Malacañang: مستند کاسته اقتصاد نیست چون ما امن

DISTANCING. Shoppers line up outside SM Megamall in Mandaluyong City on May 16, 2020. Photo by Rob Reyes/Rappler

فاصله. خریداران خط خارج SM Megamall در مانیل در 16 ماه مه سال 2020 است. عکس راب ریس/Rappler

مانیل فیلیپین – پس از گزارش از مردم هجوم آوردند به مراکز به عنوان به زودی به عنوان مستند محدودیت بودند کاسته Malacañang به نام عمومی “نمی شود از خود راضی و به دنبال سلامت پروتکل های تعیین شده توسط مقامات.”

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو اشاره کرد در بیانیه ای در روز یکشنبه, مارس 17 که برخی رفت و به مراکز “با بی توجهی کامل” از فاصله فیزیکی اقدامات در اولین روز بروز افزایش یافته جامعه قرنطینه (MECQ) در مترو مانیل در روز شنبه, مه 16.

“ما باید درک کنند که ما شروع به آرامی سهولت محدودیت به منظور احیای اقتصاد و نه به خاطر ما امن” Roque گفت.

“ما باید یاد بگیرند که از کشورهای دیگر مانند کره جنوبی که شامل گسترش ویروس اما بعد از تجربه افزایش COVID-19 مواردی که شهروندان شد و آرام است.”

کره جنوبی به تازگی ثبت نام افزایش جدید کروناویروس موارد ترسیم شده برای یک مرد که بازدید 5 باشگاه ها و میله در سئول Itaewon منطقه فقط به عنوان مستند محدودیت ها کاسته شد.

رقو خواست فیلیپینی به همکاری در طول دوره قرنطینه.

“ما باید خود را قرار داده و به هدر جمعی ما تلاش و فداکاری است. ماندن در خانه و بیرون رفتن برای انجام کار ضروری و یا زمانی که مجاز به عنوان ما به سطح شیب دار تا, تست,” او گفت:.

“ما باید همچنان مراقب باشند تا از خطرات ناشی از COVID-19 انجام بهداشت مناسب پوشیدن ماسک صورت یا چهره سپر و رعایت اجتماعی یا فیزیکی فاصله.”

همچنین در روز یکشنبه پلیس سپهبد Guillermo Eleazar فرمانده نیروی کار مشترک COVID سپر هشدار داد که مراکز آنها در صورت بسته شدن اگر جسمی فاصله نیست تمرین در موسسات خود را.

شروع MECQ در روز شنبه پس از دو ماه از سختگیرانه تر ECQ.

گذشته از مترو مانیل نیز تحت MECQ تا 31 مه هستند Bataan, Bulacan, Nueva Ecija, Pampanga, Zambales, آنجلس شهر لاگونا. در ضمن سبو (شهر) و در مندو سیتی تحت ECQ و بقیه کشور تحت عمومی جامعه شده است. (سند: اتوبوس دستورالعمل اصلاح شده بر ECQ اصلاح GCQ)

یکشنبه, فیلیپین دارای 12,513 coronavirus موارد با 824 مرگ و میر و 2,635 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de