مرکز Nizamuddin ارائه می دهد محل به راه اندازی قرنطینه مرکز تکذیب نقض قانون

دهلی نو: مرکز Nizamuddin جایی که یک مذهبی جماعت چپ چند نفر مبتلا به کروناویروس در سه شنبه گفت: این نه نقض هر یک از مقررات این قانون و پیشنهاد آن محل برای راه اندازی یک مرکز قرنطینه.

مرکز Nizamuddin است که بین المللی مقر Tabilghi جماعت برای نزدیک به 100 سال به همکاری با مقامات آن در بیانیه ای گفت.

دهلی دولت روز سه شنبه گفت: بیست و چهار نفر که در یک مذهبی جماعت در مرکز Nizamuddin در اوایل این ماه باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: 700 نفر که با حضور این جماعت شده اند قرنطینه در حالی که حدود 335 نفر پذیرفته شده اند به بیمارستان.”

علاوه بر شرکت کنندگان از سراسر هند و جماعت با حضور مردم از کشورهای مختلف از جمله اندونزی و تایلند است.

این مرکز در بیانیه ای با اشاره به بخشنامه از دولت دهلی نو برای اقدام قانونی علیه مرکز مدیریت.

“در کل این قسمت مرکز Nizamuddin هرگز نقض هر یک از مقررات قانون و همیشه سعی در عمل با شفقت و دلیل به سمت بازدید کنندگان که به دهلی نو از کشورهای مختلف. آن را اجازه نمی دهد آنها را نقض پزشکی دستورالعمل توسط thronging ISBTs یا رومینگ در خیابان” بیانیه ای گفت:.

در این بیانیه گفت: این مرکز می خواهم به تواضع ارائه کل محوطه به عنوان یک مرکز قرنطینه برای کمک به مقامات جزر و مد-بیش چالش از زمان همه گیر.

“بازدید/مهمانان/جانبازان/نمازگزاران از سراسر جهان ازدحام محل به صورت از قبل برنامه ریزی شده برنامه ها و تمام برنامه های در حال تصمیم گرفت یک سال پیش به منظور تسهیل بازدید کنندگان از دور مکان برای برنامه ریزی خود را به مشارکت” آن را گفت.

این مرکز گفت: زمانی که نخست وزیر اعلام کرد که ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ در مارس 22, مداوم برنامه قطع شد اما تعداد زیادی از مردم در گیر شد در محل با توجه به بسته شدن راه آهن خدمات در مارس 21.

در این بیانیه گفت: این مرکز مشاهده ‘Janata مقررات منع رفت و آمد و بازدید کنندگان قرار داده ماند در محل.

“قبل از Janta حکومت نظامی می تواند برداشته شود در 9 ساعت ارشد وزیر دهلی نو اعلام کرد مستند از دهلی نو آغاز و در ساعت 6 صبح در مارس 23 تا 31 مارس در نتیجه بیشتر کاهش هر گونه شانس از این بازدید کنندگان اندازهایی حمل و نقل جاده ای برای سفر خود را بازگشت به خانه” در این بیانیه گفت.

در این بیانیه گفت: حدود 1500 نفر در سمت چپ مرکز در 23 مارس توسط “اندازهایی هر چه ناچیز حمل و نقل در دسترس بود”.

در شب 23 مارس نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد در سراسر کشور 21-day مستند, این بیانیه اضافه کرد: وجود دارد هیچ گزینه ای برای مرکز Nizamuddin اما به جای رشته بازدید کنندگان با تجویز پزشکی احتیاطی.

در مارس 24, اخطار صادر شده توسط شو از حضرت Nizamuddin ایستگاه پلیس به دنبال بسته شدن مرکز محل.

این مرکز در پاسخ به اخطار همان روز با بیان این که حدود 1000 بازدید کننده متعلق به کشورهای مختلف و ملیت های موجود در مرکز در حالی که 1500 ترک کرده بود.

این مرکز نیز درخواست SDM از این منطقه به موضوع خودرو می گذرد باقی مانده به طوری که مردم می تواند فرستاده می شود به مکان های مادری خود در خارج از دهلی نو است.

“آن که مربوط به نشان می دهد که در اینجا لیست از 17 دستگاه خودرو با ثبت شماره همراه با نام از رانندگان به همراه مجوز خود را در جزئیات ارسال شد به SDM به طوری که بازدید کنندگان رشته/مهمانان می تواند تقبل قایق از آب عبور خود را به سمت مقصد. لازم اجازه است که هنوز هم در انتظار” در بیانیه ای گفت:.

آن گفت: در مارس 27, شش نفر گرفته شده برای چک آپ پزشکی در حالی که روز بعد SDM و که تیم در بازدید از این مرکز و 33 نفر گرفته شد برای معاینه پزشکی به راجیو گاندی بیمارستان سرطان.

در مارس 28, یکی دیگر از اطلاعیه صادر شده توسط دفتر ACP, Lajpat Nagar تکرار این prohibitory سفارشات و هشدار از اقدام قانونی در این بیانیه گفت:, و اضافه کرد که “این که کاملا بی اعتنا از بالا به مذاکرات و اقداماتی که در حال حاضر گرفته شده توسط مرکز مشاوره با مقامات”.

این مرکز گفت: این جواب دوم توجه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de