جدید گالوپ نظرسنجی که پرسید: چگونه نه رهبران و موسسات در پاسخ به همه گیر در ایالات متحده یافت می شود هشت نفر از نه دریافت رأی مثبت—به جز رسانه های خبری که به دست آورد یک بررسی منفی.

راه بیمارستان به کار گرفته CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus دریافت بالاترین تصویب امتیاز با 88 درصد است. اکثریت آمریکایی ها نیز به تصویب چگونه مدارس, روز, مراقبت وزارت امور خارجه و سازمان بهداشت و درمان در پاسخ به همه گیر—همه garnering بیش از 80 درصد تصویب.

این نظرسنجی که به بررسی 536 شاغل بزرگسالان نیز یافت می شود 60 درصد از آمریکایی ها تایید شده چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دست این بیماری همه گیر. آن را مورد استفاده قرار داده از 13 مارس تا 22 و این سوال را پرسید: “آیا شما تایید یا رد این راه هر یک از زیر [رهبران و یا موسسات] رسیدگی به پاسخ به کروناویروس در آمریکا؟”

گالوپ به این نتیجه رسیدند که به طور کلی آمریکایی ها “تا حد زیادی تصویب چگونه از موسسات آموزشی در آمریکا و رهبران آنها در پاسخ به coronavirus وضعیت است.”

رسانه های خبری دریافت بالاترین تصویب امتیاز خارج از لیست garnering 44 درصد تصویب امتیاز در حالی که 55 درصد از سایتهای چگونه آن را تحت پوشش همه گیر. این تنها نهادی است که دریافت یک منفی تصویب امتیاز.

دوم پایین ترین رتبه موسسه کنگره که به دست آورده 59 درصد تصویب و 37 درصد مخالفت امتیاز.

هنگامی که به دنبال عمیق تر به اطلاعات گالوپ نشان داد که جمهوری خواهان بیشتر به تصویب رتبه بندی از دموکرات ها در بسیاری از موسسات و رهبران ذکر شده—به جز رسانه های خبری.

“تنها در رسانه های خبری را از دست داده و coronavirus در حال دموکرات ها بیشتر تصویب از جمهوری خواهان—61 ٪ در مقابل 25 درصد” رای گیری شرکت اعلام کرد. “گالوپ مداوم پیدا کرده است که دموکرات ها باید اعتماد به نفس بیشتری نسبت به جمهوری خواهان در رسانه های جمعی.”

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

پکن دروغ

مقامات ایالات متحده و سازمان های فدرال در ضمن باید در هفته های اخیر ramped تا تلاش ها برای مقابله با تهاجمی دروغ کمپین اجرا شده توسط حزب کمونیست چین (CCP).

آژانس های فدرال در حال راه اندازی وب سایت جدید است که واقعیت را از داستان جدا در تلاش برای مقابله با دروغ در ایالات متحده در حالی که دولت آمریکا مقامات و سخنگویان در حال تبدیل شدن بیشتر آوازی—در برخی از موارد در پاسخ به طور مستقیم به پکن مقامات و رد کردن تبلیغات خود را در زمان واقعی است.

مقالات بی شماری و op-eds—اغلب نا مشخص غلط تئوری های توطئه در مورد CCP ویروس و یا تغییر سرزنش را بر روی ایالات متحده—در حال ارسال از طریق Facebook و توییتر توسط دولت چین برای چهارمین حساب. در همان زمان تعداد قابل توجهی از چینی دیپلمات ها به طور جدی به هل دادن دولت-تحریم روایات خود به خود و حساب های رسانه های اجتماعی.

در روزهای اخیر رسانه دولتی رسانه ها تحت فشار بوده اند که هشتگهای “مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر” و “مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس” در رسانه های اجتماعی—و برخی در ایالات متحده به دنبال همراه.

بانی Glaser سابق مشاور برای وزارتخانه های دفاع و امور خارجه گفت: پکن به دنبال حفاظت از تجسم آن کشور در سطح بین المللی و نیز داخلی است. او اشاره کرد که در حال حاضر وجود دارد چند موارد قانونی است که آمریکایی ها در حال پر کردن در برابر چین از جمله برمن قانون که به تازگی به ثبت فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه رژیم چین برای ایجاد این بیماری همه گیر.

“آن را برساند چین تصویر جهانی اگر پکن براه mismanaging این بیماری همه گیر در اوایل و اجازه می دهد آن را بر بقیه جهان” Glaser گفت: Epoch Times قبلا. Glaser است مشاور ارشد برای آسیا و مدیر چین قدرت پروژه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“چین به دنبال دیده می شود به عنوان یک مسئول پخش جهانی است که می تواند کمک موثر برای پرداختن به مشکلات جهانی” او گفت:. “با نشان دادن اثربخشی داخلی چین سیستم حکومت پکن می تواند در پیشبرد هدف خود را از پیشرو جهانی حکومت اصلاحات و ترویج مدل چینی به عنوان یک گزینه برای کشورهای در حال توسعه برای کپی کردن.”

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im