مرد متهم به تلاش برای فروش غیر موجود ماسک صورت در چند دلار کلاهبرداری

یک مرد از گرجستان متهم شده است با تقلب پس از او گفته و اقدام به کلاهبرداری از دولت فدرال با ارائه به فروش میلیون ها نفر از غیر موجود ماسک ماسک در ازای پرداخت در صف مقابل وزارت دادگستری در روز جمعه اعلام کرد.

کریستوفر parris در 39 متهم کرد از ساخت چند نادرست نادرست و زمانی که او سعی به فروش Department of Veterans Affairs 125 میلیون ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی در یک طرح که بالغ بر بیش از $750 میلیون. به DOJ گفت parris در وعده داده است که او می تواند به دست آوردن میلیون ها نفر از واقعی 3M ماسک از کارخانجات داخلی حتی اگر او می دانست که ممکن نخواهد بود. او همچنین متهم به انجام همان به دولت.

39 ساله متهم شده است با تقلب سیم و دستور داده شده بود بازداشت او در انتظار استرداد به واشنگتن است.

“ما به شدت دنبال کلاهبرداران که بهره برداری از COVID-19 pandemic به پول” دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت.

“به این مورد نشان می دهد که حتی فراتر از هزینه های معمول در ارتباط با غیر قانونی رفتار COVID-19 کلاهبرداری منحرف کردن دولت از زمان و منابع و جلوگیری از خطر خط مقدم پاسخ دهندگان و مصرف کنندگان را از به دست آوردن تجهیزات آنها نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“وزارت دادگستری را تحمل نکرده و با این رفتار به ویژه هنگامی که آن را شامل این نوع فاحش تلاش برای هدف قرار دادن و گول زدن ملت ما گنجینه–جانبازان ما,” او اضافه شده است.

اگر parris در این است که محکوم به 20 سال حبس و یک 250.000 دلار خوب است.

به عنوان یک آمریکایی نبرد CCP ویروس همه گیر است که باعث شده انسان و ویرانی اقتصادی جنایتکاران در حال تلاش برای استفاده از ترس و وحشت با ایجاد طرح ها و کلاهبرداری به بهره برداری قربانیان.

بار قبلا دستور آمریکا وکلای سراسر کشور به اولویت بندی تعقیب و تحقیقات از کلاهبرداران, کلاهبرداران و cybercriminals که به دنبال سود حاصل از ویروس.

“این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی خطرناک است و بدون اينها به دنبال سود از وحشت عمومی و این نوع رفتار را نمی توان تحمل” بار گفت: در یک یادداشت صادر شده در مارس 16.

برخی از طرح ها شامل افراد و کسب و کار فروش جعلی درمان آنلاین برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. در همین حال برخی از آنها درگیر شدن در اشکال دیگر از تقلب مانند ارسال ایمیل های فیشینگ نما به عنوان سازمان جهانی بهداشت یا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

این گروه نیز به دنبال تعقیب افراد و کسب و کار که در تعامل با ضد رقابتی رفتار مانند تثبیت قیمت تجهیزات حفاظت شخصی و ناعادلانه شیوه های کسب و کار مانند قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار اقلام است.

هزاران نفر از ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی ضبط می شد از یک محتکر و توزیع شده به بهداشت و درمان کارگران مبارزه با CCP ویروس دولت فدرال هفته گذشته اعلام کرد.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im