عمده Virus مدل به روز شده پیش بینی شده ما در مرگ و میر رها

عمده مدل متکی بر کاخ سفید کارشناسان پزشکی به روز شد یک شبه و پروژه های نزدیک به 12000 مرگ و میر کمتر از COVID-19.

جدید بیماری است که باعث CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. ظهور آن در چین در سال گذشته است.

عمده مدل در حال حاضر پروژه هایی که بین 49,431 و 136,401 (ميانگين 81,765) مرگ و میر ناشی از COVID-19 برگزار خواهد شد در ایالات متحده در ماه ژوئن 19, زمانی که مرگ و میر پیش بینی به آمار صفر در هر روز. نسخه های قبلی این مدل پیش بینی شده 93,531 آمریکایی ها می میرند در آن زمان.

مدل در, سوال, شد, منتشر شده توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) که دریافت کمک مالی از بنیاد گیتس. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و دکتر دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار, در میان بانک ملی و مقامات که باید ذکر آن را هنگامی که صحبت کردن در مورد پیش بینی آمار و ارقام مربوط به شیوع ویروس.

اوج روزانه مرگ و میر در ایالات متحده است که هنوز هم پیش بینی شده رخ می دهد در آوریل 16. افسران بر این باورند که مرگ و میر بعد خواهد بود جایی بین 1,282 به 7,703 میانگین 3,130. قبلی ميانگين 2,644.

اما روزانه مرگ و میر در حال حاضر پیش بینی شده برای رها کردن سریع تر نسبت به مدل قبلی که منجر به تجدید نظر شکل است.

Epoch Times Photo
یک دستگاه تنفس مصنوعی است که دیده می شود در شهر نیویورک اضطراری مدیریت انبار که در آن 400 هواکش وارد و قبل از حمل برای توزیع به علت نگرانی از گسترش سریع CCP ویروس در بروکلین قصبه شهر نیویورک در مارس 24 سال 2020 است. (Caitlin Ochs/فردا نیوز)

کمتر تخت بیمارستان تخت در بخش مراقبت های ويژه و هواکش مورد نیاز خواهد بود در جدید پیش بینی شده اوج بستری تاریخ افسران نیز گفت.

این IHME مدل قبلا انتظار می رود حدود 120,000 به 430,000 تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود در آوریل 16, میانگین 262,092 تخت همراه با یک ميانگين 39,727 تخت ICU و 31,782 هواکش.

جدید معنی هستند: 140,823 بیمارستان تخت 29,210 تخت ICU و 24,828 هواکش. مجموع بستری شدن در بیمارستان نیز در این مدل جدید است.

بسیاری از COVID-19 بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه قرار داده شده در هواکش ماشین آلات است که با کمک مردم نفس و اقامت در آنها برای هفته ها. حدود 20 درصد از بیماران در ایالت نیویورک است که بسیاری از بیماران در بخش مراقبت از بیماری بهبود می یابند پس از قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی.

حتی قبل از این مدل به روز بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده شد و فقط در کسری از پیش بینی. این مدل به روز شده نیز به نظر می رسد به تخمین بیش از بستری شدن در بیمارستان در برخی از کشورها. مثلا آن گفت: نیویورک خواهد نیاز به 14,947 به 37,576 تخت بیمارستان در مارس 5; دولت تا به حال 16,479 در بیمارستان در روز یکشنبه. در حالی که به عنوان بسیاری از 9,277 تخت ICU در طرح مقامات دولتی گزارش 4,376 بیماران در بخش های مراقبت ويژه.

نیویورک مقامات پیش بینی شده نیاز به 40,000 هواکش اما این مدل به روز شده پروژه نیاز به بیش از 10,606.

از سوی دیگر این IHME بود دقت پیش بینی تعداد مرگ و میر در برخی از روز. به عنوان مثال آن را پیش بینی 1,133 به 1,555 COVID-19 مرگ و میر در آوریل 4. وجود دارد در اطراف 1,350 مرگ و میر گزارش شده است که روز.

Epoch Times Photo
یک دور انداخته فولاد ماسک دیده می شود در پیاده رو خارج از ویکاف بیمارستان در Bushwick بخش بروکلین شهر نیویورک در یک فایل عکس. (Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ)

مدل نشان دهنده داده های جدید

دکتر کریستوفر موری به IHME مدیر در بیانیه ای گفت که تجدید نظر در مدل نشان دهنده “یک تزریق جدید داده است.”

داده ها از برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک و پنسیلوانیا و فلوریدا و کلرادو در مورد استفاده از سیستم بهداشت و درمان به رهبری افسران به تجدید نظر در پایین برآورد نیاز از سیستم در طول CCP شیوع ویروس.

“همانطور که ما به دست آوردن اطلاعات بیشتر و دقیق تر داده های پیش بینی ما در IHME ایجاد شده تبدیل شده اند دقیق تر” موری گفت. “و این پیش بینی ها حیاتی برای سلامت برنامه ریزان سیاست گذاران و هر کس دیگری در ارتباط با مراقبت از افراد مبتلا و آلوده به coronavirus.”

افسران گفت: پیش بینی این بیماری همه گیر بستگی دارد اوج در هر حالت و در اوج بودن رسیده در هفت مناطق اروپا از جمله رئال مادرید اسپانیا و لمباردی, ایتالیا کمک کرد تا اطلاع ارقام.

موری اعتبار اجتماعی فاصله اقدامات که شامل باقی مانده 6 فوت دور از غیر اعضای خانواده به عنوان کمک به این مدل به روز شده اما ادعا کرد که سیر این بیماری همه گیر را تغییر دهید “به طور چشمگیری بدتر” اگر مردم به سهولت از جمله اقدامات است.

در این مدل فرض می شود که گسترده اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند تا پایان ماه مه, او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه تمدید فدرال اجتماعی فاصله توصیه به مارس 30. مشاوره درخواست تعدادی از فرمانداران یا گسترش اجتماعی فاصله مقرر و یا توصیه و دیگران اعلام کند در خانه بماند سفارشات برای اولین بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به خبرنگاران گفت که مدل overestimated تعداد تخت های بیمارستانی مورد نیاز در ایالات متحده است.

“این تبدیل که ما کمتر نیاز بیمارستان تخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نیروی کار روزانه توجیهی. “ما ممکن است اما ما بوده است به نوعی که می گوید. در نیویورک بودیم گفت: ما فکر می کنیم شما میخوای نیاز کمتر است.”

پتر Svab کمک به این گزارش.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de