خدمتکار تاون هال: آنچه که دولت کارشناسان می گویند در مورد تغییرات پیشنهادی به کمک های پزشکی در حال مرگ قانون

این که آیا شما به حمایت از آن و یا در برابر آن یک چیز است برای برخی از کمک های پزشکی در حال مرگ و یا خدمتکار پیچیده و چند لایه و عمیق مسئله شخصی.

کانادا در پارلمان تصویب لایحه C-14 در سال 2016 قانونی مرگ کمک. پس از بیش از 13000 نفر را انتخاب کرده اند برای پایان دادن به زندگی خود را که در راه است.

اما یک کبک برتر تصمیم دادگاه زده پایین “قابل پیش بینی مرگ” بند در لایحه C-14 به عنوان خلاف قانون اساسی وادار کردن دولت به اصلاح قانون در اوایل این سال است.

اصلاح قانون شناخته شده به عنوان لایحه C-7 بود که در فوریه. 24. پیشنهاد تغییر آدرس در میان چیزهای دیگر نگرانی ها در مورد افرادی که واجد شرایط دریافت, خدمتکار, نقش مراقبت تسکینی و نقش رضایت.

نقد و بررسی کامل برنامه ریزی شده بود به شروع تابستان امسال اما به تعویق افتاد با توجه به COVID-19. این بیماری همه گیر است و همچنین تاثیر بر تحویل خدمتکار در سراسر کانادا به عنوان برخی از بیمارستان ها به طور موقت محدود خدمات و دنده محافظ شخصی (PPE) و فیزیکی فاصله مورد نیاز اضافه شده یک لایه از پیچیدگی به روش.

کانادایی ها در سراسر کشور, هنوز هم سوالات زیادی در مورد که می تواند دسترسی به کمک های پزشکی در حال مرگ و هنگامی که. پس از دولت مطرح لایحه C-7 در فوریه ملی شرکت میزبان اندرو چنگ و اعضای عمومی قرار داده و برخی از این پرسش ها و نگرانی های کارشناسان در یک CBC تاون هال به عنوان بخشی مهم و در عین حال دشوار است گفتگو. این کارشناس panellists شامل:

  • دیوید Lamettiوزیر دادگستری و دولت منجر شود در, خدمتکار, فایل
  • مادلین Liرئیس سابق در دانشگاه شبکه بهداشت و درمان
  • Trudo Lemmensاستاد و شول صندلی در سلامت قانون و سیاست در دانشکده حقوق در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی و مشترک مرکز اخلاق زیستی در دانشگاه تورنتو
  • سوزان Desjardins, مرگ با عزت کانادا

ملی در گفتگو خدمتکار ثبت شد در تاریخ 5 مارس سال 2020 اما با توجه به همه گیر آن به تعویق افتاد و پخش ملی در جولای 16 و در شبکه خبری سی بی سی در جولای 19. اینها برخی از نکات برجسته از سالن شهر.


ایمنی چک

ملی شرکت میزبان اندرو چانگ (سمت چپ) و اعضای 5 مارس تاون هال استودیو مخاطبان مطرح سوال در مورد اصلاح کمک های پزشکی در حال مرگ قانون به یک پانل از کارشناسان و مقامات از جمله دیوید Lametti وزیر دادگستری و دولت فدرال منجر شود در خدمتکار فایل. (آناند Ram/CBC)

فیلیس Fehr است که 60 سال سابق و مراقبت های ویژه ، او مبتلا به آلزایمر هفت سال پیش. در حالی که تشخیص سخت بود برای او به شرایط در ابتدا به او اجازه نمی دهد آن را متوقف کند و او را از زندگی و پایان دادن به زندگی او راه خود را.

Fehr می پرسد: “چگونه سیستم پزشکی اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی ایمنی چک در جایی که من در واقع دریافت خدمتکار وقتی که من نزدیک به مرگ و نه بیش از حد به زودی قبل از من آماده است؟”

مادلین لی معتقد است که پیشرفته دستورات بحث شده و کشیده شده تا با اعضای خانواده همراه با راهنمایی از پزشکان می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که بیماران خواسته های به عنوان به زمان خدمتکار روشن است:

مادلین Li بحث پادمان که در محل اطراف کمک های پزشکی در حال مرگ. (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 0:52

وزیر Lametti اضافه شده است که علاوه بر پادمان در حال حاضر در حال حاضر در لایحه C-14, تدابیر دیگر نیز در دست بررسی است.

