ماها Covid-19 شمارش جهش به 220; 17 بیشتر تست مثبت

بمبئی: تعداد Covid-19 موارد در ماهاراشترا صعود به 220 در دوشنبه 17 بیشتر بیماران آزمایش مثبت در حالی که دو نفر تسلیم به این بیماری در نظر گرفتن مرگ و میر به علت عفونت در ماهاراشترا به ده. این موارد جدید شامل هشت از بمبئی پنج نفر از پونا دو از Nagpur هر یک از کولاپور و Nashik. اما 39 بيماران ترخيص شده در روز دوشنبه.

80-year-old man down با زجر تنفسی حاد تنفس گذشته خود را در روز یکشنبه. او اعتراف کرد به Fortis بیمارستان Mulund در روز جمعه. او شناخته شده و مورد فشار خون و بيماری های ايسکميک قلبی. شهروند ارشد آزمایش مثبت بود برای Covid-19 روز یکشنبه خود اعلام مدنی سلامت رسمی.

دوم مرگ گزارش شده در پونا. 52 سال بود و مبتلا به دیابت و فشار خون بالا شد و تحت درمان در Deenanath Mangeshkar بیمارستان. “او نمونه معلوم مثبت برای coronavirus در مارس 22. او روز دوشنبه در یک بیمارستان در پونا” پونا مدنی, رسمی, گفت, گفت:. مرد بود در یک پشتیبانی می کند. او از چند نارسایی ارگان رسمی اضافه شده است.

Dr Daksha شاه, معاون BMC وزارت بهداشت گفت: “وجود دارد 47 Covid-19 مثبت بیماران recuperating در شهرستان های مختلف مدنی-اجرا و خصوصی-اجرای بيمارستان”.

وقتی پرسیده شد که در مورد اقدامات انجام شده توسط مدنی مقامات او گفت: “برای بهبود امکانات تست و برای سرعت بخشیدن به این روند دولت را تایید کرده است خصوصی labs برای Covid-19 تست”.

او افزود: “به عنوان مهار اقدامات مناطق اطراف آن موارد مثبت از جمله یک لاخ خانه ها و 3,87,000 مردم در حال بررسی برای ردیابی تماس از موارد مثبت. این تیم همچنین حصول اطمینان از خانه قرنطینه اقدامات به دنبال داشت. علاوه بر نقشه برداری دیجیتال از مهار منطقه در حال انجام است و از آن نمایش داده خواهد شد در MCGM وب سایت شهروند-اطلاعات و احتیاط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de