ON A ROLL. Giemel Magramo has emerged as the No. 1 contender for a world title after stopping his last 7 opponents. Photo by Alvin S. Go/Rappler

در یک رول. Giemel Magramo پدید آمده است به عنوان No. 1 contender برای یک عنوان جهان پس از متوقف کردن گذشته خود 7 مخالفان. عکس آلوین S. Go/Rappler

مانیل فیلیپین – Giemel Magramo چهره سخت دشمن و متخاصم جمعیت در تلاش خود را برای خالی جهانی بوکس سازمان او تاج و تخت در مارس 4 در Korakuen سالن در توکیو.

در برابر حفره دار فیلیپینی قدرت ضر شکست نخورده است Junto Nakatani, به تازگی با توجه به این ژاپنی تازه وارد و جایزه در نظر گرفته به عنوان یکی از بالا, بوکس, چشم انداز در 22 سال است.

پس از دست دادن با تصمیم به اتفاق آرا به محمد Waseem در سال 2016 Magramo متوقف 7 مخالفان در پی به ظهور No. 1 contender برای 112 پوند تاج و تخت که قبلا اشغال شده توسط Kosei Tanaka که تصمیم به حرکت به فوق العاده او.

Nakatani از سوی دیگر افتخار گذشته خود 3 رقبا از جمله قهرمان سابق جهان میلان Melindo در اکتبر 5, 2019, به دست آوردن شماره 3 رتبه بندی است. جدا از Melindo, Nakatani دیگر فیلیپینی حذفی قربانیان Joel Taduran در سال 2017 و Jeronil Borres و دکستر Alimento در سال 2018 است.

5-پا-7 Nakatani, یک استعداد southpaw با 20-0 کارت 15 توسط knockouts, ادویه این شانس را به رقابت برای جهان تاج در برابر 5-4 Magramo که 24-1 با 20 knockouts به.

“من بسیار هیجان زده هستم تا در نهایت در مرحله. من بسیار هیجان زده هستم در حال حاضر که من می توانید بهترین عنوان در جهان” گفت: Nakatani در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر در توکیو.

آگاه Magramo این قابلیت Nakatani و مربی خود تاکاهاشی اوکادا هستند مطمئن شوید که او را در شرایط ایده آل زمانی که زنگ.

Nakatani صرف یک ماه آموزش در ایالات متحده جایی که او به مشاجره با سابق بوکس بین المللی فدراسیون جهانی بوکس ارتباط سوپر خروس وزن قهرمان دانیل روم.

با توجه به اوکادا, Nakatani برگزار خواهد شد اردوگاه های آموزشی در اتمی قبل از بازگشت به لس آنجلس اوایل ماه مارس.

Magramo بخشی از آموزش در Elorde مجموعه ورزشی در Parañaque جایی که او ساکن.

پدرش ملوین و ادی Balleran خواهد شد نظارت بر Magramo آماده سازی تحت تماشای مدیر جانی Elorde. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im