Malians سر به نظر سنجی braving درگیری و coronavirus

POLLS. A woman with her child gets ready to cast her ballot at a polling station in Bamako on August 12, 2018 during the second round of Mali's presidential elections. File photo by Michele Cattani/AFP

نظر سنجی. یک زن با فرزند خود آماده می شود به بازیگران انتخابات در مرکز رای دهی در باماکو در تاریخ 12 اوت سال 2018 در دور دوم مالی انتخابات ریاست جمهوری. فایل عکس توسط میشل Cattani/AFP

BAMAKO, Mali – رای دهندگان در مالی خواهد شد به نام از روز یکشنبه 19 آوریل برای تکمیل طولانی تاخیر انتخابات مجلس هجوم جهادی شورش و طول سایه coronavirus.

انتخابات هدف در احیای ایمان در نهادهای سیاسی در یکی از تاریک ترین دوران مالی پس از استقلال از فرانسه نزدیک به 60 سال پیش است.

یکی از فقیرترین کشورهای جهان است و مبارزه با جهادی که ادعا کرده اند هزاران نفر از زندگی و رانده صدها هزار نفر از خانه های خود.

“در یک دموکراسی چیزی است که به عنوان مهم به عنوان کامل قانون اساسی قانونی و عادی مجموعه ای از موسسات” رئیس جمهور ابراهیم Boubacar کیتا گفت: در این هفته پیش از رای دادن.

منعکس کننده دو خطر که در برابر ساحل عاج دولت, رئیس جمهور, عینک ضد coronavirus ماسک صورت.

این ویروس تاکنون 13 زندگی از 171 موارد – تلفات که در حال حاضر کم است در مقایسه با کشورهای دیگر است.

روز یکشنبه انتخابات رای را کامل تجدید 147-صندلی شورای ملی است.

آن است که این کشور اولین انتخابات پس از سال 2013 زمانی که Keita رالی مالی برای حزب برنده اکثریت قابل توجهی.

این انتخابات قرار بود به اتفاق دوباره در اواخر سال 2018 کیتا پس از بازگشت به دفتر اما این نظرسنجی به تعویق افتاد چند بار عمدتا به دلیل نگرانی های امنیتی.

یک “گفتگوی ملی” صحنه در سال گذشته به بحث مالی است گلایه مصمم است که آن را بسیار مهم برای تکمیل انتخابات ماه مه.

یک احیا مجلس نیز مورد نیاز است برای حمایت برنامه ریزی شده تغییر قانون اساسی به ترویج عدم تمرکز.

که به نوبه خود کلید به هل دادن به جلو با برنامه های دولت برای صلح – یک قرارداد آن امضا شده با جدایی طلبان مسلح در شمال مالی در سال 2015.

خشونت در این منطقه آغاز شد و در سال 2012 قبل از اینکه دامن زده شده توسط جهادگران که پس از آن در زمان مبارزات انتخاباتی خود را به مرکز کشور و در حال حاضر تهدید همسایه بورکینافاسو و نیجر است.

مشروعیت سوال

اما سوال مطرح شده بیش از اعتبار رای دادن.

دور اول در مارس 29, بود, برخورد با یک موج از حملات جهادی از آدم ربایی از نامزدها – از جمله رهبر مخالفان Soumaila Cisse به تخریب صندوق های رای.

در خارج از کشور 22,000 مراکز رای دهی یک هزار و نیست باز در دور اول با توجه به آمار رسمی.

بیست و پنج سرباز کشته شدند بین دو راند در حمله به یک پایگاه نظامی در شمال شهر بمبه.

“آیا مردم قادر به رای دادن آزادانه در مرکز و شمال پرسید:” ابراهیم Sangho از Synergie یک چتر گروه از سازمان هایی که اعزام ناظران انتخاباتی.

در سراسر کشور مردم در انتخابات به طور متوسط 35.6% یک چوب خط حساب کردن که نیست استثنایی برای Mali اگر چه آن را پلمپ فقط 12.9 درصد در باماکو پایتخت.

در مقابل وجود دارد بسیار بالا و مشارکت مردم در بخش هایی از خشونت زده شمال جایی که برای مثال بیش از 85 درصد از رای دهندگان ظاهرا بازیگران درگیر در کیدال – شکل امتیاز به تقلب ممکن است یک دیپلمات است.

Sangho نیز نگران اجتماعی فاصله برای خنثی کردن coronavirus.

در دور اول محافظ “اقدامات اجرا نمی شد جهانی,” او گفت:.

پرداختن به چنین ترس کیتا رئیس جمهور قول داد “هر سلامت و امنیت” احتیاط خواهد بود “دقت کاربردی” در روز یکشنبه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de