لوفت هانزا به قطع ناوگان اندازه نزدیک انتخابات به عنوان ویروس بازدید

LUFTHANSA GROUP. A Lufthansa aircraft and a plane of the company's Germanwings subsidiary are pictured at the Düsseldorf Airport in Germany on March 26, 2015. File photo by Patrik Stollarz/AFP

گروه لوفت هانزا. یک لوفت هانزا هواپیما و هواپیما از شرکت در انتخابات فرعی هستند تصویر در فرودگاه دوسلدورف در آلمان در ماه مارس 26, 2015. فایل عکس توسط Patrik Stollarz/AFP

FRANKFURT AM MAIN, Germany – آلمانی هواپیمایی گروه لوفت هانزا در سه شنبه, 7 آوریل گفت که خاموش کردن آن کم هزینه انتخابات واحد و خلاص شدن ده ها تن از هواپیماهای به زنده ماندن تاثیر coronavirus در آن کسب و کار است.

تقاضا برای پرواز کرد به عنوان کشور در سراسر جهان نزدیک مرزهای خود و محدود کردن جنبش در تلاش برای جلوگیری از همه گیر انداخت حتی هواپیمایی بزرگ مانند لوفت هانزا به یک بحران بی سابقه ای.

“پرواز ژرمنوینگز عملیات قطع خواهد شد,” لوفت هانزا گفت: در بیانیه ای پس از دیدار از گروه اجرایی هیئت مدیره.

آن را انجام نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد از دست دادن شغل اما گفت که مذاکرات با اتحادیه های کارگری “هستند و به طور مرتب به سرعت.”

که همچنین دارای Eurowings سوئیس و بروکسل و شرکت هواپیمایی اتریش گفت: این امر decommission یا فاز از بیش از 40 از آن 763 هواپیما در تلاش برای کاهش هزینه ها.

لوفت هانزا “انتظار ندارد که صنعت حمل و نقل هوایی برای بازگشت به قبل از coronavirus بحران سطح بسیار سریع” بیانیه ای گفت:.

“آن را به ماه تا جهانی محدودیت های مسافرتی به طور کامل برداشته و سال تا در سراسر جهان تقاضا برای سفر هوایی, بازگشت به سطح قبل از بحران.”

لرزش را بر تقریبا تمام گروه عملیات پرواز.

بخش عمده ای از ناوگان کاهش را در شاخص لوفت هانزا با نام تجاری و شامل phaseout از 11 ایرباس A320s, 5 بوئینگ 747-400s و 7 A340-600s.

کم بودجه Eurowings خواهد از دست دادن 10 A320s.

لوفت هانزا گفت: هدف این بود “برای ارائه به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است ادامه داد: اشتغال در گروه لوفت هانزا.”

آلمانی اتحادیه ها به نمایندگی از کابین و کاکپیت خدمه بود التماس کرد با لوفت هانزا کارفرمایان در نامه سرگشاده ای در روز دوشنبه 6 آوریل به “قربانی” ادکلن مبتنی بر انتخابات واحد که در استخدام برخی از 1400 نفر خواستار یک گروه گسترده ای از راه حل به زمان آشفتگی.

لوفت هانزا در حال حاضر هفته گذشته اعلام کرد که آن را با قرار دادن 87,000 کارگران – بیش از 60 درصد از نیروی کار خود را در دولت مورد حمایت شما کوتاهتر طرح بسیاری از آنها آلمانی کارکنان.

حدود 700 نفر از لوفت هانزا هواپیما های پایه در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس و آن صندلی ظرفیت فقط 5 درصد از برنامه های معمول.

مدیر اجرایی کارستن Spohr ماه گذشته هشدار داد که “دیگر این بحران به طول می انجامد بیشتر احتمال دارد آن است که آینده حمل و نقل هوایی نمی توان تضمین شده و بدون کمک های دولت است.”

گروه پرواز برنامه ریزی شده است به کاهش سطح دیده نمی شود پس از 1950s Spohr گفت.

در سراسر جهان بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: تا $200 میلیارد ممکن است مورد نیاز برای نجات شرکت های هواپیمایی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im