پاریس (AP) — رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز جمعه حمایت بیشتر هماهنگ اتحادیه اروپا دفاع استراتژی است که در آن فرانسه بلوک پست تنها-Brexit انرژی هسته ای و زرادخانه خود را نگه دارید مرکزی نقش دارد.

پرداختن به فارغ التحصیلی افسران نظامی در پاریس پاکسازی مجموعه ای از کشور استراتژی هسته ای در تلاش برای نشان دادن رهبری یک هفته پس از هسته ای انگلیس رسما از اتحادیه اروپا خارج شد.

پاکسازی برجسته چگونه فرانسه می بیند آن سلاح های هسته ای به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر حملات از دشمنان متخاصم هر چند او اذعان فرانسه به ایران ممکن است به کاهش پس از آن نظامی کوچک زرادخانه خود را به زیر 300 سلاح های هسته ای.

اما این سخنرانی با هدف به پروژه قدرت به عنوان پاکسازی خودداری از امضای هر گونه پیمان در این مرحله به کاهش بیشتر فرانسوی آرسنال اعلام کرد افزایش هزینه های نظامی و موقعیت خود را به عنوان نیروی محرکه ای برای ایالات متحده و اتحادیه اروپا با استفاده از فرانسه نفوذ نظامی خود را نقطه. پاکسازی همچنین تبلیغ نظامی فرانسه نقش در نقاط مانند آفریقا ساحل که در آن او فقط متعهد اضافی 600 سرباز برای مبارزه با افراط گرایان.

ایده مرکزی در این سخنرانی این بود که از یک افزایش در اتحادیه اروپا نقش فرانسه در زرادخانه هسته ای در یک هماهنگی بیشتر در اروپا سیاست دفاعی.

پاکسازی گفت: این استراتژی می تواند به جلوگیری از اروپا “محدود خود را به یک تماشاگر نقش” در یک محیط تحت سلطه روسیه و ایالات متحده و چین است.

تبلیغات

“اروپایی ها باید در مجموع متوجه است که در صورت عدم وجود یک چارچوب قانونی آنها می تواند به سرعت پیدا کردن خود را در معرض سرگیری معمولی و حتی هسته ای, مسابقه تسلیحاتی در خاک” پاکسازی هشدار داد.

وی این اظهارات را در یک زمان آمد که متحدان ناتو که معمولا نگاه به ایالات متحده برای کمک در یک بن بست هسته ای و نگرانی در مورد واشنگتن عقب نشینی از چند جانبه مرحله. این می تواند ایجاد تنش جدید در ناتو که در آن پاکسازی پرهای ژولیده در سال گذشته گفت: عدم آمریکا رهبری است که باعث “مرگ مغزی” نظامی داد.

در سال گذشته روسیه و آمریکا کشیده از متوسط محدوده نیروهای هسته ای (INF) پیمان — دوستیابی از دوران اتحاد جماهیر شوروی — و هر یک مقصر دیگر شکست آن است. فراخوانی از پاره شدن تا از INF پیمان پاکسازی گفت: او می خواست که اروپایی ها به پیشنهاد خود را “بین المللی کنترل تسلیحات دستور کار با هم.”

روز جمعه بیان شد بخشی از پاکسازی طولانی در حال اجرا برای گروه های فشار قوی اروپایی دفاع به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده و دور از اروپا و آمریکا آنها را اندرز به پرداخت بیشتر برای حفاظت از خود را دارند.

پاکسازی توضیح داد که چشم انداز خود را به عنوان “یک پیشنهاد گفت و گو” و “خدمات” به اروپایی ها خود را به دفاع از استقلال “در دفاع و کنترل تسلیحات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de