مانیل e-trikes متفاوت از پسیگ را tricycles در ‘محدود سفرهای’ – Año

TRICYCLES. Officials of Barangay Kaunlaran in Quezon City disinfect tricycles as a precautionary measure against the spread of the novel coronavirus. Photo by KD Madrilejos/Rappler

سه چرخه. مقامات Barangay Kaunlaran در شهرستان کزون ضد عفونی کردن سه چرخه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش رمان coronavirus. عکس KD Madrilejos/Rappler

مانیل فیلیپین – چرا دولت ملی اجازه می دهد که شهر مانیل برای استقرار الکترونیکی سه چرخه (e-trikes) در طول coronavirus مستند, هنگامی که آن را زودتر متوقف پسیگ سیتی از اجازه معمولی سه چرخه را محدود سفر برای سلامت کارگران و بیمار ؟

برای یک چیز, مانیل 189 e-trikes نیست تاکسی و استخدام شده بودند به طور خاص به سلامت کارگران به بیمارستان ها کار می کنند در کشور گفت: وزیر ادواردو Año در جمعه 20 مارس.

هندی sila pumapasada (آنها نمی رفت و آمد در مسیرهای). آنها در نقطه ای از سیستم را انتخاب کنید تا سلامت کارگران است. خاص. هندی yung pumi-انتخاب کنید تا ng ka pasahero (آنها نمی انتخاب کنید تا به مسافران),” او گفت: در یک جلسه رسانه در Malacañang.

دوم, آن را غیر ممکن به واقعا محدودیت سفر سه چرخه را: اجازه می دهد تا یک چند به اطراف و دیگران را دنبال Año اضافه شده است.

تمام حالت های حمل و نقل عمومی ممنوع در “افزایش جامعه قرنطینه” به “آن را سخت را برای مردم به حرکت به طوری که آنها خواهد در خانه بماند.”

“کار من این است که مردم ماندن در خانه” Año گفت.

محدود سفرهای

پسیگ شهردار ویکو ستو در ابتدا اجازه tricycles در محدود “سفر” در اطراف شهرستان خود را به خدمات سلامت کارگران و کارکنان ضروری موسسات و ناتوان که دسترسی به خودروهای شخصی مردم معاف از مستند.

بر اساس ارزیابی ریسک بیشتر مردم می میرند بدون حمل و نقل به بیمارستان و یا مراکز بهداشتی و درمانی ستو گفت.

سه چرخه دیده می شد به عنوان یک جایگزین مناسب برای این دولت شهر از اتوبوس و شاتل که شهردار گفت: نمی شد به اندازه کافی برای خدمات به هزاران نفر از مردم که هنوز هم نیاز به در اطراف هر روز که دلایل قانونی برای سفر در طول مستند.

سه چرخه نیز تنها حالت از حمل و نقل است که می توانید حرکت پسیگ باریک خیابان ها و کوچه ها که می تواند در دستی در موارد اورژانس, Pasig شهردار گفت.

کابینه وزیر Karlo Nograles شات پایین ستو پیشنهاد روز چهارشنبه در گفت و اجتماعی فاصله – نگه داشتن کافی فضای شخصی برای جلوگیری از سرایت — نمی تواند تمرین در tricycles حتی اگر ستو در حال حاضر اشاره کرد که آن را می توان با محدود کردن تعداد مسافر در هر سفر.

270,000 tricycles

مترو مانیل حداقل 270,000 tricycles, Año گفت. اگر tricycles اجازه داده شد در پسیگ خواهد بود وجود دارد هیچ دلیلی برای ممنوعیت آنها را در مکان های دیگر.

فرض تنها 100,000 سه چرخه بازگشت به خیابان ها محدود به سفرهای وزیر کشور گفت که هنوز هم بیش از حد بسیاری از, و از آن خواهد مردم را تشویق به رفتن به خارج از منزل و زمانی که آنها باید در قرنطینه.

“من نمی خواهم این [پلیس و نظامی] برای بررسی 100,000 سه چرخه در هر لحظه فقط به بررسی کونگ است که بر روی آنها. جای من می خواهم آنها را به تمرکز تلاش خود را در نگه داشتن مردم در خانه” Año گفت.

کل جزیره Luzon با آن بیش از 57 میلیون نفر است که در مستند تا مارس 12. مترو مانیل باقی خواهد ماند و تحت مستند تا تاریخ 14 آوریل. اندازه گیری است که به منظور مهار شیوع رمان coronavirus.

فیلیپین دارای 217 تایید موارد ویروس, 17 کشته و 8 بهبود.

در سراسر جهان بیش از 217,500 مردم باید قرارداد این بیماری است. بیش از 79 ، 000 که مردم از آن به عنوان ویروس آمار 157 کشور جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net