چندین سوپرمارکت بزرگ زنجیره ای در آمریکا اعلام کرده اند محدودیت چقدر گوشت مشتریان خرید می توانید با استناد به همه گیر محور زنجیره تامین اختلال و تهدید و وحشت خرید ترک فروشگاه کولر خالی است.

Costco Kroger و Albertsons اعلام کرده اند محصول محدودیت پس از کلید گیاهان پردازش گوشت بسته میان شیوع COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس.

در یک “Coronavirus پاسخ” بخش از وب سایت خود را, Costco گفت: مشتریان خواهد بود محدود به سه گوشت تازه آیتم ها در هر خرید.

“گوشت تازه خرید به طور موقت محدود به تعداد 3 مورد در هر عضو در میان گوشت گاو و مرغ محصولات” شرکت در بیانیه ای گفت.

Epoch Times Photo
خریداران خط خارج Costco برای خرید لوازم میان COVID-19 شیوع در هونولولو, هاوایی, on Feb. 28 سال 2020. (Duane Tanouye از طریق بی بی سی)

Kroger, بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای در ایالات متحده تحمیل خواهد شد حدود دو بسته هر فرد تازه گوشت خوک و گوشت گاو در برخی از آن مکان cincinnati news گزارش شده است.

Albertsons در کلمات از یک سخنگوی شرکت ذکر شده توسط KGTV اعلام کرد که “مشتری خواهد بود محدود به دو بسته از گوشت گاو و مرغ و گوشت خوک (این به این معنی آنها را می خرید تا شش بسته های گوشت—دو هر کالا).”

برخی از خرده فروشان اصرار زنجیره تامین استرس محدود بود به چند تولید کنندگان و به طور کلی وجود دارد مقدار زیادی از پروتئین در خط لوله.

“در Kroger ما احساس خوبی در مورد توانایی ما برای حفظ یک طبقه بندی گسترده ای از گوشت و غذاهای دریایی برای مشتریان ما چون ما خرید پروتئین از متنوع شبکه ای از تامین کنندگان” کروگر سخنگوی ارین Rolfes گفت: cincinnati news گزارش. “وجود دارد مقدار زیادی از پروتئین در زنجیره تامین; با این حال برخی از پردازنده های در حال تجربه چالش است.”

Kroger
این Kroger سوپر مارکت های زنجیره ای دفتر مرکزی نشان داده شده است در سین سیناتی اوهایو در 28 ژوئن 2018. (ایسنا/لیزا Baertlein/فایل عکس)

یک Albertsons سخنگو گفت: این خرده فروش را حرکت به اعمال محصول محدود نمی شد با توجه به کمبود اما برای جلوگیری از وحشت خرید از تأثیر در دسترس بودن محصول در قفسه.

“ما نه تجربه و نه پیش بینی هر گونه مسائل با عرضه و یا در دسترس بودن محصول. ما بنابراین برای جلوگیری از وحشت خرید و برای اطمینان بیشتر مشتریان ما می توانید پیدا کردن محصولات آنها نیاز دارید” این سخنگو گفت: با توجه به KGTV.

دیوید دیویی رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا گوشت پردازنده (اردوگاه) گفت KGTV که در حالی که به طور کلی پروتئین تولید می شود که بسیار منحصر به فرد فروشگاه های مواد غذایی ممکن است برخی از اختلال.

“عرضه می گذرد برای سفت کردن بدیهی است که” دیویی گفت.

chicken-and-meat-section-at-a-grocery-store
یک زن مغازه ها در گوشت و مرغ بخش در یک فروشگاه مواد غذایی در واشنگتن در مارس 28 سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا استناد به دفاع تولید عمل برای حفظ گیاهان گوشت باز و اطمینان از عرضه فراوان در میان همه گیر.

“این تعطیلی را تهدید می کند ادامه داد: عملکرد ملی گوشت و مرغ زنجیره تامین تضعیف زیرساخت های حیاتی در دوران ملی اضطراری” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در سفارش و اشاره کرد که تاثیر زیادی تعطیلی کلیدی گیاهان می تواند در تامین مواد غذایی و زنجیره ای.

“بسته شدن یک واحد بزرگ گوشت پردازش تسهیلات می تواند در نتیجه از دست دادن بیش از 10 میلیون فرد وعده گوشت گاو در یک روز” مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد. “به طور مشابه تحت تاسیس زنجیره تامین بسته شدن یک واحد گوشت یا مرغ پردازش تسهیلات می تواند به شدت مختل تامین پروتئین به کل فروشگاه زنجیره ای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از گرفتن تماس با بسته بندی گوشت می آمد مدیران در چهارشنبه گفت که به لطف فرمان اجرایی “ما رفع انسداد برخی از تنگناها.”

برخی از عمده گیاهان گوشت که بسته به علت شیوع این بیماری را آغاز کرده اند که از سرگیری عملیات.

Smithfield غذاهای بازگشایی آن گراز کشتارگاه در منموته ایلینوی در شنبه پس از تعطیلی یک هفته ای در حالی که این شرکت تسهیلات در, Sioux Falls, داکوتای جنوبی, در زمان خود اولین گام به سوی بازگشایی دوشنبه پس از توقیف بیش از دو هفته به دلیل شیوع است که آلوده بیش از 800 کارمند دارد.

Tyson Foods are workers wearing protective masks
کارکنان تایسون مواد غذایی دیده می شود پوشیدن ماسک محافظ و ایستاده بین پلاستیکی تقسیم در شرکت طیور کارخانه فرآوری در Camilla, گرجستان در یک فایل عکس. (Tyson Foods از طریق AP)

آرکانزاس بر اساس Tyson Foods شد و همچنین از سرگیری “تولید محدود” روز شنبه در آن گوشت خوک پردازش گیاه در Logansport, ایندیانا که در آن نزدیک به 900 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

این JBS گوشت خوک گیاه در Worthington, مینه سوتا—حدود یک ساعت در شرق Smithfield را داکوتای جنوبی گیاه—برنامه ریزی بخشی از بازگشایی در روز چهارشنبه.

گوشت پردازش کارگران به خصوص مستعد ابتلا به CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus زیرا آنها به طور معمول ایستاده شانه به شانه در خط و در جمع شلوغ رختکن و سالن های غذاخوری.

Epoch Times Photo
این Smithfield, مواد غذایی, گوشت خوک, کارخانه فرآوری در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, در تاریخ 8 آوریل سال 2020 است. (استفان نخلستان/عکس از آسوشیتدپرس)

با توجه به CDC گزارش منتشر شده در جمعه, بیش از 4,900 کارگران در پردازش گوشت و مرغ و امکانات تشخیص داده شده اند با CCP ویروس از جمله 20 که درگذشت.

این بیماری رخ داده است در میان 130,000 کارگران در 115 امکانات در 19 متحده با توجه به CDC. برخی از ایالت ها نمی ارائه اطلاعات واقعی تعداد می تواند بالاتر باشد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de