یک مرد دستگیر شد در خارج از کاخ سفید پس از او گفت: آمریکا عامل سرویس مخفی است که او تا به حال یک چاقو و وجود دارد برای ترور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

راجر Hedgpeth, 25 دستگیر شد بعد از ظهر شنبه برای ساخت تهدیدات اداره پلیس شهری تایید یکشنبه به آسوشیتد پرس.

“من اینجا هستم تا برای ترور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت: یک افسر سرویس مخفی پلیس گزارش گفت: با توجه به واشنگتن پست. “من یک چاقو آن را با.”

مقامات گفتند که کشف 3.5-inch چاقو در یک غلاف در او ران. آنها همچنین کشف یک تپانچه با جلد چرمی قرار دادن تفنگ بدون AP گزارش شده است.

Hedgpeth گرفته شد به بازداشت پلیس قبل از اینکه او را به یک بیمارستان برای سلامت روانی ارزیابی است. ماشین خود را نیز توقیف, مقامات گفت.

با توجه به پست ” با استناد به پلیس سوابق Hedgpeth تحسین از Brandon, Florida. پلیس گفت که او “به شدت از دست رفته/در معرض خطر فرد را به عنوان به خوبی به عنوان یک بهداشت روانی مصرف کننده است.”

این حادثه صورت گرفت نزدیک به 15 سنت غربی و پنسیلوانیا Ave. NW, پلیس گفت:. آن را در مورد یک بلوک از کاخ سفید است.

کاخ سفید امنیت افزایش یافته است در سال های اخیر پس از چندین نفر شروع به پریدن کرد بیش آهن حصار اطراف ساختمان و چمن. یکی از آن ساخته شده به محل اقامت ریاست جمهوری در سال 2014 تحت سابق باراک اوباما در دوره دوم ، در سال 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک مرد در کالیفرنیا حمل اسپری فلفل صعود بیش از این عمارت حصار و گردش در اطراف برای حدود 17 دقیقه قبل از او گرفتار شد.

سال گذشته مقامات شروع ساخت و ساز از یک بالاتر, 13-پای حصار که تقریبا دو برابر قبلی آن ارتفاع با توجه به یک گزارش AP ، سرویس مخفی گفت: این هزینه در حدود $64 میلیون برای تکمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de