مرد متهم به ضرب چاقو در Airbnb

سن خوزه (AP) — یک مرد بود arraigned سهشنبه در ادعایی سلاح های سرد و کشنده از دوست دختر خود را در Airbnb اجاره خانه آنها به اشتراک گذاشته شده در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و سپس ترک در ماشین با تمام اموال خود را.

Ryoichi Fuseya, 25, به نظر می رسد جمعه در شهرستان سانتا کلارا دادگاه عالی در یک تعداد قتل با سلاح افزایش به اتهام استفاده از یک چاقو در قتل. Fuseya ژاپنی, ملی, کلانتر, مقامات گفت.

بدن از Yuiko تاکائوکا داشت حدود 4 بعد از ظهر روز سه شنبه در سن خوزه.

اسناد دادگاه نشان می دهد که زمانی که نمایندگان وارد خانه آنها صحبت می کرد با صاحب گفت که آنها او را اجاره پشت کلبه به Fuseya و Takoaka. نمایندگان گفت که آنها در بر داشت تاکائوکا “تحت پوشش برخی از پتو روی تخت با مقدار زیادی از خون خشک شده و عمده تروما زیر چانه” جیوه اخبار از سن خوزه گزارش شده است.

اکثر داستان های خواندنی

کلانتر Sgt. مایکل لسلی نوشت: در یک گزارش که در تاکائوکا را Toyota Prius از دست رفته بود از خانه بود و در نهایت در بر داشت در خانه Fuseya مادر. یک کارآگاه بیانیه را شامل نمی شود انگیزه برای کشتن.

وکیل جف راولینگس که به نمایندگی از Fuseya کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات جمعه.

Fuseya بازداشت شده بود روز شنبه پس از کمتر از یک ساعت بازجویی شده و در زندان پس از.

Airbnb به دنبال به سرکوب برخی از مهمانان در پی یک تیراندازی هالووین که به کشته شدن پنج نفر در یک Airbnb اجاره در حومه سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>