ماهاراشترا دولت مجموعه 262 امداد اردوگاه های کار برای کارگران مهاجر

برای جلوگیری از خروج از کارگران مهاجر از دولت ماهاراشترا دولت تعیین کرده است تا 262 امداد اردوگاه در سراسر کشور. وزیر Uddhav Thackeray گفته است که کارگران ارائه خواهد شد با مواد غذایی و سرپناه در این امداد اردوگاه.

به دنبال در سراسر کشور مستند به دلیل coronavirus تهدید صدها نفر از کارگران مهاجر از کشورهای دیگر تصمیم به بازگشت به خود را بومی متحده به علت عدم اشتغال و کار.

آقای Thackeray به دادگاه تجدید نظر به کارگران مهاجر به ترک دولت و مطمئن باشید به ارائه همه آنها را کمک. در یک صدای جیر جیر CM گفت: “ماهاراشترا دولت تعیین کرده است تا 262 امداد اردوگاه در سراسر کشور است که در حال حاضر ارائه پناهگاه به 70,399 مهاجر کارگر و یا افراد بی خانمان به اطمینان حاصل شود که آنها را به مواد غذایی و سقف در طول این بحران است. (sic)”

در ضمن زاغه نشينان ناز, کون گشاد, و کارگران ساختمانی با بچه ها جمع شده بودند در KDMC بخش اداری (Kalyan Dombivali شهرداری شرکت) پس از دریافت اطلاعات رایگان توزیع مواد غذایی.

پلیس مجبور به متفرق کردن جمعیت به عنوان آن را نگه داشته در حال رشد در اعداد بزرگ است. این KDMC مقامات به آنها اطمینان داد که مواد غذایی خواهد بود توزیع در خوابگاه مربوطه در هر منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im