin.

کوین هیوز دارای سه کمک به بیش از سرب در rookie مسابقه به ثمر رساند با 44 امتیاز به عنوان Canucks به پایان رسید چهار بازی از دست دادن خط.

Craig Smith and Mikael Granlund به ثمر رساند برای شکارچیان. Pekka Rinne به طول انجامید تنها 20:58 دادن تا چهار گل در 17 عکس در اولین حضور خود را در چهار بازی. Juuse Saros متوقف 13 15 عکس بقیه راه است.

با براک Boeser در مجروح رزرو پس از درد و رنج بالای بدن آسیب در Canucks’ از دست دادن به کلگری در شنبه ونکوور مربی تراویس سبز پژوهشگر خطوط خود را روز دوشنبه در امید, الهام بخش, یک گروه که رفته بود 0-3-1 در چهار بازی.

این حرکت پرداخت سود سهام در اوایل MacEwen را باز کرد به ثمر رساند در 7:06 اولین با در نظر گرفتن یک پاس در حافظه از میلر و شلیک آن گذشته Rinne.

تبلیغات

ونکوور اضافه شده است دو گل در هشت دقیقه است. ساتر منحرف شات توسط Pettersson گذشته Rinne در طول بازی قدرت قبل از بن زیرفشار در یک شات از این نقطه برای اولین هدف خود در کانوکس ،

فقط 58 ثانیه به ثانیه Pettersson برداشت خود را 24th, پایان Rinne شب.

شتاب شروع به تغییر زمانی که تایلر مایرز در زمان اضافی کراس چک کردن پنالتی که او و آستین واتسون کاهش یافته و دستکش در 5:01 دوم. شکارچیان خراب Markstrom را shutout پیشنهاد زمانی که اسمیت به ثمر رساند خود را 13th طول متعاقب آن قدرت بازی. Granlund شروع به پریدن کرد در سست جن 66 ثانیه بعد به نمره 4-2.

بعد چند دقیقه شکارچیان همچنان به اعمال فشار است. Markstrom مواجه 19 عکس در دوره دوم ساخت های دیدنی و جذاب موجب صرفه جویی در Rocco Grimaldi Calle Jarnkrok ویکتور Arvidsson و Colton Sissons برای کمک به محافظت از تیم خود را منجر شود.

ونکوور ترمیم آن سه هدف منجر شود با دو دقیقه در دوم از سمت چپ زمانی که هیوز’ شات از خط آبی منعکس کردن میلر زانو و گذشته Saros به net.

طبع هایش در اوایل سوم به عنوان Sissons زد Markstrom در چین, نقاشی goaltender, تداخل مجازات است. کناکز گرد به ثمر رساند به عنوان هیوز تغذیه Virtanen دیگر قدرت-بازی بازی هدف 2:32 به سوم.

یادداشت: سابق Canucks کاپیتان استن Smyl, Trevor نمدار و مارکوس Naslund شد و در دست پنج شنبه برای افسانه شب. … کناکز جدید پرده برداری افسانه رختکن تعاملی نمایشگاه در راجرز آرنا تلاقی چند خیابان یا جاده در صبح روز دوشنبه. … این Sedins بودند در به دست گرفتن در بازی و دریافت تشویق ایستاده زمانی که آنها معرفی شدند به جمعیت. … کناکز عینک سیاه و سفید خود را اسکیت كلاسيك کشباف در برابر نشویل برای بار آخر این فصل. … RW جاستین Bailey بازی اولین بازی او به عنوان یک عضو از Canucks پس از امضا به عنوان یک عامل آزاد در تابستان گذشته.

بعدی

شکارچیان: میزبان جزایر نیویورک در روز پنج شنبه شب.

Canucks: میزبان شیکاگو در شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de