“وجود خواهد داشت که به پادمان که ما در زمانی که ما در مقابله با زوال عقل و آلزایمر بیشتر به طور خاص … ما همیشه در تلاش برای پیدا کردن تعادل مناسب بین پادمان و توانایی فرد را انتخاب کنید.”


صلاحیت بند

فیلیس Fehr. (اوان Mitsui/CBC)

ران Posno به زوال عقل, و یک مدافع قوی اجازه می دهد در حال حاضر برای همه ، در حال حاضر این قانون نیاز به رضایت نهایی فقط قبل از خدمتکار تجویز شده است — آن است که یک نگرانی برای افراد مبتلا به زوال عقل, از آنجایی که آنها از دست دادن توانایی انجام است که به عنوان بیماری خود را بدتر.

Posno می پرسد: “کسانی از ما با زوال عقل را تا کنون مانده است از گفتگو در اطراف ، خواهد افراد مبتلا به زوال عقل شامل جدید اصلاح خدمتکار قانون؟”

وزیر Lametti می گوید او معتقد است که خدمتکار و زوال عقل است موضوع را از چنین پیچیدگی که جامع بررسی بیشتر لازم است قبل از تصمیم گیری از هر نوع می تواند ساخته شود:

وزیر دادگستری و دادستان کل دیوید Lametti توضیح می دهد که چرا دمانس و زوال شناختی بیماران هنوز اجازه دسترسی به کمک های پزشکی در حال مرگ. (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 0:56

Trudo Lemmens اضافه می کند که پیشرفته دستورات برای, خدمتکار, توسط بیماران مبتلا به زوال عقل در جهان است موضوع داغ. او اشاره می کند که آن را بسیار پیچیده که “هیچ کشوری در جهان به جز هلند که اجازه می دهد تا پیشرفته درخواست برای کمک های پزشکی در حال مرگ در این زمینه شدید زوال عقل است.”


وکالت

ران Posno. (اوان Mitsui/CBC)

جودی کربی تماشا مادرش, مرگ تدریجی, مرگ دردناک. او تا به حال وکالت او و مادرش درمان و اگر چه او می تواند او را متوقف کرد که با توجه به آب و اکسیژن او می گوید: او نمی باید توانایی قانونی برای درخواست خدمتکار برای مادر خود را.

کربی می پرسد: “خواهد شد و یا هنگامی که خدمتکار در دسترس خواهد بود به یک قدرت وکیل برای کسانی که تصمیم گیری؟”

وزیر Lametti گفته کربی که اجازه می دهد یک قدرت وکیل برای تصمیم گیری در اطراف است یک “اخلاقی متهم موضوع” و این که دولت در حال رفتن به آن نگاه کنید در مرحله بعد:

وزیر دادگستری و دادستان کل دیوید Lametti توضیح می دهد که چرا کسی که با قدرت از وکیل می تواند یک درخواست برای کمک های پزشکی در حال مرگ. (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 1:00

سوزان Desjardins از مرگ با عزت مشترک با کربی که او تا به حال شخصا از طریق تجربه مشابه. او نشان می دهد بیمار “شناسایی لزوما یک وکالتنامه اما یک مدافع که می تواند برای آنها صحبت می کنند اگر آنها نمی توانند برای خود صحبت می کنند در یک زمان که در آن آنها خواهد شرایط خاصی آنها تعریف کرده بود [و] است که در آن زمان آنها خواستم که به مرگ کمک.”


کارشناس ارزیابی

جودی کربی. (اوان Mitsui/CBC)

Jason LeBlanc یک سوال مطرح شده به اعضا از طرف خود دختر جاستین نوئل بود که بیش از حد بیمار به حضور در سالن شهر.

جاستین است که 29 سال دارد و فیبرومیالژیا. او فرستاده شده سه خدمتکار درخواست و رد شده است دو بار. او در انتظار رسمی ارزیابی در سومین درخواست. LeBlanc می گوید: Noel نگران است او را رد خواهد شد برای دسترسی به, خدمتکار, یک بار دیگر, با توجه به فقدان تخصص های پزشکی در دسترس برای ارزیابی خاص خود بیماری است.

