مالزی تبدیل Rohingya قایق بیش ویروس ترس

ROHINGYA MIGRANTS. Malaysia is a favored destination for the migrants from Myanmar as it is a Muslim-majority nation with a sizeable Rohingya diaspora. File photo from the Malaysian Maritime Enforcement Agency/AFP

ROHINGYA مهاجران. مالزی مقصد مورد علاقه برای مهاجران از میانمار آن را به عنوان یک مسلمان و اکثریت ملت با ملاحظه Rohingya خارج است. فایل عکس از مالزی دریایی اجرای آژانس/AFP

کوالالامپور مالزی – مالزی را رد کرده است ورود به یک قایق حامل حدود 200 Rohingya با توجه به coronavirus نگرانی های نیروی هوایی گفت: بعد از اخبار ظهور در این هفته که نمرات درگذشت یکی دیگر از شلوغ رگ.

فعالان در حال حاضر ترس است که تعداد زیادی از Rohingya یک مورد آزار و اذیت اقلیت های مسلمان از عمدتا بودایی میانمار ممکن است به دام افتاده در قایق در دریا و قادر به رسیدن به کشورهای دیگر است.

آخرین تحولات موجب نگرانی از تکرار یک بحران 2015 در زمانی که بسیاری از Rohingya درگذشت در دریا بعد از جنوب آسیا سازمان ملل تبدیل به قایق خود را به عقب پس از سقوط از تاسیس مردم مسیرهای قاچاق.

در آخرین حادثه Rohingya قایق کشف شد پنج شنبه, مارس 16 توسط مالزی, نیروی هوایی, جت کردن شمال غربی جزیره Langkawi و سپس ره توسط دو نیروی دریایی با حمایت یک هلیکوپتر.

مالزی ملوانان به Rohingya مواد غذایی قبل از اسکورت آنها به خارج از کشور را آب های نیروی هوایی گفت.

“با خود فقیر شهرک ها و شرایط زندگی…آن را به شدت می ترسید که مستند نشده مهاجران که سعی کنید برای ورود به مالزی یا با زمین و یا دریا را (COVID-19) به کشور گفت:” یک نیروی هوایی بیانیه اواخر پنج شنبه.

آن اضافه شده است که “دریایی ها نظارت عملیات تشدید خواهد شد.”

توسعه حاکی است که مالزی است که تحت سراسر کشور مستند به مبارزه با گسترش ویروس پس از ضبط بیش از 5000 موارد و 80 و میر است سفت آن موضع به انکار Rohingya ورود.

در حالی که تعداد نسبتا کمی از قایق حامل اقلیت وارد شده اند در مالزی پس از سال 2015 بحران برخی اجازه داده شده به کشور است. در اوایل این ماه 202 Rohingya فرود در لنگکاوی و بازداشت شدند.

‘حکم اعدام’

مالزی مقصد مورد علاقه برای مهاجران از میانمار آن را به عنوان یک مسلمان و اکثریت ملت با ملاحظه Rohingya خارج است.

بسیاری از سفر بر شلوغ قایق زهوار در رفته از کثیف اردوگاه در نزدیکی بنگلادش, مرز خانه حدود یک میلیون Rohingya که فرار میانمار پس از یک حمله نظامی در سال 2017.

در اوایل حادثه 60 Rohingya درگذشت یک قایق کهنه با صدها نفر از مردم سرگردان در خلیج بنگال برای بیش از دو ماه با توجه به بازماندگان.

که کشتی محروم شد, ورود به مالزی و تایلند و سپس به رهبری بازگشت به بنگلادش که در آن مهاجر توسط گارد ساحلی اواخر روز شنبه, مارس 15. حدود 400 نفر نجات داده شدند.

گروه فعال تقویت حقوق گفت: Rohingya به آنها گفته بود دیگر کشتی شد شناور در دریا بین بنگلادش و مالزی و خواست دولت های منطقه اجازه می دهد تا قایق در ساحل.

“ارسال یک بیمار مجهز کشتی پناهندگان به دریا غیر قانونی است و حکم اعدام گفت:” این گروه مدیر عامل شرکت Matthew Smith. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im