اکثر سناتوران در دوقو به استعفا ‘شکست خورده coronavirus پاسخ

RESIGN. President Rodrigo Roa Duterte confers with Health Secretary Francisco Duque III while holding a meeting with the Inter-Agency Task Force for the Management of Emerging Infectious Diseases at the Malacanan Palace on March 9, 2020. Malacanang Photo

استعفا. رئیس جمهور رودریگو Roa Duterte اعطا با وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم در حالی که برگزاری یک جلسه با درون سازمان نیروی کار برای مدیریت در حال ظهور بیماری های عفونی در Malacanan کاخ در 9 مارس سال 2020 است. Malacanang عکس

مانیل فیلیپین – اکثر سناتوران وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو III به reisgn بیش از آنچه آنها به نام این کشور را “شکست خورده” coronavirus پاسخ.

حداقل 15 سناتور همكاري سنا قطعنامه شماره 362 خواستار دوقو استعفای خود را “شکست رهبری سهل انگاری و عدم دوراندیشی و ناکارآمدی در عملکرد است.”

این گفته آنها منجر به “برنامه ریزی ضعیف و تاخیر در واکنش به عدم شفافیت و غلط و تلنگر-flopping سیاست ها و اقدامات” برای مقابله با این بیماری همه گیر.

زیر سناتورهای امضا قطعنامه:

 1. رئیس جمهور مجلس سنا ویسنت ستو III
 2. رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tempore رالف Recto (شامل اما نه امضا نشده)
 3. رهبر اکثریت سنا خوان میگل Zubiri
 4. سانی Angara
 5. نانسی Binay
 6. فضل پو
 7. جوئل بیانوبا
 8. فرانسیس تلنتینو
 9. Imee مارکوس
 10. Manny Pacquiao
 11. شروین Gatchalian
 12. رونالد دلا روزا
 13. رامون Revilla Jr
 14. Lito لبيد
 15. Panfilo Lacson

Angara که به تازگی بهبود از بیماری کروناویروس گفت که باید وجود داشته باشد یک تغییر در سیاست های بهداشتی هنگام برخورد با این بیماری همه گیر.

“سناتور به عنوان نمایندگان مردم باید رعایت شده و به شدت نا امید با پاسخ از DOH به این بحران” Angara گفت.

در 9 آوریل دوقو تا به حال به دروغ ادعا کرد که فیلیپین بود و نسبتا “کم” شماره coronavirus موارد است. این کشور شده است عقب مانده در پشت کشورهای دیگر وقتی که می آید به تست و در عین حال از فیلیپین تا کنون در صدر آن جنوب شرقی آسیا در coronavirus موارد است.

در اواخر ژانویه دوقو تا به حال به طور مشابه توصیه می شود در برابر ممنوعیت سفر در چین تنها به این تصمیم روز پس از. دولت ممنوع خارجی که از چین, هنگ کنگ, ماکائو و حتی تایوان, اگر چه به طور خلاصه.

از بعد از ظهر چهارشنبه در فیلیپین بود 5,453 coronavirus موارد 349 آنها فوت کرده اند. حداقل 353 بهبود از ویروس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im