Marikina است که شریک زندگی خود را شهردار می گوید DOH

TEST CENTER. Marikina Mayor Marcelino Teodoro confers with doctors at the city's coronavirus testing center. The Department of Health has not yet allowed Marikina to use the facility. Photo from Marikina LGU

مرکز آزمون. Marikina شهردار مرکلینو Teodoro اعطا با پزشکان در شهر coronavirus مرکز آزمون. وزارت بهداشت هنوز مجاز Marikina به استفاده از تسهیلات. عکس از Marikina LGU

مانیل فیلیپین – شهردار مرکلینو “مارسی” تئودرو تاکید کرد که استقرار Marikina مولکولی آزمایشگاه “همکاری” با دولت ملی آن را به عنوان تلاش می کند به آدرس coronavirus شیوع در کشور است.

Teodoro خواسته وزارت بهداشت (DOH) به درمان Marikina City به عنوان یک مشتری درخواست مجوز برای راه اندازی یک آزمایشگاه تسهیلات برای بیماری کروناویروس (COVID-19) تست که مردم به آن نیاز دارند به شدت به خصوص کسانی که در حاشیه جامعه است.

“این باید یک همکاری است. این است که کل دولت رویکرد کونگ saan nagtutulong-tulong ang lokal در ملی. کونگ ano ang kakulangan sa ملی ay pinupunan ng mga lokal na pamahalaan,” تئودرو در بیانیه ای گفت در دوشنبه 23 مارس.

(این است که تمام دولت رویکرد که در آن محلی و ملی [دولت] به یکدیگر کمک کنیم. هر چه محدودیت های ملی است و خواهد بود تکمیل شده توسط دولت های محلی.)

شهردار گفت که Marikina آزمایشگاه مولکولی به نفع شهرهای نزدیک به دلیل آن خواهد شد به اشتراک گذاشته تسهیلات. در نهایت هدف این است که برای صرفه جویی در زندگی بیشتر.

Teodoro با تاکید بر اهمیت تست برای تشخیص به طوری که گسترش coronavirus را شامل می شود. انبوه, تست وی گفت: لازم است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. (بخوانید: کجا هستند, مراکز تست برای coronavirus در PH?)

سازمان بهداشت جهانی (WHO) طبقه بندی شده coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر است که تحت تاثیر صدها نفر از هزاران نفر و کشته شدن حدود 14000 در سراسر جهان است.

در فیلیپین, وزارت بهداشت (DOH) گزارش 462 COVID-19 موارد 33 کشته و 18 بهبود همانطور که از دوشنبه شب. (بخوانید: فیلیپین coronavirus موارد افزایش 462 مرگ و میر 33 بازدید)

“ما باید این تست کیت های تجاری در دسترس برای همه است. ما باید قادر به اطمینان حاصل شود که تست است ‘دموکراتیک,’ باز کردن دسترسی sa لحاط ng Pilipino, lalo نمیخوام sa mga mahihirap na hindi کایا magpatingin sa mga pribadong ospital (به همه فیلیپینی به خصوص به فقیر است که نمی توانیم برای رفتن به بیمارستان خصوصی),” تئودرو گفت:

“این ضروری است برای DOH به طور فعال به ابتکار LGU در تلاش برای مبارزه با تهدیدات COVID-19 و نه صرفا استناد مقررات به دنبال و پیروی و همچنین موضوع دستورالعمل یک سیستم یا شبکه ای از ارائه خدمات بهداشت باید در قرار داده شده بین ملی و دولت های محلی برای خدمت بهتر به مردم در زمان بحران.”

Teodoro و دکتر Imelda متئو از Amang رودریگز یادبود مرکز پزشکی هر دو به اطمینان که تمام استانداردها و پروتکل های تعیین شده توسط DOH دنبال خواهد شد.

موسسه تحقیقات طب گرمسیری (RITM) مشغول به کار خواهد شد با Marikina مولکولی آزمایشگاه متئو گفت.

Teodoro همچنین تاکید کرد که Marikina آزمایشگاه راه اندازی شد تحت نظارت کارشناسان از دانشگاه فیلیپین-موسسه ملی بهداشت (UP-NIH). (بخوانید: U. P. coronavirus کیت های آزمایش ممکن است نورد در مارس 16)

Marikina را تهیه 3,000 COVID-19 تست کیت از مانیل سلامت Tek, Inc., اولین بیوتکنولوژی شرکت خصوصی برای بهداشت و درمان در کشور که همچنین همکاران با NIH.

پزشکان از Marikina City سلامت اداری (CHO) آموزش داده خواهد شد توسط دانشمندان و پزشکان از مانیل سلامت Tek, Inc برای آزمایشگاه Teodoro گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de