Mahathir پیشنهاد مالزی وحدت جلالی پس از استعفای

‘اگر اجازه من سعی خواهد کرد برای تشکیل یک حکومت فراگیر و نه جانبداری با هر یک از احزاب سیاسی’ می گوید Mahathir محمد

منتشر شده 5:54 PM, مارس 26 سال 2020

به روز شده در 5:55 PM, مارس 26 سال 2020

AFTER RESIGNATION. In this file photo, Malaysian Prime Minister Mahathir Mohamad addresses civil servants from the Prime Minister's Office during his first assembly in Putrajaya on May 21, 2018. File photo by AFP

پس از استعفای. در این فایل عکس, نخست وزیر مالزی Mahathir Mohamad آدرس کارمندان دولت از نخست وزیر ترکیه در نخستین مجمع در پوتراجایا در تاریخ 21 مه سال 2018 است. فایل عکس از AFP

کوالالامپور مالزی – مالزی Mahathir محمد در پنج شنبه, فوریه 26, پیشنهاد تشکیل یک دولت وحدت ملی در نظرات پس از شوک استعفای نخست وزیر فرو کشور را به آشوب.

جناح های سیاسی شده اند مانورهای رندانه برای موقعیت پس از یک بلوک از ائتلاف حاکم نمایندگان مجلس و احزاب مخالف در تلاش برای تشکیل یک دولت جدید و جلوگیری از افزایش Mahathir را تعیین جانشین انور ابراهیم.

همچنین گزارشهایی وجود داشت که نمایندگان مجلس از سقوط “پیمان امیدی” ائتلاف که با هجوم به یک شوک پیروزی در سال 2018 به حال به طور غیر منتظره پرتاب حمایت خود را پشت سر انور را به تبدیل شدن به رهبر.

“سیاست حزب باید کنار گذاشته در حال حاضر گفت:” Mahathir که ترک سهشنبه, مارس 24 پس از شکست در پیشنهاد برای تشکیل یک دولت جدید در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت.

“اگر اجازه من سعی خواهد کرد برای تشکیل یک حکومت فراگیر و نه جانبداری با هر یک از احزاب سیاسی.”

Mahathir در 94 جهان قدیمی ترین رهبر گفت: او استعفا داد چرا که او آماده به کار با ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO) از خوار سابق نخست وزیر Najib Razak.

نجیب در حال حاضر ایستاده محاکمه متهم به غارت میلیاردها دلار از صندوق 1MDB. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im