25 سال مربی بود که به آتش کشیده شده توسط stalker در ماهاراشترا وردها منطقه در هفته گذشته درگذشت در حالی که تحت درمان در یک بیمارستان در اینجا در صبح روز دوشنبه گفته است.

Ankita Pisudde ساکن هینگنقت شهر در Wardha, مهم بوده است پس از متحمل 35 تا 40 درصد “درجه سوم” سوختگی در فوریه 3, زمانی که او در تنظیم شعله ور گفته می شود توسط یکی vikesh می Nagrale (27) در حالی که او در راه به کالج او گفتند.

او تحت درمان در شهرستان اورنج بیمارستان و مرکز تحقیقات در اینجا واقع حدود 75 متر از وردها.

“پزشکان در بیمارستان اعلام کرد او مرده در 6.55 صبح امروز” هینگنقت پلیس بازرس Satyaveer Bandiwar گفت.

زن پایدار و عمیق سوختگی در پوست سر و صورت و اندام فوقانی راست و چپ دست های فوقانی پشت و گردن و چشم همراه با شدید صدمات استنشاقی بیمارستان گفت: در پزشکی بولتن در روز دوشنبه.

او درگذشت “septicemic شوک” پس از درد و رنج از عمق پوستی و سوختگی شدید همراه با صدمات استنشاقی زجر تنفسی و عوارض مرتبط با آن گفت.

حدود 4 هستم onMonday او سطح اکسیژن رو به وخامت گذاشته به رغم ونتیلاتور پشتیبانی همراه با کاهش خروجی ادرار و کاهش فشار خون, بیمارستان گفت.

به عنوان بخشی از فوری احیا اقدامات داروهای تشدید شد برای حفظ فشار خون و در تمام مراحل امکان پذیر گرفته شد به منظور بهبود سطح اکسیژن در خون اما بیمار باقی مانده است “بسیار بحرانی” را گفت.

“حدود 6.30 am او برادی کاردی و به رغم طولانی مدت احیاء قلبی ریوی بیمار نمی تواند زنده و مرده اعلام شد در 6.55 هستم” می گفت.

به علت احتمالی مرگ شد “septicemic شوک”, بولتن اضافه شده است.

در طول درمان او قرار گرفتند tracheostomy (ایجاد یک باز در گردن به جای یک لوله به داخل نای و اجازه می دهد تا هوا را وارد ریه ها), سوختگی, سس دبريدمان و escharotomies بیمارستان اطلاع داد.

دبريدمان یک روش پزشکی برای حذف مرده و آسیب دیده و یا بافت آلوده در حالی که escharotomy یک روش جراحی است که برای درمان تمام ضخامت پوست (درجه) پیرامونی می سوزد.

زن پدر و مادر و عمو بودند نگه داشته اطلاع در مورد او رو به وخامت بیماری و مرگ در بیمارستان گفت که بدن بعد از تحویل به پلیس برای postmortem و دیگر تشریفات.

پس از وضعیت زن رو به وخامت گذاشته بیمارستان مطلع در مورد وضعیت بحرانی به ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh, وردها نگهبان وزیر Sunil قیدار ناگپور بخشی کمیسر Sanjeev Kumar, کمیسر پلیس بوشان کومار Upadhyay, وردها جمع Vivek Bhimanwar و وردها سرپرست پلیس Basavraj تلی.

سنگین امنیتی مستقر شد در هینگنقت برای جلوگیری از هر گونه نظم و قانون مشکل پس از مرگ او ،

چندین محلی که عمدتا زنان و دانشجویان در زمان مارس در دسنپور شهرستان روز پنج شنبه گذشته خواستار مجازات اعدام برای متهم کرده است.

صفحه اصلی وزیر Deshmukh بازدید از بیمارستان در روز سه شنبه و اعلام کرد که متهم را محاکمه خواهد بود سریع ردیابی.

دولت در هفته گذشته پرواز Navi Mumbai-بر اساس ملی سوختگی مرکز مدیر Sunil Keswani به ناگپور را برای نظارت بر روی درمان است.

آن را نیز منصوب وکیل شناخته شده Ujjwal نیکنام به ویژه دادستان در مورد.

با توجه به قربانی بستگان Nagrale دستگیر شد و در عرض چند ساعت از این حادثه در فوریه 3 شده بود به اذیت و آزار او را برای مدتی.

Nagrale و زن بودند دوستان تا دو سال پیش هنگامی که او قطع روابط با او را به دلیل “غیر منطقی رفتار” پلیس زودتر گفت.

یک تیم به رهبری توسط معاون سرپرست پلیس Trupti Jadhav خواهد پروب مورد وردها پلیس گفت: هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im