مرد پس از دستگیری به اتهام رانندگی را از طریق ایران ثبت نام رای دهندگان چادر: پلیس

فلوریدا مرد پس از دستگیری به اتهام رانندگی وسیله نقلیه خود را به یک جمهوری خواه رای دهندگان ثبت نام چادر در جکسون در روز شنبه با توجه به مقامات محلی و شهرستان اوباما که گفت که مشکوک به عمد هدف قرار چادر در آنچه که ممکن است یک عمل خشونت با انگیزه های سیاسی.

گرگوری ویلیام Loel Timm, 27 بود شناسایی و به عنوان مظنون در این مورد با توجه به جکسون کلانتر ، Timm است متهم به رانندگی ون طریق یک چادر که در آن کارگران در تلاش بودند برای ثبت نام رای دهندگان.

او به اتهام دو فقره از تشدید حمله به یک فرد بیش از سن 65 جنایی فساد و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق و گفت: کلانتر ، دفتر نوشت که اختلاف گزارش شده در اطراف فروشگاه وال مارت در اقیانوس اطلس بلوار و زمانی که پلیس در پاسخ به قربانیان گفت که او سوار یک ون طریق چادر.

حزب جمهوری خواه از Duval County, در بیانیه ای گفت که شش مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی داوطلبان “به عمد هدف قرار داده در حالی که ثبت نام رای دهندگان است.” آن افزود: “خوشبختانه جمهوری خواه داوطلبان دقت avoiderd زده بودن شتاب ون. راننده با سرعت دور پس از ساخت یک حرکت زشت و ناپسند نسبت به جمعیت است.”

ایران اظهار داشت که این سازمان آن را “مضاعف” تلاش های خود در منطقه برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

“ما عضوی از این بی معنی عمل خشونت نسبت به ما داوطلبان گفت: Duval اوباما رئیس دین سیاه و سفید در بیانیه ای. “حزب جمهوری خواه از Duval County مرعوب نمی شود با این بزدل و ما نمی خواهد سکوت می شود. من تماس بگیرید در هر جمهوری خواه در شهرستان بزرگ ما به ایستادن, درگیر, و نشان می دهد این رادیکال که ما مرعوب نمی شود از اعمال حقوق و قانون اساسی ما.”

عکس های ارسال شده در حزب Facebook صفحه و توییتر حساب خود را نشان داد نابود چادر سرنگون جداول و پراکنده تهمت علائم در یک پارکینگ.

“پس از آن اتفاق افتاد به سرعت گفت:” نینا ویلیامز یک داوطلب در یک News4Jax گزارش. “من فقط به سختی از راه.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در شب شنبه برجسته حادثه retweeting اوباما رئیس Ronna McDaniel. “اجرای قانون ابلاغ شده است. مراقب باشید بچه ها دشوار است که شما را به بازی با!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت در پست خود. و McDaniel, توصیف این حادثه به عنوان “بی دلیل” و “بی معنی” گفت: ایران نمی خواهد “سکوت می شود توسط این ترسو.” دیگر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و متحدان مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این حادثه گفت: آنها خدا را شکر هیچ کس مجروح شد.

جکسون سخنگوی پلیس لری گیل گفت News4Jax که تحقیقات در جریان است.

“ما نمی دانیم که اگر این است که با انگیزه های سیاسی,” گیل گفت. “ما باید کارآگاهان بیرون آمدن. ما در حال پیگیری اطلاعات و تلاش برای تعیین اینکه آیا ما می توانیم شناسایی این فرد در حال حاضر.”

اما از سوی دیگر ، ریک اسکات (R-Fla.) گفت که او معتقد است به اتهام حمله با انگیزه های سیاسی.

“این به نظر می رسد سیاسی-انگیزه حمله سخت کوش داوطلبان در شهرستان Duval. خدا را شکر که هیچ کس صدمه دیده بود. @DuvalGOP نمی خواهد سکوت و یا مرعوب” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de