مانیل کلیساها تعلیق توده در میان coronavirus مستند

PRAYER. People wear face masks while praying at Baclaran Church in Paranaque City. Photo by Inoue Jaena/Rappler

نماز. مردم پوشیدن ماسک صورت در حالی که دعا در Baclaran کلیسا در Paranaque شهرستان. عکس Inoue Jaena/Rappler

مانیل فیلیپین – قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مانیل به حالت تعلیق عمومی توده های مردم برای 7 روز پس از Duterte دولت قرار می گیرد مترو مانیل در lockdown برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus بیماری به نام COVID-19.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مانیل را پوشش می دهد شهرهای مانیل, Makati, Pasay سان خوان و مانیل. آن است که به طور موقت به رهبری اسقف Broderick Pabillo که به دستور تعلیق.

او دستور صدق نمی کند دیگر دایره اسقفی یا کاتولیک سرزمین در مترو مانیل که هر کدام خود را اسقف.

در یک نامه معنوی در جمعه 13 مارس Pabillo اشاره به تصمیم دولت برای افزایش Code Red Sublevel 2 بالاترین سطح هشدار برای شیوع بیماری در فیلیپین’ سرمایه منطقه است.

“ما همواره برای جلوگیری از گردهمایی های زیادی از مردم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس. ما با توجه به این تماس نه با وحشت اما با مراقبت برای امور خیریه به دیگران و منافع مشترک” گفت: Pabillo.

“از این رو در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مانیل من انصراف همه مؤمنان از تعهد از رفتن به جرم این جمعه. وجود خواهد داشت هیچ جشن توده مقدس و فعالیت در تمام کلیساها در قلمرو مذهبی اسقف اعظم برای 7 روز, شروع روز شنبه, مارس 14 تا جمعه, مارس 20” اسقف اضافه شده است.

این اولین بار در تاریخ اخیر است که توده ها شده اند به حالت تعلیق در بخش عمده ای از فیلیپین عمدتا کاتولیک کشور است.

تقریبا 8 از 10 فیلیپینی متعلق به کلیسای کاتولیک و یکشنبه توده ها شده اند بخشی از فیلیپینی زندگی برای قرن ها.

تعلیق عمومی توده ها یکی از عمده اختلالات ناشی از دولت مستند از مترو مانیل که طول می کشد از 15 مارس تا آوریل 14.

مترو مانیل منطقه از بیش از 12 میلیون نفر است اما این تعداد متورم تا 15 میلیون نفر در طول روز زمانی که فیلیپینی از استان های مجاور از جمله لاگونا و بولاکان گله به مترو به محل کار. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im