عظیم بحرانی معدنی سپرده در سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا., می تواند عملکرد $2.5 میلیارد دلار در اورانیوم به تنهایی به اندازه کافی برای تامین این کشور نیاز دارد برای بعد از 16 سال می گویند کارگران معدن که خود ادعا می کند.

گذشته از اورانیوم سپرده سرشار از 14 بحرانی دیگر مواد معدنی موجود—از جمله بسیاری از عناصر نادر خاکی (ریس)—گفت: Ron Kliewer یکی از پنج معدن که خود غروب منابع بخش خصوصی برگزار شد شرکت مستقر در کالیفرنیا.

این مواد معدنی و ریس مورد نیاز برای ساخت سلاح های نظامی و سیستم های دفاع و همچنین به منظور توسعه بسیاری دیگر از محصولات با تکنولوژی بالا در بازار تجاری. آنها در همه چیز از تلفن های هوشمند به کامپیوتر به سیستم های هدایت موشک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 پیشنهاد بودجه منتشر شد, Feb. 10 تماس برای خرید اورانیوم از $150 میلیون دلار یک مقدار کارگران معدن انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش به 1.5 میلیارد دلار در ده سال آینده. ایده این است که آمریکا انرژی هسته ای صنعت مستقل از اورانیوم وارداتی از روسیه و کشورهای دیگر.

کشف دوباره از سان برناردینو اورانیوم

حدود 70 سال پیش در طول اورانیوم رونق پس از جنگ جهانی دوم و در سپیده دم عصر هسته ای این سپرده اورانیوم در سن برناردینو برای اولین بار کشف شد. اما قبل از اینکه خانواده که متعلق به این ادعا می تواند شرکت های استخراج معدن شروع به استخراج آن قیمت اورانیوم کاهش یافته است و خانواده رویاهای نقش برآب شد.

در سال 2017, خانواده رسما منتشر کرد. که هشدار داده یکی از Kliewer شرکای چاد Gretzner که تصمیم به رفتن صحبت کردن با پسر یکی از اصلی ادعای صاحبان یک مرد در حال حاضر در 80s.

که ریچارد Higginbotham در حال حاضر یکی از صاحبان شرکت از غروب منابع و او را آماده برای تحقق بخشیدن به خود خانواده فراموش شده رویا.

Epoch Times Photo
این نوار از زمین در سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا., که در آن یک بحرانی عظیم معدنی سپرده شده است کشف. (حسن نیت ارائه میدهد از غروب منابع)
Epoch Times Photo
یک نمونه از مهم معدنی سپرده در سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا. (حسن نیت ارائه میدهد از غروب منابع)

کارگران دوباره بنا و ثبت ادعاهای جدید در پاییز گذشته. “آن را از دست داده و معدن—داستان یک کشف دوباره” Kliewer گفت. “به نظر نمی رسد واقعی است. این یکی از کسانی که برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب-به-می شود-داستان های واقعی. آن را برای تلفن های موبایل باور نکردنی, بنابراین ما سعی می شود بسیار محافظه کار در برآورد ما و ما گزارش زمین شناسی و سنجش آن را اثبات کند.”

سایت تخمین زده شده است که به نگه 98 میلیون پوند از U308 اورانیوم و می تواند بیش از سه بار که اما مدرن تر اکتشاف زمین شناسی و تایید نیاز به تعیین دقیق اندازه سپرده Kliewer گفت.

“ما در حال مذاکره با چندین شرکت های استخراج معدن اورانیوم. آن را خیلی زود در فرایند” Kliewer گفت. “یکی از اورانیوم شرکت می خواهد برخی از نمونه ها به اجرا از طریق خود اختراع فرآیند پالایش فقط برای دیدن آنچه در آن می گذرد را به پالایش سنگ معدن.”

معدن متشکل از هر دو سنگ طلا و پلاسر ادعا و شامل فلزات گرانبها مانند طلا و نقره او اضافه شده است.

Epoch Times Photo
یک نمونه از مهم معدنی سپرده در سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا. (حسن نیت ارائه میدهد از غروب منابع)
Epoch Times Photo
یک نمونه از مهم معدنی سپرده در سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا. (حسن نیت ارائه میدهد از غروب منابع)

Gretzner گفت: اورانیوم سپرده شد در ابتدا خال در یک نظر سنجی های هوایی در اوایل 1950s به دنبال زمین بررسی و نمونه برداری. در طول سال دو معدن مهندسین و سه زمین شناسان انجام داده اند گزارش معدن که غروب ادعا می کند بزرگترین و شناخته شده اورانیوم سپرده در دولت است.

“این یکی از اسرار بهترین نگه داشته است.”

Gretzner بود که اولین بار ادعای جدید مالکان برای دریافت در این زمینه و چشم انداز های قدیمی استخراج از معادن ادعا می کنند. او در بر داشت برخی از جعبه های قدیمی معدن اسناد به خاک سپرده شد در بازگشت از اصلی استخراج از معادن ادعا می کنند صاحب گاراژ. تنها پس از آن که او به طور کامل متوجه پتانسیل ثروت از سرمایه گذاری خود را.

“این یک ثروت باد اورده” او گفت:.

“سطح شيميايي انجام شد و صاحبان قبلی رو برخی از شرکت ها برای انجام برخی از آزمون های حفاری. آنها قادر به نشان دادن یک ذخیره در سال 1968 در 16 میلیون پوند اورانیوم از ذخایر احتمالی است که دومین به بالاترین وضعیت رزرو شما می توانید. بعدی وضعیت این است که ” ذخایر اثبات شده,'” Gretzner گفت.

و بعد از مطالعات انجام شده توسط زمین شناس برجسته داگ Litchfield تایید قدر از پیدا بود حتی بزرگتر از آنچه در ابتدا تصور.

Epoch Times Photo
این نوار از زمین در سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا., که در آن یک بحرانی عظیم معدنی سپرده شده است کشف. (حسن نیت ارائه میدهد از غروب منابع)

برخی از مواد معدنی موجود در فهرست تاریخی و زمان سنجش عبارتند از: وانادیوم و کبالت و لیتیوم ایتریم, ژرمانیوم, منیزیم, منگنز, نئودیمیم, روبیدیوم, توریم و لانتانیم.

دو تا از ریس در سپرده استرانسیم و زیرکونیوم استفاده می شود که در ساخت راکتور هسته ای, Gretzner گفت. “بنابراین شما باید به استرانسیم و زیرکونیوم اما برای تولید آنها در همان معدن اورانیوم نادر است.”

غروب منابع در حال حاضر به دنبال خارج از تخصص را در بهترین راه به معدن اورانیوم و برای جدا کردن آن از دیگر ریس Gretzner گفت.

“هیچ دو REE معادن بسیار به طور یکسان است که آنها می توانند با استفاده از شسته شدن روش” او گفت:.

Epoch Times Photo
یک نمونه از مهم معدنی سپرده در سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا. (حسن نیت ارائه میدهد از غروب منابع)

وقتی پرسید که چگونه آنها احساس خود را در مورد آن قابل توجه و غنی هر دو مردان خندید.

“هنگامی که شما شروع به اجرا اعداد شما می توانید این نوع از گوزن-در-این-چراغهای جلو نگاه در چشم خود را. کسی چه می داند ؟ من فکر می کنم ما باید یک راه طولانی پیش رو از ما هنوز” Gretzner گفت.

Kliewer افزود: “اینطور نیست که ما یک بلیط قرعه کشی و ما می توانیم آن را در پول نقد. به این معنی بسیاری از کار و ما باید برای قرار دادن پول بیشتر به عملیات قبل از آن را می پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su