مالزی سیاسی ماشینی: چه اتفاقی می افتد ؟

CRISIS. In this file photo taken on June 1, 2018, Malaysia's Prime Minister Mahathir Mohamad (R) and politician Anwar Ibrahim leave after a press conference in Kuala Lumpur. File photo by Mohd Rasfan/AFP

بحران است. در این فایل عکس گرفته شده در تاریخ 1 ژوئن 2018 در مالزی نخست وزیر Mahathir محمد (R) و سیاستمدار انور ابراهیم ترک پس از یک کنفرانس خبری در کوالالامپور. فایل عکس توسط Mohd Rasfan/AFP

کوالالامپور مالزی – مالزی دولت سقوط کرده است پس از استعفای نخست وزیر Mahathir Mohamad که به دنبال شکست خورده پیشنهاد توسط رقبا برای تشکیل یک ائتلاف جدید با هدف توقف رهبر-در-انتظار انور ابراهیم از موفقیت او است.

Mahathir و 94 جهان قدیمی ترین رهبر منصوب شده است موقت رهبر در حالی که شدید سیاسی مانورهای رندانه در جریان است برای تشکیل یک دولت جدید است.

در اینجا برخی از جزئیات در مورد بحران سیاسی و آنچه که می تواند در آینده اتفاق می افتد:

چگونه وقایع آشکار ؟

حکم “پیمان امیدی” ائتلاف اتحاد مضطرب بنیاد هم برای سرنگون کردن یک دولت فاسد در سال 2018 نظر سنجی تا به حال مدت طولانی است که منقسم شده توسط تلخ اختلافات بیش از که موفق Mahathir.

انور سابق مخالفان آیکون قبلا زندانی برای سال در سوال اتهامات به نام شده بود, به عنوان رهبر در انتظار اما جناح رقیب در حزب خودش بود و فشار های مختلف نامزد Azmin علی.

تنش به سر آمد و در تعطیلات آخر هفته هنگامی که Azmin راه اندازی یک پیشنهاد با چندین ائتلاف حاکم نمایندگان مجلس برای پیوستن به گروه های مخالف و تشکیل یک ائتلاف جدید به استثنای انور که به پایان رسید خود را به امید تبدیل شدن به نخست وزیر.

توسط صبح روز دوشنبه 24 فوریه که تلاش شکست خورده بود و پس از آن Mahathir استعفا داد – قرار دادن ناخن در تابوت در حال حاضر ائتلاف لرزان.

برخی از قانونگذاران می گویند Mahathir ترک در انزجار قدرت گرفتن اما تحلیلگران همچنین معتقدند که Mahathir – که به مدت طولانی به حال طوفانی رابطه با انور – ممکن است با توجه به طرح برکت و رحمت خود را با وجود عموم نیست پشتوانه آن است.

بنابراین Mahathir فعالیت های سیاسی بیش از ؟

دور از آن و اگر هر چیزی که او ممکن است پدیدار شود قوی تر است.

مالزی پادشاه منصوب Mahathir موقت نخست وزیر و تعدادی از نمایندگان مجلس با ابراز داشته اند حمایت خود را از او باقی مانده به عنوان نخست وزیر.

جناح های رقیب از نمایندگان مجلس با عجله به دیدار او در روز شنبه, مارس 25 ظاهرا به دنبال برنده شدن یک نقطه در یک دولت جدید است.

جیمز چانه یک مالزی متخصص از دانشگاه تاسمانی گفت که Mahathir استعفا برای “دلایل تاکتیکی – او می خواهد دست به راه اندازی یک دولت جدید است.”

جایگزین می تواند یک اتحاد عمدتا گروه های مخالف از جمله رسوایی-گرفتار حزب سابق رهبر Najib Razak.

دولت خود را از دست داده و قدرت در سال 2018 در بخش های بزرگ به دلیل اتهامات او غارت صندوق 1MDB.

چگونه می توانم همه چیز به دنبال این موضوع ،

خوب نیست. Mahathir متعهد قبل از انتخابات 2018 به نهایت قدرت به انور اگر ائتلاف برنده و تنها در هفته گذشته وعده داده شده به انجام این کار پس از یک نشست همکاری اقتصادی آسیا-اقیانوسیه (APEC) فروم در مالزی در ماه نوامبر.

اما با یک دولت جدید را به قدرت آن است که روشن نیست در صورتی که مفتخر خواهد شد.

“وعده به دست قدرت پس از اپک توسط Mahathir شده است باطل توسط این حوادث” Kadir Jasin, یک مشاور Mahathir گفت: Agence France-Presse.

این “پیمان امیدی” ائتلاف “است و دیگر دولت,” او اضافه شده است.

چگونه باید مالزیایی در واکنش?

با مخلوطی از خشم و bemusement که دولت منتخب دموکراتیک که در انتخابات موجب امید یک دوره جدید در کشور با فساد-سرند سیستم سیاسی بوده و جاروب دور تا به سرعت.

“ما کاملا منزجر چنین دسیسه سیاسی هر دو دولت و مخالفان نمایندگان مجلس که مخالف هنجارهای دموکراتیک مسئول سیاست حزب” گفت: بیانیه ای از ائتلاف سازمان های غیر دولتی.

چه اتفاقی می افتد ؟

سراسیمگی از مذاکرات سیاسی است که انتظار می رود طی روزهای آینده قبل از دولت جدید پدیدار می شود.

با کمی وضوح در بحران چگونه خواهد تا پایان روز سه شنبه, مالزی را به پادشاه گفت که مصاحبه تمام کشور 221 نمایندگان مجلس به پیدا کردن که از آنها حمایت برای تبدیل شدن به آینده برتر.

در حالی که نقش خود را عمدتا تشریفاتی پادشاه منصوب نخست وزیر که باید با حمایت اکثر نمایندگان در مجلس.

هنوز هم واقعی مانور سیاسی اتفاق می افتد در پشت درهای بسته و Mahathir به نظر می رسد در یک موقعیت قوی برای بازگشت به لیگ برتر.

یک ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی نیز ممکن است.

به عنوان موقت رهبر Mahathir یک “پنجره کوتاه” برای تشکیل یک دولت “قبل وجود خواهد داشت فشار به تماس انتخابات گفت:” بریجت ویلز یک تحلیلگر در هو فنگ مرکز شرق آسیا دموکراتیک مطالعات. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im