Leblanc می پرسد: جاستین سوال این است که چه چیزی شما قصد به انجام زمانی که وجود دارد هیچ موجود خدمتکار ارزیاب با تخصص متقاضی وضعیت؟”

به گفته وزیر Lametti کارشناس ارزیابی خدمتکار دیگر نیاز به یک متخصص بلکه یک پزشک با “برخی از سطح از تجربه و تخصص در این بیماری است.” او اضافه می کند:

وزیر دادگستری و دادستان کل دیوید Lametti توضیح می دهد که می توانید انجام یک ارزیابی کارشناسان برای کمک های پزشکی در حال مرگ. (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 0:49

قابل پیش بینی مرگ

Jason Leblanc. (اوان Mitsui/CBC)

ارنست Frederiksen است 27 ساله که در زندگی درد ثابت برای بیش از 11 سال با توجه به فیبرومیالژیا و ورم مفاصل است.

او اعمال می شود برای دسترسی به, خدمتکار, در سال 2016 و رد شد به عنوان مرگ او در نظر گرفته نشده بود “قابل پیش بینی.” او قصد دارد به درخواست دوباره در چند ماه.

Frederiksen می پرسد: ” چرا باید من یا کسانی مثل من که مرگ و میر هستند و نه قابل پیش بینی را برای ادامه پایدار جسمی یا روانی رنج می برند که غیر قابل تحمل است و نمی توان از طریق 90 روز مدت زمان انتظار به جای آن از یک دوره انتظار از 30 روز؟”

سوزان Desjardins از مرگ با عزت همچنین سوالات منطق پشت 90 روز مدت زمان انتظار قبل از خدمتکار داده می شود. “آیا ما واقعا نیاز به یک 90 روز دوره و یا برخی از خود را در طول دوره [نه] معقول و منطقی برای رسیدن به اهداف است که ما در حال تلاش برای اینجا در نظر متعادل چیزهایی؟”

وزیر Lametti با اشاره به این که وجود دارد در حال انتظار دوره تحت عمل می کنند. اما در لایحه C-7 انتظار دوره حذف شده است “از آنجا که ما متوجه شدیم که آنها کار نمی کند.” او اضافه می کند که 90 روز است یک “دوره ارزیابی”:

وزیر دادگستری و دادستان کل دیوید Lametti توضیح می دهد که چرا در این دوره 90 روزه اجباری توسط دولت برای, خدمتکار, یکی از ارزیابی و نه یک دوره انتظار. (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 0:55

و به حاشیه رانده شده

ارنست Frederiksen (CBC)

سارا Jama بنیانگذار ناتوانی عدالت شبکه انتاریو. او نگران است که یک بار نیاز به “قابل پیش بینی مرگ” برداشته خواهد خدمتکار توان با یک تناسب تعداد معلول و racialized مردم به عنوان یک نتیجه از یک شکست سیستم برای کمک به آنها زندگی می کنند کامل پایدار زندگی می کند.

Jama می پرسد: “چگونه می خواهیم به مطمئن شوید که جوامع به حاشیه رانده شده مانند بومی racialized مردم و کسانی که با معلولیت نمی احساس تحت فشار برای دسترسی به, خدمتکار, چرا که آنها احساس می کنم مثل یک بار در دولت؟”

ترودو Lemmons سهام جاما نگرانی. “افراد معلول در حال حاضر مواجه با انتخاب زمانی که آنها وارد بیمارستان. شما می توانید در 90 روز و یا شما می توانید از طریق اداری مشکلات استفاده از یک سیستم جدید پشتیبانی از ناتوانی … که در واقع در دسترس نیست.”

وزیر Lametti اعتراف کرد که دولت نیاز به کار بیشتر برای مردم و جوامع به حاشیه رانده شده. او تاکید کرد که تصمیم برای خدمتکار هرگز نباید یکی از اجبار بلکه همیشه یک انتخاب آگاهانه:

وزیر دادگستری و دادستان کل دیوید Lametti بر نقش دولت در ایجاد یک سیستم پایدار برای مراقبت از جوامع به حاشیه رانده شده. (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 0:47

معضل اخلاقی

سارا Jama. (اوان Mitsui/CBC)

باب دیویس یک کشیش در Kanata کلیسای باپتیست. به عنوان یک فرد از ایمان خود بزرگترین نگرانی این است که تاثیر خدمتکار در آن دسته از سرپرستان سازمان ها و افرادی که کد اخلاقی اجازه نمی دهد آن را.

