دریانوردان آن را دو کاکتوس برنده لیگ در یک ردیف با 5-3 پیروزی بر لیورپول

Mariners 5 قرمز 3 در اوندیل ورزشگاه گودیر آریزونا

قابل توجه

با استعداد Mariners چشم انداز جاستین دونن تن به تن دو نوبت اجازه می دهد یک اجرا در دو بازدید با یک پیاده روی و دو strikeouts. دان شد تیز در زمین باز یافته قابل توجه دو hitters او مواجه شده از جمله جوی Votto نوسانی.

Outfielder خوزه سیری, چه کسی ملوانان ادعا کردن چشم پوشی از لیورپول به این offseason, آمار انفرادی هومر در برابر تیم سابق خود. دانیل Vogelbach و پاتریک عقل نیز تا به حال RBI مجرد.

Infielder Dylan Moore حذف شد از بازی در ششمین دور به عنوان یک احتیاط. مور تحویل یک RBI تک و بعد از آن به سرقت برده پایه دوم. اما در این روند او با ضربه سر خود را خاموش قرمز shortstop زانو. سیاتل نمی خواهید را به هر گونه شانس با مور آورده و در خرج کردن دونده.

بازیکن از بازی

تیم لپس خود را ادامه می دهد دامداری بهار تولید. جانباز ابزار infielder است که برای مبارزه با یک نقطه در روز افتتاحیه فهرستی رفت و 2 به 2 با یک جفت از دو برابر رانندگی در یک اجرا. او پنج بازدید در پنج صفحه ظاهر این بهار را با چهار برابر است.

کردنی

“من فکر جاستین دان انداخت توپ واقعا خوب است. فقط تمام رفتار و حمله با fastball در اوایل بازی عالی بود برای دیدن. او احساس خوبی در مورد جایی که او در حال حاضر است. این چیزی است که ما به دنبال آن هستید. این چیزی است که آنها را دیدم بیشتر از سال گذشته در آرکانزاس است. برخی از بچه ها در آن طول می کشد کمی طولانی تر برای دریافت کنید که سطح راحتی. این فوق العاده است که او کردم که تجربه سال گذشته است. او که به offseason ساخته شده چند تنظیم و آن را نشان داد تا امروز.” — مدیر اسکات Servais

در شیر

مارینرز خواهد بود یک تقسیم تیم ملی در روز پنج شنبه. یک تیم را در سفر به Camelback در مرتع پرورش احشام در گلندیل, آریزونا به صورت Chicago White Sox. Right-hander Ljay Newsome را دریافت کنید شروع به سیاتل. همچنین برنامه ریزی شده به زمین در حال راست دستان پن Murfee, Gerson باتیستا و جک اندرسون. اولین گام برای مجموعه 12:05 pm PST. طرفداران می توانید گوش دادن به رادیو Sox در پخش MLB.com

در ضمن در پئوریا ورزشگاه دریانوردان را به صورت غول در 12:10 pm PST. Right-hander لوگان گیلبرت را شروع سیاتل با راست دست کارل ادواردز جونیور, سام Delaplane تیلور ویلیامز و Yohan رامیرز و lefty هارون فلچر همه برنامه ریزی شده به زمین. که بازی را زنده پخش Mariners mariners.com و تاخیر در ESPN 710-هستم.

جعبه نمره

MLB.com لینک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im