مارکو روبیو انتخاب به عنوان سرپرست هوش رئیس کمیته به جای ریچارد با مته سوراخ کردن

واشنگتن—سن. مارکو روبیو (R-Fla.) خدمت خواهد کرد به عنوان اقدام رئیس مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: روز دوشنبه پس از سن. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) اعلام کرد او را کنار, از این موقعیت در طول تحقیقات فدرال از معاملات سهام.

روبیو, 48, فعال بوده است و جمهوری خواه صدای امنیت ملی و سیاست خارجی مسائل در طول نه سال او بوده است در سنا است.

او شناخته شده است به عنوان یک شاهین در ارتباط با چین و روسیه و کوبا در این کشور که از پدر و مادر خود آمد به فلوریدا به عنوان مهاجران.

Epoch Times Photo
سناتور. مارکو روبیو(R-Fla.), رئیس کسب و کار کوچک و کارآفرینی کمیته صحبت می کند و در مجلس سنا در جلسه “ساخته شده در چین تا سال 2025 و آینده صنعت آمریکا” در راسل سنا ساختمان اداری در واشنگتن در فوریه. 27, 2019. (جنیفر Zeng/The Epoch Times)

انتصاب باعث می شود روبیو بخشی از به اصطلاح باند هشت رهبران کنگره و سنا و مجلس نمایندگان هوش کمیته که از حساس ترین جلسات طبقه بندی شده.

روبیو به دنبال جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016 در نهایت از دست دادن اولیه مسابقه به توسعه املاک و مستغلات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که را شکست داد وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون که در ماه نوامبر حکایت دارد.

روبیو همچنین رئیس مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته است که نقش مهمی در تلاش برای کمک به اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند و از نابسامانی های همه گیر ناشی از CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

مک کانل نمی گویند که آیا روبیو خواهد کنار به عنوان رهبر است که پنل. دستیاران به روبیو بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Epoch Times Photo
سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) رئیس مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی برگ پس از رای گیری در کنگره در واشنگتن در مارس 14 سال 2020 است. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

با مته سوراخ کردن گفته مک کانل در 14 ماه مه که او را به طور موقت ترک موقعیت خود را به عنوان رئیس کمیته اطلاعات. مقامات ایالات متحده گفت: پس از آن که اف بی آی بود کشف و ضبط تلفن همراه خود را در عمده تشدید کاوشگر خود را معاملات سهام قبل از بازار مرکز شهر ناشی از CCP ویروس همه گیر.

با مته سوراخ کردن تخلف را رد کرده است و گفت که او با تکیه تنها بر اخبار و گزارش به راهنمای تصمیم گیری در بورس, خرید و فروش, در میان گزارش او و دیگر سناتورها به فروش سهام پس از جلسات خصوصی بر خطرات ناشی از CCP ویروس بحران است.

توسط پاتریشیا Zengerle

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de