شیکاگو (AP) — آخرین یکشنبه شب NBA All-Star Game (همه زمان محلی):

8:15 بعد از ظهر

Kawhi Leonard گل 12 امتیاز و تیم LeBron همسان همه ستاره بازی رکورد به ثمر رساند در یک چهارم ضرب و شتم تیم Giannis 53-41 در افتتاحیه دوره است.

چهار-زمان All-Star لئونارد ساخته شده تمام چهار 3-اشاره گر — تنها عکس او تلاش کرده است. شیکاگو محصول آنتونی دیویس به ثمر رساند نه. LeBron James اضافه شده هفت امتیاز به عنوان تیم چهارم شد به نمره 53 در All-Star چهارم.

میامی Bam Adebayo رهبری تیم را برداشت توسط میلواکی را Giannis Antetokounmpo با هشت امتیاز.

لیگ اعلام کرد که تغییرات عمده در All-Star قالب ماه گذشته تبدیل چهارم به مینی بازی.

نمره تنظیم مجدد به 0-0 قبل از سه ماهه دوم

تبلیغات

این بازی همچنین دارای یک موسسه خیریه جزء با برنده هر یک از سه چهارم درآمد 100.000 دلار برای شیکاگو مبتنی بر جامعه سازمان است. پول می شود بیش از نورد اگر وجود دارد یک کراوات و برنده کلی نیز بدست آورده $200,000 برای آن گروه.

تیم LeBron در حال پخش است برای شیکاگو علمای هفت سال برنامه ای است که کمک می کند تا تماس های ورودی دبیرستان سالمندان حرکت کالج روند درخواست و در نهایت کمک می کند تا داماد آنها را برای نیروی کار است. تیم Giannis در حال پخش است برای بعد از مدرسه مسائل پس از مدرسه و تابستان کارآموزی برنامه برای نوجوانان دبیرستانی ترویج هنر و ارتباطات رهبری و ورزشی.

7:45 p. m.

یکی بیشتر از همه ستاره شادی و سرور عمومی برای Kobe Bryant. و به سلامتی بزرگ برای دیوید استرن ،

Hall of Famer Magic Johnson رهبری ادای احترام به اواخر لس آنجلس لیکرز بزرگ و دیرین کمیسر قبل از همه ستاره بازی یکشنبه شب.

جانسون رهبری جمعیت که شعار می دادند “کوبه! کوبه!” — در هشت دوم لحظه ای سکوت اشاره به تعداد برایانت عینک برای اولین بار نیمی از کار خود را.

Chicagoan جنیفر هادسون نیز انجام شده به عنوان تصاویر برایانت دیدم روی صفحه نمایش غول پیکر در پشت صحنه. سمت جنوب محصول مشترک با رپ اختصاص داده شده به بازیکنان بزرگ از این شهر به عنوان به خوبی به عنوان برایانت قبل از پیشرو معرفی بازیکنان. پس از آن خواننده و ترانه سرا Chaka Khan سرود ملی را خواندند.

تبلیغات

جشن بودند در مایکل جردن دیرین خانه شیکاگو برای اولین بار پس از سال 1988. اما برایانت بازیگران سایه بزرگ بیش از آنها را.

پنج بار قهرمان NBA و 18-زمان همه ستاره و 13-year-old daughter Gianna میان نه نفر کشته و سه هفته پیش زمانی که هلیکوپتر سقوط کرد و به کوهستان در نزدیکی لس آنجلس.

بازی در جریان است و بازیکنان در تیم LeBron پوشیدن کون بزرگ, شماره 2 خود را در نیوجرسی و اعضای تیم Giannis پوشیدن کوبه شماره 24. همه بازیکنان نیز با پوشیدن یک پچ با نه ستاره ها به افتخار قربانیان سقوط.

لیگ نیز در تلاش برای آمدن به مقابله با مرگ استرن که به نوبه خود در NBA را به جهانی نیروگاه در Jan. 1 پس از یک مغز خونریزی چند هفته قبل از آن.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im