سحر و جادو تجمع به ضرب و شتم شبکه 115-113 حرکت و نزدیک به 7 محل

نیویورک (AP) — هارون گوردون بود 27 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و مسدود شات در ثانیه های پایانی با کمک سحر و جادو اورلاندو رالی برای 115-113 پیروزی بروکلین نتز در دوشنبه شب.

سحر و جادو متهم به عقب از یک 19-نقطه کسری بودجه در نیمه اول به حرکت در عرض 1 1/2 بازی از شبکه برای مقام هفتم در کنفرانس شرق.

ترنس راس اضافه شده 21 امتیاز و هشت ریباند اوان فورنیر به ثمر رساند 21 و Nikola Vucevic تا به حال 16 امتیاز و 10 تخته برای سحر و جادو بودند که فوق العاده هجومی در نیمه دوم زمانی که آنها نمی تواند تکیه بر قابل اعتماد خود دفاع کنید متوقف می شود.

اسپنسر Dinwiddie تا به حال 24 امتیاز و هشت کمک برای شبکه های که تا به حال برنده پنج مستقیما در صفحه اصلی دو رقمی و به نظر می رسد آماده به گسترش است که رگه.

شبکه گسترده خود منجر به 48-32 زمانی که Dinwiddie ساخته شده 3-اشاره گر با 3:12 سمت چپ در سه ماهه دوم. آنها تحت فشار قرار دادند از مزیت 19 در اوایل سوم قبل از Vucevic بازگشت از دو نقطه نیمه اول با رفتن 5 5 12 امتیاز در اورلاندو 40-نقطه سه ماهه سوم که قطع آن به 87-81.

اورلاندو پس از آن باز چهارم با 7-0 جهش با راس’ غوطه دادن با 10:35 باقی مانده ساخت آن 88-87 و دادن سحر و جادو خود را برای اولین بار منجر شود پس از سه ماهه اول. نه تیم رهبری بیش از چهار زن از وجود دارد.

تبلیغات

گوردون 3-اشاره گر از آن ساخته شده 115-111 با 1:12 به بازی, اما بروکلین قطع آن به دو در جارت آلن غوطه دادن. شبکه یک شانس برای کراوات اما گوردون مسدود Caris LeVert در نزدیکی لبه.

بروکلین یک فرصت نهایی پس از اورلاندو انداخت دور یک inbounds عبور کند اما نمی تواند یک شات خوب.

نکته-INS

سحر و جادو: مجروح F Jonathan اسحاق کنار یک زانوی چپ آسیب است که با این تیم و مربی استیو کلیفورد گفت: این طرح برای او به سفر برای همه, راه سفر بیش از یک بازی است. اسحاق صدمه دیده بود Jan. 1. “او احساس بسیار بهتر است بنابراین آن را خوب به او در اطراف” کلیفورد گفت.

شبکه: LeVert به ثمر رساند 19 امتیاز و آلن تا به حال 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند.

ایروینگ به روز رسانی

Kyrie Irving هنوز نشده تا به حال تحت عمل جراحی شانه راست است که پایان فصل اول خود را در بروکلین. تصمیم به عمل جراحی شده بود هفته گذشته پس از ایروینگ دیدم یک متخصص اما مربی کنی اتکینسون گفت: کارهای زیادی است که می رود به زمان هنگامی که این روش انجام خواهد شد.

“من فکر می کنم شما مقید به جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا و من می دانم که او در حال صحبت کردن با تیم پزشکی, عملکرد تیم برای پیدا کردن بهترین زمان, بهترین مکان, همه, که, بهترین دکتر” اتکینسون گفت. “و آن را حتی بهترین آن را مانند آنچه که متناسب با. و هنگامی که ما اطلاعات بیشتر ما آن را به شما است.”

بعدی

سحر و جادو: بازدید آتلانتا در روز چهارشنبه.

شبکه: بازدید از واشنگتن در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im