مرد و همسرش, مصرف, ماهی, مخزن, تمیز کننده, در تلاش برای جلوگیری از COVID-19

یک مرد و همسرش در آریزونا مصرف, ماهی, مخزن, تمیز کننده, در تلاش برای جلوگیری از CCP ویروس با توجه به بنر سلامت.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus باعث می شود که COVID-19 بیماری از آنجا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

مرد درگذشت و همسرش به پایان رسید تا در بخش مراقبت ويژه پس از مصرف کلروکين فسفات یک افزودنی استفاده می شود برای تمیز کردن تانک ماهی در تلاش خود درمانی برای جلوگیری از آلوده شدن با بیماری نظام سلامت گفت.

بنر, بهداشت گفت که مردم نباید “استفاده نامناسب از داروها و محصولات خانگی برای جلوگیری و یا درمان COVID-19.”

کلروکين فسفات نیز استفاده می شود برای درمان مالاریا. این نسخه یکی از تعدادی از داروهای مورد مطالعه به عنوان درمان های ممکن برای COVID-19 که هیچ درمان شناخته شده و یا واکسن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دو ضد مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين مورد تایید برای استفاده در COVID-19 بیماران در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. غذا و دارو کمیسر Stephen هان روشن است که داروهای تایید شده توسط این سازمان برای مبارزه با مالاریا اما نه برای درمان COVID-19.

“ما انجام داده اند از کشورهای دیگر ما به دنبال در, و به طور خاص یک محاکمه از فرانسه نشان می دهد که ما ممکن است برخی از سود برای هیدروکسی کلروکین یا کلروکين در برابر Covid-19 بیماری” هان اضافه شده در طول یک ظاهر در فاکس نیوز.

“ما همچنین داده ها از آزمون-لوله آزمایش که آن را به فعالیت علیه ویروس” هان ادامه داد. “که می شود گفت ما نیاز به ایمنی بیشتر و بیشتر اثر داده به خصوص موثر جانبی این دارو را به یک تصمیم نهایی در مورد این اثر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی نمی گویند, مورد, ماهی, مخزن, تمیز کننده. قیمت پاک کننده باید مشخصی در eBay در روزهای اخیر.

این مرد گفت: NBC است که او به تماشای جلسات مطبوعاتی که در آن تهمت صحبت در مورد کلروکين قبل از او و شوهرش, مصرف ماهی, مخزن, تمیز کننده, افزودنی است که می گوید در بطری “نه برای مصرف انسان مناسب.”

هیدروکسی کلروکین مشابه مواد مخدر استفاده شده است برای درمان بیماران در بیمارستان ها در ایالات متحده در “مهربان اساس است.” داروهای تایید شده برای یک هدف هستند و گاهی اوقات تجویز شده دیگر در آنچه شناخته شده به عنوان “خارج از برچسب استفاده کنید.” کلروکين است که تجویز شده توسط برخی از پزشکان زیر که تمایز است.

TOPSHOT-CHINA-HEALTH-VIRUS
کادر پزشکی درمان CCP ویروس بیمار در یک بیمارستان در ووهان هوبئی چین در 19 مارس سال 2020 است. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

مرد در کالیفرنیا: هیدروکسی کلروکین کار کرده

یک مرد در کالیفرنیا گفت: یک محلی پخش که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین مورد COVID-19 او بود.

“من در نقطه ای که من به سختی قادر به صحبت می کنند و تنفس بسیار چالش برانگیز بود. من واقعا فکر پایان من بود وجود دارد. من از طریق بوده است نه روز از جامد درد و برای من پایان وجود دارد. بنابراین من ساخته شده برخی از مکالمات برای گفتن در خود من راه خداحافظی با دوستان و خانواده” ریو Giardinieri, 52 گفت: Fox 11.

یکی از دوستان فرستاده او یک مقاله در مورد هیدروکسی کلروکین و یک بیماری عفونی پزشک با اکراه به او دارو.

در ابتدا این دارو ایجاد می شود قلب خود را به ضرب و شتم و او به سرعت در حال تلاش برای نفس کشیدن. اما صبح روز بعد او احساس کاملا بهتر است.

“برای من وجود دارد بدون شک در ذهن من است که من نمی خواهد آن را تا صبح” Giardinieri گفت. “پس به من مواد مخدر زندگی من را نجات داد.”

CCP virus coronavirus
انتقال تصویر میکروسکوپ الکترونی از ذرات CCP ویروس جدا شده از یک بیمار است. (NIAID)

بنر: لازم نیست خود درمانی

بنر کارشناسان بهداشت گفت: کلروکين نباید مصرف برای درمان یا جلوگیری از CCP ویروس.

“با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19 ما درک می کنیم که مردم در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای جلوگیری و یا درمان این ویروس اما خود درمانی است راه را برای انجام این کار” دکتر دانیل بروکس مدیر پزشکی بنر سم و دارو, مرکز اطلاعات در بیانیه ای گفت:.

اکثر بیمارانی که قرارداد COVID-19 بهتر خواهد شد و با درمان علائم خود به خود و انزوا در خانه برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است. بیمارانی که در بیمارستان بستری باید به خصوص به کلروکين و یا دیگر داروها به عنوان “ضد COVID-19,” بنر, بهداشت گفت.

“ما به شدت اصرار جامعه پزشکی به تجویز این دارو برای هر غیر بستری بیماران گفت:” بروکس.

هنگامی که گرفته شده برای جلوگیری و درمان مالاریا کلروکين فسفات است که به طور معمول تجویز می شود یک بار در هفته با توجه به U. s. National Library of Medicine.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im