مردی که اداره یک وب سرور که میزبانی وب سایت های متعدد است که اجازه به کاربران برای مشاهده و به اشتراک گذاری سوءاستفاده مواد التماس کرد گناه را به یک توطئه شارژ.

اریک Eoin مارکز, 33, دو شهروند ایالات متحده و ایرلند التماس کرد گناه را به توطئه برای تبلیغ پورنوگرافی کودکان در یک دادگاه در ایالت مریلند در روز پنج شنبه با توجه به وزارت دادگستری (DOJ). چهره او حداقل 15 سال زندان و حداکثر 30 سال اما با مورد درخواست او امیدوار است به درخواست قاضی فدرال به حکم او را به 15 تا 21 سال در زندان—چیزی قاضی محدود نمی شود.

دادستان فدرال می گویند که مارکز از دوبلین, ایرلند شد عامل ناشناس رایگان میزبانی وب خدمات واقع در “وب تاریک”—بخشی از اینترنت است که نیاز به نرم افزار خاص برای دسترسی به—بین جولای 24, 2008 ژوئیه 29, 2013, اجازه داده است که کاربران و وب سایت ها به ناشناس باقی می ماند و یا نایافتنی. ده ها تن از وب سایت های میزبانی شده در سرویس اجازه به کاربران برای مشاهده و به اشتراک گذاری تصاویر که نمایش داده می شود سوء استفاده جنسی از کودکان خشونت و سوء استفاده جنسی و حیوانیت.

مقامات تحویل مارکز به ایالات متحده از ایرلند در ماه مارس 2019. او پس از آن به اتهام چهار-تعداد کیفرخواست ادعا که او به توطئه و به تبلیغ و توزیع پورنوگرافی کودکان بین جولای 24, 2008 ژوئیه 29, 2013.

از ماموران اف بی آی در بر داشت از طریق تحقیقات خود را که مارکی خدمات میزبانی شامل بیش از 8.5 میلیون عکس از کودک بهره برداری از مواد. بیش از 1.97 میلیون از این تصاویر و ویدئوها درگیر قربانیان که قبلا شناخته شده توسط اجرای قانون است. این اداره گفت: یکی از بهرهکشی از کودکان وب سایت های میزبانی شده بر روی سرور گزارش تقریبا 1.4 میلیون ارسال فایل به عنوان جولای 2013.

“متهم ناشناس وب سرویس میزبانی ده ها تن از موذی جنایی جوامع اختصاص داده شده به بهره برداری جنسی از کودکان و گسترش میلیونها تصاویر که سوء استفاده” دستیار دادستان کل Brian A. Benczkowski از وزارت دادگستری بخش جنایی در بیانیه ای گفت. “خود را از گناه اثبات شده است از بخش های شدید تعهد به ریشه کن کردن آن است که پنهان در پشت ناشناس شبکه های به ارتکاب جدی سوءاستفاده جرائم.”

مارکز است که برنامه ریزی شده بود محکوم on May 11.

گروه گفت: در این مورد آورده شد و تحت پروژه ایمن دوران کودکی (PSC) ابتکار عمل با هدف مبارزه با این بیماری همه گیر از کودکان بهره برداری جنسی و سوء استفاده است. این طرح مارشال “فدرال و ایالتی و محلی به منابع, قرار, دستگیری و محاکمه افرادی که از نظر جنسی بهره برداری از کودکان و برای شناسایی و نجات قربانیان است.”

در ماه اکتبر سال گذشته این اداره اعلام کرد که بیش از 300 نفر دستگیر شدند زیر در سراسر جهان بین المللی عملیات را بزرگترین راز سوءاستفاده وب سایت میزبانی وب تاریک.

ایالات متحده در اجرای قانون همکاری با مقامات دیگر کشورها به هدف وب سایت اپراتور و کاربران منجر به تحقیقات در 38 کشور و بازده بازداشت 337 نفر مظنون به داشتن یا های سوء استفاده جنسی از محتوا است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de