مالزی نخست وزیر جدید می گوید هیچ ‘خائن’ پس از آشفتگی

FIRST DAY. This handout photo taken and released on March 2, 2020, by Malaysia's Department of Information shows the country's new prime minister, Muhyiddin Yassin, signing a document on his first day at the Prime Minister's Office in Putrajaya. Photo by Wazari Wazir/Malaysia's Department of Information/AFP

روز اول. این جزوه عکس گرفته شده و منتشر شده در مارس 2, 2020, مالزی توسط وزارت اطلاعات نشان می دهد این کشور, نخست وزیر جدید Muhyiddin یاسین امضای یک سند در اولین روز خود را در دفتر نخست وزیر در پوتراجایا. عکس Wazari وزیر/مالزی وزارت اطلاعات/AFP

کوالالامپور مالزی – مالزی نخست وزیر جدید اصرار شنبه, آوریل 2 او هیچ “خائن” پس از گرفتن قدرت بدون انتخابات و با حمایت از یک رسوایی-آلوده, پارتی, زیر, سیاسی, میدانی Mahathir محمد شوک استعفای.

“من می دانم که کسانی هستند که با من عصبانی – من یک خائن” Muhyiddin یاسین گفت: در یک کنفرانس آدرس – اولین گسترده نظرات پس از اینکه افتتاح چهار شنبه, آوریل 1.

“من یک وجدان پاک کردن. (من اینجا هستم) برای نجات کشور از ضرب و شتم توسط ادامه داد: عدم اطمینان سیاسی.”

مالزی فرو شد به آشفتگی پس از Mahathir را اصلاح طلب “پیمان امیدی” داد که با هجوم به یک تاریخی نظرسنجی پیروزی دو سال پیش فرو ریخت و 94 سال استعفا داد و به عنوان نخست وزیر.

Mahathir سپس به دنبال دوباره به عنوان نخست وزیر خود را از دست داد به پایین-مشخصات وزیر کشور سابق Muhyiddin که حمایت از یک ائتلاف تحت سلطه چند نژادی, کشور, قومی مالایی اکثریت مسلمان.

او به نام این پادشاه که منصوب جنوب شرقی آسیا برتر کشور پس از تصمیم گیری است که بیشترین حمایت از نمایندگان مجلس است.

اما در آنجا گسترده شده است که خشم دولت منتخب دموکراتیک خارج شد در حالی که Mahathir اصرار او تا به حال به اندازه کافی حمایت به لیگ برتر است و متهم Muhyiddin از خیانت.

‘به صورت تمام مالزیایی’

Muhyiddin در دفاع از مشروعیت خود را به عنوان نخست وزیر گفت که او تا به حال امن حمایت اکثریت از نمایندگان مجلس است.

او همچنین گفت که “اولویت داشتن یک پاک فساد-رایگان و کارآمد دولت است.”

یکی از Muhyiddin را شرکای ائتلافی ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO) ، lynchpin از یک گرافت-سرند ائتلاف خارج از قدرت در سال 2018 پس از 6 دهه است.

این حزب از خوار سابق رهبر Najib Razak که متهم از غارت صندوق 1MDB. او و دیگر مقامات ارشد UMNO ارقام در دادگاه برای فساد وجود دارد اما نگرانی در این موارد می تواند متوقف در حال حاضر این حزب در قدرت است.

Muhyiddin در نظر گرفته شده است مالایی ملی و نگرانی وجود دارد دولت می تواند فشار و سیاست های آن بدتر در حال حاضر روابط پر تنش بین مسلمانان و کشور های قومی چینی و هندی اقلیت.

اما او اصرار داشت: “من از نخست وزیر برای تمام مردم مالزی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im