مراکز ‘بسته’ اگر جسمی فاصله مشاهده نشد

COMPLIANT. Mall goers observe physical distancing while queuing at a mall in Quezon City on May 17, 2020. Photo by Darren Langit/Rappler

سازگار است. بازار را برانگیخت رعایت فاصله فیزیکی در حالی که صف بندی در یک مرکز خرید در شهرستان کسون در تاریخ 17 مه سال 2020 است. عکس توسط Darren Langit/Rappler

مانیل فیلیپین – سر اجرای قانون بازوی دولت coronavirus نیروی کار هشدار داد که مراکز آنها در صورت بسته شدن اگر جسمی فاصله نیست تمرین در موسسات خود را.

وجود دارد گزارش ها از صف های طولانی و ازدحام مردم در مراکز در روز شنبه, مه 16 اولین روز از مترو مانیل shift برای تغییر یافته جامعه قرنطینه (MECQ). خیابان ها نیز به طرز محسوسی شلوغ به عنوان مستند محدودیت ها کاسته شد و پس از دو ماه.

پلیس سپهبد Guillermo Eleazar فرمانده نیروی کار مشترک (JTF) COVID سپر, گفت سهشنبه, مارس 17 که نام مراکز با نقض شده اند فرستاده نگران فرماندهان پلیس در مناطق خود.

“این فرماندهان آموزش داده شد برای هشدار دادن به مدیریت این مراکز و مطمئن شوید که هشدار شخصا رله به مدیریت بازار و سایر موسسات مشابه,” الیزار در بیانیه ای گفت.

وجود دارد خواهد بود عواقب این مقام پلیس گفت: “اگر مراکز هنوز هم منطبق نیست.

“طبق آموزش [وزیر کشور ادواردو Año] ما نه تنها تسهیل بسته شدن این مراکز نیز شروع به پر کردن مناسب اتهامات عنوان شده علیه مدیریت” الیزار گفت.

او افزود که پلیس گفته شده است برای نظارت بر جنبش مردم در داخل مراکز “را به اطمینان حاصل شود که پایه قوانین فیزیکی فاصله و پوشیدن ماسک صورت مشاهده شده است.”

تحت قوانین تعداد زیادی از مردم در مناطق مشترک از یک مرکز باید محدود به یک فرد برای هر دو متر مربع است. هر فروشگاه باید همچنین کنترل تعداد زیادی از مردم رفتن داخل.

خریداران را به خط در خارج از بازار و منتظر نوبت خود را وارد کنید در صورتی که حداکثر ظرفیت رسیده است.

گذشته از مترو مانیل نیز تحت MECQ تا 31 مه هستند Bataan, Bulacan, Nueva Ecija, Pampanga, Zambales, آنجلس شهر لاگونا. در ضمن سبو (شهر) و در مندو سیتی تحت ECQ و بقیه کشور تحت عمومی جامعه شده است. (سند: اتوبوس دستورالعمل اصلاح شده بر ECQ اصلاح GCQ)

یکشنبه, فیلیپین دارای 12,513 coronavirus موارد با 824 مرگ و میر و 2,635 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de