دیویس می پرسد: “چه چیزی است که انجام می شود برای محافظت از سازمان های مراقبت های بهداشتی کارگران مراقبان و دیگران از مواجهه عاطفی و روانی عواقب شرکت در یا در نزدیکی یک پزشکی کمک مرگ است که در برابر وجدان خود را?”

وزیر Lametti مطمئن دیویس که هیچ بند در لایحه C-14 را وادار خواهد کرد که هر کسی برای شرکت در, خدمتکار, اگر آنها را انتخاب کنید نه بیش از حد:

وزیر دادگستری و دادستان کل دیوید Lametti مورد بحث پشتیبانی در دسترس برای کسانی که به ارائه کمک های پزشکی در خدمات مرگ. (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 0:34

و سلامت روان

باب دیویس. (اوان Mitsui/CBC)

گلن جانسون شده است و زندگی مبتلا به PTSD مزمن و افسردگی برای بسیاری از سال است. او همچنین دچار درد مزمن از بیماری دژنراتیو دیسک. او می داند که او می خواهد, خدمتکار, هنگامی که شرایط را برای او بدتر و او می خواهد, خدمتکار, تمدید برای کسانی که با مسائل مربوط به سلامت روان.

جانسون می پرسد: “درد است. درد و رنج است رنج می برند. و هیچ قابل پیش بینی برای پایان دادن به و یا درد مزمن و یا مسائل مربوط به سلامت روان. من می خواهم به می دانم که چرا مردم مثل خودم با بیماری روانی قادر به دسترسی،”

Trudo Lemmens اذعان می کند که خدمتکار و سلامت روان بیماری یکی از پیچیده ترین مسائل برای مقابله با. تعیین خواهد شد که خواهد شد نه بهتر است نزدیک به غیر ممکن است او می گوید:

Trudo Lemmens چرا این قانون شامل کسانی که با بیماری های روانی از دسترسی به ، (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 0:56

وزیر Lametti افزود که “این یک چالش مداوم برای درک بهتر انواع مسائل مربوط به سلامت روان است که ممکن است تبدیل به پایه و اساس یک درخواست در پایین جاده. ما فقط نگه داشته شنیدن دوباره و دوباره است که ما آماده آن را به بخشی از جامعه بسته است.”


مراقبت تسکینی در مقابل خدمتکار

گلن جانسون. (اوان Mitsui/CBC)

دکتر ناهید Dosani یک تورنتو مراقبت تسکینی پزشک است که با این نسخهها کار در بیمارستان ها و در درون جامعه برای مراقبت از افراد مبتلا زندگی-محدود کردن بیماری در انواع مراحل بیماری است.

در نظر او اولویت باید با توجه به دسترسی بهتر و گزینه های اطراف مراقبت تسکینی به جای خدمتکار.

دکتر Dosani می پرسد: “چگونه ما در حال کار برای ساخت تا ما مراقبت های بهداشتی و مراقبت های اجتماعی سیستم نه تنها در بیمارستان ها اما در جامعه بیش از حد به طوری که همه کانادایی ها از تمام جنبه های زندگی باید دسترسی عادلانه به کیفیت زندگی مبتنی بر مراقبت تسکینی?”

وزیر Lametti توافق کردند که دسترسی به کیفیت مراقبت تسکینی بسیار مهم است. “به عنوان یک دولت ما را شناسایی کرده اند مراقبت تسکینی به عنوان بسیار مهم است و ما در حال توسعه یک طرح عمل. ما بدیهی است که کار با ما استانی همکاران و ارضی شرکای سعی کنید مطمئن شوید که آن اتفاق می افتد.”

سوزان Desjardins اضافه می کند که او معتقد است که هر دو خدمتکار و مراقبت تسکینی تمرکز بر همان چیزی که — کیفیت مرگ:

سوزان Desjardins سهام تجربه شخصی او با اعضای خانواده و دسترسی به مراقبت تسکینی ، (خدمتکار تاون هال ثبت شد 5 مارس سال 2020.) 1:06

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000 ultraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerbahis sitelericanli maç izleBağlama büyüsü